اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه ایرانی iSahifa همراه با صوت کامل عربی و فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی برنامه ایرانی iSahifa همراه با صوت کامل عربی و فارسی

سلام و درورد خدمت تمام دوستان گلم در انجمن

اینبار و البته برای اولین بار با معرفی اپلیکیشن خودم خدمتتون رسیدم که یک اپلیکیشن مذهبی هست و سعی زیادی شده تا از کیفیت بالایی برخوردار باشه و به مانند برخی از اپلیکیشن های ایرانی نا امید کننده از آب در نیاد.

کتاب صحیفه کامله سجادیه یکی از منابع بسیار ارزشمند و مهم در زمینه ادعیه دینی می باشد که مجموعه ای از 54 دعای حضرت امام سجاد علیه السلام در این کتاب گردآوری شده اند.

این اپلیکیشن با نام iSahifa توسعه یافته است که محتوی متن کامل صحیفه سجادیه به زبان عربی همراه با ترجمه کامل آن به زبان فارسی است. اپلیکیشن این قابلیت رو داره که تمام صحیفه سجادیه رو به صورت دوزبانه برای کاربر بازخوانی یا قرایت کنه یعنی هم به زبان عربی و هم به زبان فارسی و این کار رو به صورت فراز به فراز انجام میده که کاربر میتونه همراه با قرائت ، متن رو هم دنبال کنه.

از مهمترین ویژگی های این اپلیکیشن میتوان به قیمت اون اشاره کرد . با توجه به شرایط فعلی هموطنان عزیزم و دسترسی بسیار دشوار این عزیزان به اپلیکیشن های پولی ، این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان عرضه شده تا عزیزان هموطن و همچنین تمام مسلمانان جهان بتوانند نهایت استفاده رو از این اپلیکیشن ببرند.

منو و رابط کاربری اپلیکیشن نیز به صورت دوزبانه (عربی و فارسی) طراحی شده تا تمام مسلمانان بتوانند به نحو احسن با رابط نرم افزار ارتباط بر قرار کنند.

اپلیکیشن به صورت یونیورسال و در یک نسخه عمومی عرضه شده است و قابلیت نصب بر روی تمام آی دیوایس ها اعم از آیپدها و آیپاد ها و آیفون ها رو داره و در اپ استور اپل قرار گرفته است . نا گفته نماند که نسخه اندرویدی این اپلیکیشن هم آماده شده و به زودی بر روی گوگل پلی استور قرار خواهد گرفت.

در ادامه تصاویری از محیط اپلیکیشن رو خدمتتون ارائه میدم :

برای تهیه محتوا و توسعه این اپلیکیشن زحمت زیادی کشیده شده است و برای استفاده شما عزیزان مهیا شده است . امیدوارم که نهایت استفاده رو از اپلیکیشن ببرید و با نظرات سازنده تون هم در انجمن و هم در استور اپل ما رو دلگرم کرده و برای بهبود در نسخه های آینده یاری کنید .

سایت رسمی اپلیکیشن هم به نشانی زیر در دسترس است :

برای دریافت اپلیکیشن میتونید به نشانی زیر از طریق خود آیدیوایس یا کامپیوترتون مراجعه بفرمایید :

بسيار عالي واقعا خسته نباشيد بابت رايگان بودن برنامه هم با توجه به زحمت زيادتون خيلي ممنونم

نظر

واقعا عالی
      امیدوارم برنامه نویسان مزد کارشون رو از خداوند متعال بگیرند...
      این رایگان بودن برنامه بسیار خوبه، خصوصا برای کاربران ایرانی

نظر

واقعا عالیه اصلا تعجب کردم این قدر خوب طراحیش کردین
        اجرتون با خدا باشه انشاالله.امیدوارم مفاتیح هم با این کیفیت بسازید
        با تشکر

نظر

آقا
          خدائیش حال کردم
          من ورژن عربی این برنامه رو دان کرده بودم ولی این کاملا با اون فرق داره و نسخه شما کلی به اون ارجحیت داره
          خدا توفیقت بده جوون

نظر

سلام
            بسیار عالی
            افرین بر شما
            میشد نسخه سبکترش هم گذاشت فقط متن و ترجمه ها باشد
            ویرایش توسط L073X : https://i-phone.ir/forums/member/32725-l073x در ساعت 25-01-2014, 02:19 AM

نظر

صبر کنید ..
            X