اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل iMessages با ریست کردن Network Settings در iOS7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط omidcooky نمایش پست ها
    نه رفيق براي من رو ios6كار ميكرد مثل هلو ولي بعد از اپديت ديگه كار نميكنه
    بله دوست عزیز برای منم کار میکرد اما مهم اینه که جدیدا همراه اول مشکل پیدا کرده برای همین اگر الان بخدای روی ios6 فعال کنی جواب نمیگیری.
    الا پیامک فعال سازی viber هم برای من روی همراه اول نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
      من فك كنم ايراد از ios هست چون من رايتل هم انداختم بازم اكتيو نميشه شماره
      با رايتل تو روز روشنش فعال نميشد
      الان كه شب تاريكه

🌵

نظر

مشکل از همراه اوله با این چیزا هم درست بشو نیست . برای وایبر هم اس ام اس کدش نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
          با رايتل تو روز روشنش فعال نميشد
          الان كه شب تاريكه

🌵
          رایتل کلا امکان ارسال و دریافت پیامک خارج از کشورش فعال نیست برای همین روش فعال نمیشه

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
            رایتل کلا امکان ارسال و دریافت پیامک خارج از کشورش فعال نیست برای همین روش فعال نمیشه

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)
            چه ربطي به اس ام اس داره؟!
            نكنه فك كردين واسه اكتيو شدن اس ام اس مياد رو گوشيت؟!
            هيچ ربطي نداره چون رو ios6 رايتل فعال ميشه imessage
            الان رو ios7 فعال نميشه
            باگ هست
            خيلي هم تو خود ساپورت فوروم اپل اين مشكل رو دارند

نظر

الان رو ios7 فعال نميشه
              باگ هست
              اگر بخواي با شماره فعال كني خيلي ربط داره دوست من
              اما با ايميل ربطي به اس ام اس نداره

🌵

نظر

الان رو ios7 فعال نميشه
                باگ هست
                لطفا در مورد چيزي كه اطمينان نداريد با اين قدرت حرف نزنيد !!!
                هيچ ربطي به باگ و ... نداره عزيز من رو ٥ ،٦ تست شد كاملا هم با شماره اكتيو شده بود اين چند وقته روي همون گوشيها با خاموش و روشن كردن ديگه با شماره تلفن اكتيو نميشه و معلوم ميشه مشكل از ايران هست در حال حاظر ...
                البته روي همراه اول ده تا گوشي با ورژنهاي مختلف تست شد و هيچ كدوم اكتيو نشد تو اين چند وقته
                در مورد اس ام اس هم بيشتر تحقيق كنيد !
                ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 16-10-2013, 10:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                  لطفا در مورد چيزي كه اطمينان نداريد با اين قدرت حرف نزنيد !!!
                  هيچ ربطي به باگ و ... نداره عزيز من رو ٥ ،٦ تست شد كاملا هم با شماره اكتيو شده بود اين چند وقته روي همون گوشيها با خاموش و روشن كردن ديگه با شماره تلفن اكتيو نميشه و معلوم ميشه مشكل از ايران هست در حال حاظر ...
                  البته روي همراه اول ده تا گوشي با ورژنهاي مختلف تست شد و هيچ كدوم اكتيو نشد تو اين چند وقته
                  در مورد اس ام اس هم بيشتر تحقيق كنيد !
                  الان شما از كجا ميدوني من اطلاع ندارم كه نطق ميكني واسه خودت؟!
                  اتفاقا كاملا هم باگ هست
                  شما بلد باشي ٢تا سرچ تو فوروم اپل بكني ميفهمي مشكل رو خيليا دارن!
                  مگه اينكه تو خارج هم همراه اول داشته باشن من نميدونم
                  به اس ام اس هم ربط داشت رايتل چون رومينگ بين المللي نداره فعلا تو ورژن خاي قبلي نبايد اكتيو ميشد رو شماره اما اكتيو ميشد پس رو هوا اظهار فضل نكنين.

