اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ کشف شده در سیستم Touch Id آیفون 5s توسط تیم i-phone.ir

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
    میزان ارزش این خبر زمانی معلوم میشه که هیچ خبرگزاری رسمی به چنین مشکلی نمیپردازه بجز اونی که اعلام کردید ......
    engadget و redmondpie و iClarified هم انشاا... از خواب بیدار شن
    بحث آپولو هوا کردن که نیست٬ ما یه چیزی پیدا کردیم که از نظر خودمون با ارزش هست. ( بنا به استنباطی که توی پست قبل گذاشتم. )

اگه شما رو قانع نمیکنه٬ یا فکر میکنید کار بی ارزش و چیپی هست٬ بنده عذر خواهی میکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
      بحث آپولو هوا کردن که نیست٬ ما یه چیزی پیدا کردیم که از نظر خودمون با ارزش هست. ( بنا به استنباطی که توی پست قبل گذاشتم. )

اگه شما رو قانع نمیکنه٬ یا فکر میکنید کار بی ارزش و چیپی هست٬ بنده عذر خواهی میکنم.
      زحمات زیادی در سایت میکشید و موفق باشید

نظر

الان لب تاپ هايي كه مجهز به سيستم فينگرپرينت هستند اين قضيه را رعايت مي كنند؟!
        من نمي دونم كجا اين را گفتند كه اثر انگشت هر انگشت با ديگري مشابه هست؟!
        الان شما تشريف مي بريد كارت ساعت زني محل كارتون رو بزنيد با هر انگشتي دلتون بخواهد مي تونيد انگشت بزنيد يا فقط با يك يا دو انگشت تعريف شده اجازه ساعت زني داريد؟!
        اين باگي!!!! كه دوستان بهش اشاره كردند درست مثل اينه كه شما موقع رمز گذاشتند از دوستانتون بخواهيد بيان بالاسرتون و بهشون رمزتون رو بگيد!
        اصلا به نظر من اين يك امكان هست كه اپل اجرايي اش كرده!
        چون در حالت عادي كه آدم عاقلي پيدا نميشه پسورد امنيتي اش رو بياد و با ديگران Share كنه!
        در يك حالتي اين كار امكان پذير هست كه مثلا از يك ديوايس يك يا چند نفر بخواهند استفاده كنند كه صاحب ديوايس در موقع رمز گذاري اين اجازه را به ديگران بده!

نظر

دوستان بايدگفت كه اين كار نه هك هستش نه باگ.
          اگه نظرات بقيه كاربرا بخونيد متوجه مي شيد كه اين كار نه باگه نه هكه.
          در نهايت ممكنه يه نقص كوچيك باشه كه اين هم نميشه گفت اپل اين رو غافل شده ازش. اينكه به فكرشون رسيده چنين كاري رو كنن جاي تحسين داره ولي من به شخصه اين رو نه هك مي دونم نه حفره امنيتي چون هيچ كسي ناشناسي نميتونه از اين طريق وارد گوشي بشه..

بیشتر باید گفت یه قابلیت و امکان کاربردی هست که 5 نفر میتونن بطور همزمان از این گوشی استفاده کنن !
          معمولا توی خونه این نیاز گاهی پیش میاد ! پس بیشتر باید به چشم یه قابلیت بهش نگاه کرد تا باگ

نظر

به نظر من كه خيلي جيز خاصي نيست و از نظر امنيت مشكليي ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
              دوستان بايدگفت كه اين كار نه هك هستش نه باگ.
              اگه نظرات بقيه كاربرا بخونيد متوجه مي شيد كه اين كار نه باگه نه هكه.
              در نهايت ممكنه يه نقص كوچيك باشه كه اين هم نميشه گفت اپل اين رو غافل شده ازش. اينكه به فكرشون رسيده چنين كاري رو كنن جاي تحسين داره ولي من به شخصه اين رو نه هك مي دونم نه حفره امنيتي چون هيچ كسي ناشناسي نميتونه از اين طريق وارد گوشي بشه..

بیشتر باید گفت یه قابلیت و امکان کاربردی هست که 5 نفر میتونن بطور همزمان از این گوشی استفاده کنن !
              معمولا توی خونه این نیاز گاهی پیش میاد ! پس بیشتر باید به چشم یه قابلیت بهش نگاه کرد تا باگ
              خوب مشخصه شما صفحات گذشته این تاپیک رو نخوندید و تعریف درستی از باگ٬ حفره امنیتی و قابلیت ندارید!
              اپل به صورت پیشفرض به کاربران آیفون ۵ اس این امکان رو داده که چندین انگشت رو به دستگاه معرفی کنند. در واقع اگر اشتباه نکنم ۵ اسلات وجود داره برای شناسوندن ۵ انگشت
              اما در این باگ شما می تونید در هر اسلات که برای یک انگشت طراحی شده تا ده انگشت رو معرفی کنید٬ یا به عبارتی ظرفیت انگشت ها از ۵ به ۵۰ تا افزایش پیدا می کنه. مگه اینکه تو کمپ زندگی کنید که به ۵۰ تا انگشت از افراد دور و ورتون دسترسی بدین
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان این کار واقعا یک کار بزرگ بود ! دوست عزیز یعنی چی بخوای پستو به بقیه بگی !؟ پس پسورد یعنی چی ؟ این کجاش جای تحسین داره !؟

ولی کلا همش یه خط کد میخواد که بگه با اثرانگشت قبلی چک کنه !

ربطی هم نداره که سایتی این مطلب رو گذاشته یا نه ! ما میخوایم خودمون پیشرفت کنیم و خودمون موفق باشیم حالا هرکی خواست بزاره هرکی هم خواست نزاره به ما چه ! اون ارزش این کار رو نمیدونه به ما ربطی نداره !

تیم iPhone.IR واقعا از تمامی سایت های اپل دیگر پی شی بزرگی گرفت ! ضمن تبریک گفتن این عمل که تک بود در سایت های اپل ایران باید از این تیم تشکر هم کرد !

موفق و پیروز باشید !

- - - - - - - - - -

دوستان این کار واقعا یک کار بزرگ بود ! دوست عزیز یعنی چی بخوای پستو به بقیه بگی !؟ پس پسورد یعنی چی ؟ این کجاش جای تحسین داره !؟

ولی کلا همش یه خط کد میخواد که بگه با اثرانگشت قبلی چک کنه !

ربطی هم نداره که سایتی این مطلب رو گذاشته یا نه ! ما میخوایم خودمون پیشرفت کنیم و خودمون موفق باشیم حالا هرکی خواست بزاره هرکی هم خواست نزاره به ما چه ! اون ارزش این کار رو نمیدونه به ما ربطی نداره !

تیم iPhone.IR واقعا از تمامی سایت های اپل دیگر پی شی بزرگی گرفت ! ضمن تبریک گفتن این عمل که تک بود در سایت های اپل ایران باید از این تیم تشکر هم کرد !

موفق و پیروز باشید !

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                  هرچند خیلی عجیبه که در طول یکسال گذشته چطور اپل این باگ رو در طول یکسال تحقیق و آنالیز و تست های متعدد متوجه نشده!
                  حتما توی تیم شون ایرانی نداشتن

نظر

صبر کنید ..
                  X