اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد wechat

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد wechat

سلام، میخواستم بدونم چه جوری میشه تو wechat برای دوستام آهنگ بفرستم؟
    نمیخوام صدامو ضبط کنم میخوام ببینم راهی هست که اهنگ رو مستقیم فرستاد. چون یکی از دوستام این کارو میکرد.

کسی نیست بدونه؟

نظر

إمكان إرسال اهنگ وجود ندارد تنها مي توانيد صداي ضبط شده خود را بنويسيد

نظر

نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
        یکی از دوستام این کار رو میکرد، یعنی فقط در آندروید میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
          وجود داره! اما منم نمیدونم چطوری هست!

یکی از دوستای من آیقون داره و اینکارو میکنه! اما ندیمش که ازش بپرستم چطوری هست! اما هرچی که هست به اکانت qq ربط داره انگار!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نمیشه آقا
            رکورد می کونه می فرسته شاید

نظر

داخل گوشی های اپل نمیشه عزیزم
              من مطمئن نیستم ولی فکر کنم دلیلش همون دلیلی باشه برای نداشتن بلوتوث تو محصولات اپل

نظر

من خودم خيلي وقته از wechat استفاده مي كنم فقط إمكان ضبط صدا وجود داره

نظر

سلام میخوام شماره ای جهت اکتیو کردن wechat ثبت شده رو دی اکتیو کنم و شماره دیگه ای جایگزین کنم چیکار کنم ؟

نظر

شما باید اولین کاری که میکنید این باشه که میرید تو تنظیمات و توی قسمت Mobile phone شماره موبایل دیگه ای رو Link میکنید .

نظر

اين راه رو امتحان كنيد البته من تست نكردم تو يه فروم خارجي ديدم
                      Open up your We Chat application and while in a message tap on the blue button "K" and you will then be opened up to your music list. 1.Tap on the song you are wanting to send 2. After you tab the button simply tap on the green button "Share" 3. After tapping "Share" the song will be added to your message to be sent

نظر

بچه ها حالا من یه سوال فرعی بپرسم درباره همین وی چت

میخاستم ببینم این برنامه چی داره که انقدر طرفدار پیدا کرده! وایبر که از این خیلی بهتره! نکته مثبتش چیه؟

نظر

سوال در مورد wechat

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                          بچه ها حالا من یه سوال فرعی بپرسم درباره همین وی چت

میخاستم ببینم این برنامه چی داره که انقدر طرفدار پیدا کرده! وایبر که از این خیلی بهتره! نکته مثبتش چیه؟

یک چیزی شبیه به فیس بوکه
                          میتونی پست (moment) بذاری و دوستات که ادشون کردی میان پستتون میبینن میخونن لایک میکنن و کامنت میذارن

البته قابلیت هایی مثل people nearly و shake هم به جذابیت این برنامه اضافه کردن!
                          ویرایش توسط SMB_77 : https://i-phone.ir/forums/member/127455-smb_77 در ساعت 17-11-2013, 12:59 AM

نظر

میدونم تمام کارکرداشو و خودمم یه 3 ماهی هست دارمش ولی اصلا جذابیتی توش نمیبینم! و جالبه خیلیا دیدم شیفته این برنامه شدن! در حالی که فیس بوک اصلا قابل مقایسه نیست تو زمینه اجتماعی و از اون طرف تو زمینه ارتباطی اصلا در حد و اندازه وایبر نیستش!
                            یوزر اینترفیسشم جالب نیست خیلی.

نظر

از دوستان کسی میدونه یه gif رو چجوری میشه به استیکرهای وی چت اضافه کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X