نظر

الان شما از كجا ميدوني من اطلاع ندارم كه نطق ميكني واسه خودت؟!
                    اتفاقا كاملا هم باگ هست
                    شما بلد باشي ٢تا سرچ تو فوروم اپل بكني ميفهمي مشكل رو خيليا دارن!
                    مگه اينكه تو خارج هم همراه اول داشته باشن من نميدونم
                    به اس ام اس هم ربط داشت رايتل چون رومينگ بين المللي نداره فعلا تو ورژن خاي قبلي نبايد اكتيو ميشد رو شماره اما اكتيو ميشد پس رو هوا اظهار فضل نكنين.
                    بله بله بنده رو هوا نطق ميكنم و شما رو زمين !
                    فقط يك سوال اولا بنده در مورد داخل صحبت ميكنم و كاري به اونطرف ندارم ...

شما ميگيد باگ ، اوكي اگر باگ هست چرا روي گوشي بنده تا دو ماه پيش روي شماره تلفن اكتيو بود ولي وقتي اين يك ماه اخير قسمت ايمسيج رو خاموش و روشن كردم تا دوباره اكتيو بشه ديگه اكتيو نشد در حالي كه ورژن همون ٦ بود و هست و چيزي هم اضافه و كم نشده تو اين چند وقت ! ميشه بگيد باگ چيست و چگونه تو سيستم مشكل به وجود مياره و از كجا مياد ؟ اين حركتي كه گفتم نه تنها روي گوشي خودم بلكه روي بيش از ١٠ تا گوشي با مدلاي رنگارنگ تست كردم و نتيجه نگرفتم اين باگي كه شما ميگيد نكنه انفلانزايي چيزي هست كه به همه تو اين چند وقت اخير سرايت كرده !

دوم ميشه شما كه رو هوا صحبت نمي كنيد كامل و شفاف توضيح بديد براي مني كه نميدونم سيستم ايمسيج با شماره تلفن چگونه اكتيو ميشه ؟

نظر

از همون حرف اولت که من در مورد داخل صحبت میکنم به اونور کاری ندارم معلومه اطلاعتت!
                      دیگه احتیاجی به بحث نیست! شما درست میگی!

بله بله بنده رو هوا نطق ميكنم و شما رو زمين !
                      فقط يك سوال اولا بنده در مورد داخل صحبت ميكنم و كاري به اونطرف ندارم ...

شما ميگيد باگ ، اوكي اگر باگ هست چرا روي گوشي بنده تا دو ماه پيش روي شماره تلفن اكتيو بود ولي وقتي اين يك ماه اخير قسمت ايمسيج رو خاموش و روشن كردم تا دوباره اكتيو بشه ديگه اكتيو نشد در حالي كه ورژن همون ٦ بود و هست و چيزي هم اضافه و كم نشده تو اين چند وقت ! ميشه بگيد باگ چيست و چگونه تو سيستم مشكل به وجود مياره و از كجا مياد ؟ اين حركتي كه گفتم نه تنها روي گوشي خودم بلكه روي بيش از ١٠ تا گوشي با مدلاي رنگارنگ تست كردم و نتيجه نگرفتم اين باگي كه شما ميگيد نكنه انفلانزايي چيزي هست كه به همه تو اين چند وقت اخير سرايت كرده !

دوم ميشه شما كه رو هوا صحبت نمي كنيد كامل و شفاف توضيح بديد براي مني كه نميدونم سيستم ايمسيج با شماره تلفن چگونه اكتيو ميشه ؟

نظر

از همون حرف اولت که من در مورد داخل صحبت میکنم به اونور کاری ندارم معلومه اطلاعتت!
                        دیگه احتیاجی به بحث نیست! شما درست میگی!
                        وقتي ادم رو هوا حرف بزنه به اينجا ميرسه !

بنده دو چيز از شما خواستم توضيح بديد كه جوابش برا من و خيليها واضح هست ولي شما نظرت خلاف اون هست بدون اينكه مسئله رو باز كني يعني خودت هم نميدوني فقط چون رفتي فروم ها خارجكي و فكر ميكني بقيه نميرن و از چيزي خبر ندارن ميخواي وانمود كني كه اين مشكل براي كله جهان هستي و خاكي هست ...

