اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات دارندگان 4s روی ورژن ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط farpour نمایش پست ها
    سلام
    من از 6.1 به 7 آپدیت کردم میخام برگردونم نمیشه لطفا خواهشاً کمکم کنید دوست ندارم این ورژن جدیدشو میخام دانگرید کنم به 6.3 نمیشه > آیفون فور اس دارم

- - - - - - - - - -

سلام
    من از 6.1 به 7 آپدیت کردم میخام برگردونم نمیشه لطفا خواهشاً کمکم کنید دوست ندارم این ورژن جدیدشو میخام دانگرید کنم به 6.3 نمیشه > آیفون فور اس دارم

راهی برای دانگرید کردن از ۷ به ۶ وجود ندارد .

نظر

نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
      من هم زياد با آيكونهاش حال نميكنم ولى ديگه مجبورم چون نميتونم دانگريد كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
      من فکر میکنم همه چیز رو به flat شدن داره میره اگه به محیط ویندوز 8 دقت کرده باشید متوجه منظوز من میشوید ، اصلا چرا نباید از شر اون سایه های مجازی و .... خلاص شد؟

نظر

سلام بچها کارم گیره کرده ب کمکتون نیاز دارم من یه 4s از اصفهان گرفتم گوشی سیم کارت نخورده هنوز فروشنده گفت انلاکه ؟ولی شک دارم اینم مدلشه MD245IP/A
        ویرایش توسط mahdimusic : https://i-phone.ir/forums/member/79581-mahdimusic در ساعت 12-11-2013, 03:47 PM

نظر

خواهش میکنم کمکم کنید میتر سم بگیرم لاک باشه کمک کمک کمک

نظر

آنلاک هست

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimusic نمایش پست ها
              سلام بچها کارم گیره کرده ب کمکتون نیاز دارم من یه 4s از اصفهان گرفتم گوشی سیم کارت نخورده هنوز فروشنده گفت انلاکه ؟ولی شک دارم اینم مدلشه MD245IP/A
              عزیز سریال گوشیتو برام پ.خ کن بهت بگم
              با مشخصاتی که دادی تنها نظری که میشه داد اینه که گوشی شما به سفارش ایتالیا ساخته شده ..
              Model Regions - The iPhone Wiki

نظر

وضعیت روونی و نداشتن لگ و کندی توی 7.0.4 چجوریه ؟ چیزی فرق کرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimusic نمایش پست ها
                  Your device is sim-unlocked
                  Device name:iPhone 4S 32Gb
                  Color:white
                  1) Italy (Telkomsel)

نظر

من4s دارم و از 6.1.3 به 7.0.4 اومدم گوشیم به شدت کند شده و با اینکه wallpaper stills و reduce motion و چند آپشن دیگه رو هم تغییر دادم باز هم 5-4 ساعته شارژ خالی مینکنه و داغ می کنه و خلاصه بد جور اعصابم رو خورد کرده اصلا قابل تحمل نیست.دوستان راهی برای downgrade به 6 هست؟ لطفا راهنماییم کنین

نظر

نوشته اصلی توسط mobinyousefi نمایش پست ها
                      من4s دارم و از 6.1.3 به 7.0.4 اومدم گوشیم به شدت کند شده و با اینکه wallpaper stills و reduce motion و چند آپشن دیگه رو هم تغییر دادم باز هم 5-4 ساعته شارژ خالی مینکنه و داغ می کنه و خلاصه بد جور اعصابم رو خورد کرده اصلا قابل تحمل نیست.دوستان راهی برای downgrade به 6 هست؟ لطفا راهنماییم کنین
                      خير بسته است دانگريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

منم آپدیت کردم.از ظاهرش خوشم میاد.شورت کاتای خوبی رو اضافه کردن.در کل فکر میکنم تغییر خوبه.فقط کمی فکر میکنم کندتره نسبت به 6.

نظر

اشغاله انقدر باطری میکشه که حد نداره نه با itunes درست وصل میشه نه خستم کرده بخداااااااااااااا

نظر

پس خوش به حال خودم که هنوز ۴s رو به ۷ آپدیت نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                              پس خوش به حال خودم که هنوز ۴s رو به ۷ آپدیت نکردم
                              وقتی میریم تعمیرگاه فقط ماشین خراب میبینیم و این نه یعنی همه ماشینا خرابن. اینجا هم بیشتر اونایی که به هر دلیل مشکل داشتن بیشتر پست زدن. مشکل هم که همیشه بوده و هست.
                              ورژن هفت لااقل رو ۴اس و بعد اون بدون مشکل مهمی خیلی خوب جواب داده. با آپدیت های بعدی بهتر از اینم میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

آپدیت کنم یا نکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X