اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Motionx-gps offline

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان
    برنامه ای که من دانلود کردم 15.1 هست و اف لاین مپ رو نمیتونم پیدا کنم میشه راهنمایی کنید

نظر

دوستان version 15.1 خودش امکان Download Map و استفاده به صورت Offline رو داره ...

نظر

سلام .
        دوستان چه طوری میتونم نقشه hybrid یه منطقه ای رو دانلود کنم و برای نرم افزار motionx gps استفاده کنم ؟

نظر

براي برنامه MotionX GPS Drive چطور ميشه نقشه آفلاين تعريف کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kherkhere نمایش پست ها
            دوستان version 15.1 خودش امکان download map و استفاده به صورت offline رو داره ...
            ورژن 17 چطور؟ ميشه افلاين نگاه كرد؟

وقتي كه يه بار كه نقشه رو مياره دانلود ميكنه دوباره موقعي بخواييم ببينيم شروع ميكنه به دانلود؟
            چطور ميتونيم افلاين نگاه بكنيم؟ تنظيمات خاصي داره؟

نظر

سلام و اقا من ایفون ۴اس دارم و motion xgps رو هم خریدم میتونم نقشه افلاین روش بریزم ؟ چجوری ؟ من همه ی پست ها رو خوندم ولی متوجه نشدم
              با چه برنامه ای میشه با کام*یوتر نقشه دانلود کرد که با motion x gps کار کنه ؟

نظر

من با اين برنامهخ تو گوشي خودم ميتونم نقشه دانلود كنم؟

تو يه گوشي ديگه ديدم كه ميرفت از نقشه هايي كه تو خود برنامه بود انتخاب ميكردم دوستم
                مثلا نقشه هاي بينگ ستلايت رو انتخاب كردم كه حتي به نظرم تو بزرگنمايي ها خيلي بهتر از گوگل مپ نشون ميداد
                بعدش محلي رو كه ميخواست انتخاب ميكرد با مقدار زومي كه خودش تعيين ميكرد و بعدش شروع به دانلود ميكرد تو گوشيش
                حالا منم اينكا رو بكنم بعدش ميتونم نقشه هاي دانلود شده رو انتقال بدم بدم به كامپيوتر و ذخيره كنم؟

نظر

سلام دوستان قصد دارم روش دانلود نقشه های bing و motionX را بدون کامپیوتر و بدون محدودیت جیلبرک در ios 5 را شرح بدهم و امیدوارم مفید باشد

برای داشتن نقشه آفلاین به برنامه motionX gps احتیاج دارید

motionX gps App Store

motionX gps CRACKED

1: مطابق شکل زیر برنامه motionX را باز کرده کرده و بر روی map کلیک کنید

2: بر روی map Downloads کلیک کرده. 3: نوع نقشه مورد نظرتان را انتخاب کنید

4:مطابق راهنمای نشان داده شده در شکل زیر محدوده جغرافیایی نقشه مورد نیازتان را مشخص کنید, همچنین برای بهتر شدن وسعت دیدتان از علانت های -+ زیر نقشه استفاده کنید 5:برای رفتن به مرحله بعد(تعیین میزان بزرگنمایی) بر روی next کلیک کنید

6: مطابق شکل زیر میزان بزرگنمایی نقشه را با کلید های min zoom و max zoom انتخاب کنید. دوستان عزیز هرچه max zoom شما عدد بیشتری باشد زوم نقشه شما بیشتر و بالطبع حجم آن هم بشیتر خواهد بود 7: برای شروع دانلود بر روی download کلیک کرده و منتظر پایان دانلود شوید همچنین میتوانید دانلود نقشه را با pause متوقف کرده و بدون نگرانی مابقی نقشه را در زمان دیگری دانلود کنید, پس از پایان دانلود بر روی Done کلیک کرده و از برنامه خرج شوید

*** برای اینکه بتوانید از نقشه ها بر روی کامپیوتر Backup داشته باشیید. در برنامه به آدرس زیر رفته زیر رفته و گزینه Backup Map in iTunes را فعال کنید در این صورت ایتونز بصورت خودکار هنگام Backup گرفتن از device شما از نقشه ها نیز backup بگیرد

Menu > Setup > Maps
                  ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 02-04-2012, 01:35 PM

نظر

دوست عزیز در مرحله سوم که فرمودید نقشه مورد نظر را انتخاب کنید
                    اون 3 تا نقشه چه فرقی با هم دارند؟

نظر

نوشته اصلی توسط Gggmail نمایش پست ها
                      دوست عزیز در مرحله سوم که فرمودید نقشه مورد نظر را انتخاب کنید
                      اون 3 تا نقشه چه فرقی با هم دارند؟
                      دوست عزیز قبل از دانلود میتونی نقشه هارو ببینی و مقایسه کنی ولی نقشه های motinX تر از bing هست و اونایی که جلوش نوش road به معنی جاده قطعا کاملتر از اونایی هست که نوشته hybrid به معنی بزرگ راه و sa*tel*lite هم به معنی ماه*واره که بیان کننده عکس های ******* ای هستش
                      در کل کاملترین همون motionX road هست

نظر

دوست عزیز بعد از دانلود نقشه ها میشه ازش بکاپ گرفت؟

نظر

نوشته اصلی توسط gggmail نمایش پست ها
                          پست 83 اپدیت شد

نظر

نوشته اصلی توسط Gggmail نمایش پست ها
                            اره دادا ميشه

نظر

من نميخوام ايتونز بك آپ بگيره از نقشه هام
                              ميخوام خودم دستي اينكار رو بكنم
                              ولي وقتي به ايتونز وصل هستم و ميرم رو انتقال برنامه ها تو برنامه چيزي واسه سيو كردن تو كامپيوتر نمياد؟!!
                              نميشه دستي بكاپ گرفت؟

نظر

دوستان این برنامه motionX gps drive با این برنامه چه فرقی داره؟

از مدیران تقاضا دارم آموزش رو به پست اول منتقل کنند .

نظر

صبر کنید ..
                                X