اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تغییر پیدا کردن کشور در اپ استور به صورت خودکار بر روی ای دیوایس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل تغییر پیدا کردن کشور در اپ استور به صورت خودکار بر روی ای دیوایس

با سلام خدمت همگی.
    این سوال رو در خیلی پست ها دیدم و از اونجایی که مشکل خودمم هست گفتم در قالب یک پست مطرحش کنم و دوستانی که راهکاری برای حلش دارند توضیحاتی بدن.
    بیشتر کاربران عزیز از اپ ای دی که به صورت فیری ساختند بهره می برند که قالبا برای ساخت اکانت از کشور us برای پر کردن قسمت کشور استفاده می کنند.
    در این مشکل ، کشور اپل استور بر روی ای دیوایس تغییر پیدا می کند، به طور مثال عزیزانی که اپ ایدی کشور us دارند اما اپل استور آنها به کشور دیگری مانند آلمان تغییر پیدا کرده در دانلود کردن خیلی از اپلیکیشن ها مشکل دارند، در صورتی که کشور در تنظیمات اپ ای دی تغییری پیدا نکرده ولی اپ استور در ای دیوایس به صورت دیفالت اپ استور کشور دیگری را باز می کند.

یه دور هم پی سی و هم دیوایس رو ساین اوت کنید .بعدش فقط پی سی رو ساین این کنید و با دیوایس سینک کنید . درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      یه دور هم پی سی و هم دیوایس رو ساین اوت کنید .بعدش فقط پی سی رو ساین این کنید و با دیوایس سینک کنید . درست میشه.
      ممنون از راه حلتون، قبل از اینکاز سعی کردم از یک اینترنت دیگه استفاده کنم! یعنی ساین اوت کردم و با استفاده از اینترنت جدید دوباره ساین این کردم با خود دیوایس، درست شد و الان به طور دیفالت روی اپ استور us میاد چه با چیز پی ان چه به صورت معمولی از هرجا.

نظر

صبر کنید ..
      X