اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه خارق العاده Flick

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی برنامه خارق العاده Flick

با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران محترم.برنامه ای که قصد دارم به شما معرفی کنم یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین اپلیکیشن های رایگان موجود در اپ استور میباشد که با وجود رابط گرافیکی عالی و حجم بسیار کم و امتیاز پنج ستاره ، از دیدبسیاری از شما دوستان پنهان مانده است.کاربرد این برنامه جهت اشتراک گذاری عکس ها و کانتکت ها و نوت ها و اسناد ،(مابین دودیوایس از طریق وای فای و بلوتوث )،ان هم با شماتیکی حیرت اور میباشد و به صراحت میگویم در اولین تجربه استفاده از این برنامه شگفت زده خواهید شد. نام این برنامه Flick میباشد و لینک ایتونز که شامل اسکرین شات ها و توضیحات تکمیلی میباشد را تقدیم میکنم.توصیه میکنم لذت کار با این برنامه را از دست ندهید.
    https://itunes.apple.com/us/app/flick./id644265534?mt=8

من نصبش كردم حرف نداشت.ممنون از شما
    در سبك خودش خارق العاده بود

نظر

اقا من نصب کردم .روی ویندوز هم همینطور. عالیه.تازه اهنگ هم میشه فرستاد و گرفت

نظر

جالب بود ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
          با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران محترم.برنامه ای که قصد دارم به شما معرفی کنم یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین اپلیکیشن های رایگان موجود در اپ استور میباشد که با وجود رابط گرافیکی عالی و حجم بسیار کم و امتیاز پنج ستاره ، از دیدبسیاری از شما دوستان پنهان مانده است.کاربرد این برنامه جهت اشتراک گذاری عکس ها و کانتکت ها و نوت ها و اسناد ،(مابین دودیوایس از طریق وای فای و بلوتوث )،ان هم با شماتیکی حیرت اور میباشد و به صراحت میگویم در اولین تجربه استفاده از این برنامه شگفت زده خواهید شد. نام این برنامه Flick میباشد و لینک ایتونز که شامل اسکرین شات ها و توضیحات تکمیلی میباشد را تقدیم میکنم.توصیه میکنم لذت کار با این برنامه را از دست ندهید.
          https://itunes.apple.com/us/app/flick./id644265534?mt=8
          منظورتون در حد نرم افزارهایی مانند airblue و غیره و ذلک میشه
          واسه دیوایسهای جیلبریک نشده هم کاربرد airblue رو داره؟

نظر

لطفا یکی بگه چجوری باید با ابن برنامه کار کرد من که نتونستم

نظر

میدونم اینجا جاش نیست
              ولی کسی کرک این برنامه رو برا اندروید اگه داره برام پ خ کنه
              خیلی ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X