اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و راهكارهای آن | iOS7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باگ ها و راهكارهای آن | iOS7

دوستان خوبم؛
    با توجه به عرضه نسخه نهايي iOS7 و بسته شدن اين تاپيك بر آن شدم تا يك تاپيك جداگانه ايجاد كنم كه تنها ايراداتي كه در سيستم عامل گوشي خود يعني iOS7 مشاهده مي كنيد و فكر مي كنيد كه باگ محسوب ميشه را مطرح كنيد كه اگر دوستان ديگري توانستند آن را تست كنند و باگ ها با مشكلات جدا شوند...
    پس خواهشي كه دارم هيچ نوع سوال آموزشي در اين تاپيك مطرح نشود كه نظم آن به هم نخوره.

سلام براي من توي multi tasking gestures توي آيپد مينيم ،وقتي كه با ٥ انگشت يك اپ رو ميبندم توي انيميشنش لگ ميزنه،براي دوستان ديگه هم اينطوريه عاياا؟!!!!

نظر

خب اوليش رو خودم شروع كنم؛
      يكي از ايراداتي كه در قسمت Messages هست اينه كه معمولا كساني كه براي ليستشون يك پيامك را به صورت جدا جدا مي فرستند اينطور عمل مي كنند كه يك پيام را كپي مي كنند و در ليست افراد مختلف آن را Paste مي كنند...
      حالا شما فكر كنيد از بالا به پايين به تعدادي از افراد داخل اينباكس تون پيام را بفرستيد!

اگر در حالت عادي پيام هاتون را مرور كنيد و فقط برويد داخل پيام ها و دوباره بك كنيد و برگرديد به ليست پيامك هاتون هيچ اتفاق خاصي نمي افته، ولي با انگشت ورق بزنيد بريد تا وسط هاي ليست، حال يك نفر را انتخاب كنيد و برايش پيام را Paste كنيد و دوباره برگرديد بيرون.
      قائدتا بايد سر جاي خودتون باشيد نه بالاي ليست!!!

نظر

نوشته اصلی توسط parasar نمایش پست ها
        سلام براي من توي multi tasking gestures توي آيپد مينيم ،وقتي كه با ٥ انگشت يك اپ رو ميبندم توي انيميشنش لگ ميزنه،براي دوستان ديگه هم اينطوريه عاياا؟!!!!
        بله براي من هم اينجوريه و راه كاري هم نداره.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

گاهی اوقات گوشی هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد و باید با دو کلید(پاور و هوم)گوشی رو ریست کنم.علت چیه؟بیشتر اوقات یا بهتر بگم همیشه توی لاک اسکرین اینطوری میشه

نظر

از کنترل سنتر اهنگی رو نمی تونم پلی یا پاس کنم
            حتی اگه از خود برنامه موزیک یه اهنگ بزارم نمی تونم از کنترل سنتر پاس کنمش

لک زدن هم که دیگه نیاز به گفتن نداره

در کل ای او اس هفت منو کمی دلسرد کرد از اپل
            مخصوصا با طراحی مزخرف ایکون های جدیدش
            منی که سال هاست با اپل خو گرفته بودم و دو اتیشه ازش همیشه طرفداری کردم
            بگذریم

در کل باید ناچارا تا ۷/۱ صبر کنیم که این مشکلات رفع بشه

نظر

وقتى assistive touch رو فعال مى كنم تو همه جا لگ ميزنه !

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

به نظرم يكي از مهمترين باگ هاي ios 7 كه نديدم مطرح بشه اينه كه در قسمت camera وقتي افكتي انتخاب ميكني و عكس ميگيري عكس گرفته ميشه و با همون افكت ميشه عكس ديد اما باگ اين قسمت اونجايي كه اون عكس به كامپيوتر منتقل مي كني ميبيني كه افكت از بين رفته مثلا عكس سياه و سفيد اگر بگيريد و به كامپيوتر انتقال بديد خواهيد ديد كه افكت از بين رفته و عكس به صورت رنگي موجود است .اميدوارم هر چه زودتر اين داستان حل بشه

موفق باشيد

نظر

يه مشكل كوچيك هست كه رو اعصابمه...:
                  اينكه تو ليست كانتكتها تمام حروفي كه سمت چپ هستن نشون داده نميشن...يعني فكنم فقط ١١ حرف انگليسي رو نشون ميده

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                    يه مشكل كوچيك هست كه رو اعصابمه...:
                    اينكه تو ليست كانتكتها تمام حروفي كه سمت چپ هستن نشون داده نميشن...يعني فكنم فقط ١١ حرف انگليسي رو نشون ميده

دوست عزيز دليلش اينه كه شما وقتي وارد كانكت ميشيد سلكت گوشي روي سرچ هستش به همين دليل فقط 11 تا از حروف نمايش ميده شما روي وسط صفحه بزنيد خواهيد ديد كه تمام حروف براي شما نمايان ميشود.

موفق باشيد
                    ویرایش توسط amir_T_2008 : https://i-phone.ir/forums/member/113625-amir_t_2008 در ساعت 02-10-2013, 06:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط parasar نمایش پست ها
                      بله برای منم همینطوره

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                        به نظرم يكي از مهمترين باگ هاي ios 7 كه نديدم مطرح بشه اينه كه در قسمت camera وقتي افكتي انتخاب ميكني و عكس ميگيري عكس گرفته ميشه و با همون افكت ميشه عكس ديد اما باگ اين قسمت اونجايي كه اون عكس به كامپيوتر منتقل مي كني ميبيني كه افكت از بين رفته مثلا عكس سياه و سفيد اگر بگيريد و به كامپيوتر انتقال بديد خواهيد ديد كه افكت از بين رفته و عكس به صورت رنگي موجود است .اميدوارم هر چه زودتر اين داستان حل بشه

موفق باشيد
                        راه كار اين باگ:
                        وارد عكسي كه افكت داره بشيد و از اون يه اسكرين شات بگيريد home+ powe يك لحظه
                        سپس عكسي كه به اين صورت (screen shot) گرفتين رو به كامپيوتر منتقل كنيد
                        موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                          راه كار اين باگ:
                          وارد عكسي كه افكت داره بشيد و از اون يه اسكرين شات بگيريد home+ powe يك لحظه
                          سپس عكسي كه به اين صورت (screen shot) گرفتين رو به كامپيوتر منتقل كنيد
                          موفق باشيد
                          ممنون دوست عزيز اما كيفيت اسكرين شات كجا و كيفيت خود عكس كجا.من راه ديگه اي هم پيدا كردم براي سيو عكس با افكت اما هيچكدوم به كيفيت خود اون عكس با اون افكت نميرسه

نظر

من وقتی میخوام ایرانسل رو شارژ کنم به جای اینکه کد بشناسه اون رو تماس میشناسه و زنگ میزنه هر نوع کدی
                            چه کنم ؟

نظر

يك باگ ديگر Messages:
                              در ليست مسيج هاتون يكي را انتخاب كنيد و شروع كنيد براي وي پيامك تايپ كنيد و Send رو بزنيد. دومين پيامك را بدون اينكه خارج بشيد شروع كنيد به نوشتن (فارسي)
                              خواهيد ديد مكان نما در سطر اول به سمت چپ رفته و چپ چين شروع به تايپ خواهيد كرد تا سر سطر بياييد...

نظر

صبر کنید ..
                              X