اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل invalid sim پس از استفاده از اینترنت سیم کارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل invalid sim پس از استفاده از اینترنت سیم کارت

سلام به همه دوستان من به موجب شغلم دسترسی به wi-fi ندارم و هر موقع که تنظیمات مربوط cellular را تغییر می دم و data roaming روشن می کنم تا اینترنت سیم استفاده کنم چند دقیقه بعد آنت گوشیم می پره و می زنه invalid sim و تا گوشی خاموش روشن نکنم درست نمیشه . خواهشا کمک کنین تا مشکلم برطرف بشه . ممنونم

data roaming یا cellular ؟ شما یه reset network بکنید اگر مشکل حل نشد فکر کنم از سیم کارتتون باشه و باید برید عوضش کنید .
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 28-09-2013, 12:29 PM

نظر

شما برای استفاده از اینترنت data roaming رو کاری نداشته باش cellular data رو روشن کن

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
        data roaming یا cellular network ؟ شما یه reset network بکنید اگر مشکل حل نشد فکر کنم از سیم کارتتون باشه و باید برید عوضش کنید .
        ممنون از راهنماییتون من الان ios 7.0.2 رو روش نصب کردم و اصلا گزینه ی network رو پیدا نکردم که ریست کنم بیزحمت راهنمایی کنید . گوشیم 4s می باشد

نظر

نوشته اصلی توسط arash.araste نمایش پست ها
          ممنون از راهنماییتون من الان ios 7.0.2 رو روش نصب کردم و اصلا گزینه ی network رو پیدا نکردم که ریست کنم بیزحمت راهنمایی کنید . گوشیم 4s می باشد
          settings-general-reset-reset network settings

نظر

صبر کنید ..
          X