شما كه زبانت خوبه برو تحقيق كن تو همون فروم ها حداقل بدون چگونه ايمسيج اكتيو ميشه با شماره تلفن و كمي هم در مورد باگ بررسي كن كه اصلا اين كلمه به چه معناست !

اگر اطلاعات نداري مثل من كه در پست قبلي گفتم نميدونم، بخواه تا برات بگن اگر هم كه چيزي نميدوني با قدرت پست نده و فقط به عنوان نظر شخصي مطرحش كن يا يك فرضيه !

نظر

وقتي ادم رو هوا حرف بزنه به اينجا ميرسه !

بنده دو چيز از شما خواستم توضيح بديد كه جوابش برا من و خيليها واضح هست ولي شما نظرت خلاف اون هست بدون اينكه مسئله رو باز كني يعني خودت هم نميدوني فقط چون رفتي فروم ها خارجكي و فكر ميكني بقيه نميرن و از چيزي خبر ندارن ميخواي وانمود كني كه اين مشكل براي كله جهان هستي و خاكي هست ...

شما كه زبانت خوبه برو تحقيق كن تو همون فروم ها حداقل بدون چگونه ايمسيج اكتيو ميشه با شماره تلفن و كمي هم در مورد باگ بررسي كن كه اصلا اين كلمه به چه معناست !

اگر اطلاعات نداري مثل من كه در پست قبلي گفتم نميدونم، بخواه تا برات بگن اگر هم كه چيزي نميدوني با قدرت پست نده و فقط به عنوان نظر شخصي مطرحش كن يا يك فرضيه !
                          زياد نميخواد بلبل زبوني بكني!
                          همون يه جمله مه گفتي واسه هفت پشتت بسه!
                          من هيچ موقع واسه فردي با اطلاعات تو نميام وقت بزارم توضيح بدم شما هر جور فكر ميكني درسته همون كار رو بكن آفرين

نظر

زياد نميخواد بلبل زبوني بكني!
                            همون يه جمله مه گفتي واسه هفت پشتت بسه!
                            من هيچ موقع واسه فردي با اطلاعات تو نميام وقت بزارم توضيح بدم شما هر جور فكر ميكني درسته همون كار رو بكن آفرين
                            عموجون بگو يه چرتي گفتم حالام توش موندم فقط رو اينكه نميخواي كم بياري باز داري چرت و پرت ميبافي برو برو خوش باش ولي ديگه ياد بگير قبل از اينكه چرت بگي با قدرت، قبلش تحقيق كني اگر هم چيزي رو هوا پروندي ياد بگير كه توجيه نكني و به اشتباهت اعتراف كني يا اگر هنوز فكر ميكني نظرت درست بوده، من و امثال من كه نظرمون يكي هست ،مشتاق هستيم تا نظريه شما رو با منطق بشنويم

نظر

من نمیدونم چرا همه ما اصرار بر اشتباهمون داریم
                              چه قبول داشته باشید چه نداشته باشید ای مسج روی شماره فقط با تبادل اس ام اس انجام میشه.
                              نحوه عملکردش هم به این صورت هست که به محض درخواست فعال نمودن ای مسج روی شماره یک پیام روی صفحه شماره میاد و به شما اخطار میده که میخواد پیامک بفرشته و اگر شما قبول بفرمایید پیامک به سرور اپل ارسال میشه
                              سرور اپل هم کد فعال سازی را به شماره شما ارسال میکنه و ای مسج رو فعال میکنه البته شما کد فعالسازی را در قالب پیامک (مانند viber) نمیبینید چون خود دستگاه میفهمه که این پیامک حاوی کد فعالسازی هست به شما نشون نمیده و فقط ای مسج را روی گوشی فعال میکنه
                              شخصا با نصب یک برنامه جایگزین برنامه دیفالت مسج از روی سیدیا پیامک دریافتی از سرور اپل را دیدم.
                              حال اگر به هر نحوی از شماره شما پیامک به سرور اپل نرسه یا پیامکی که رفته شماره ارسال کننده پیام شماره شما نباشه یا پیامک ارسالی از سرور اپل به گوشی شما نرسه ای مسج روی گوشی شما با شمارتون فعال نحواهد گردید.

نظر

صبر کنید ..
                              X