اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست معرفي كيبورد فأرسى درفروشگاه ايتيونز ودرددل دوستانه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست معرفي كيبورد فأرسى درفروشگاه ايتيونز ودرددل دوستانه

سلام من ايپد٢ 3G دارم با Os 6.1.2 جيلبريك شده كه ناكهان رفت رو علامت سيب وديگه هم نشد بيادبالا هرچه هم ازاساتيدومديران انجمن خواهش كردم كه راهنماي بكنن جز يه جواب ازI-GEM مديرمحترم بخش كه انهم براثربي توجهي إنجام نشدودومجددا هرچه تشكركردم،خواهش كردم،كليدسپاس رازدم هيچكس جواب نداد اصلا نگفتن بابا توگرفتاري بيا كمكت كنيم هيچ جوابي ندادن مثل اينكه فقط منتظر دريافت كليد سپاس بودن، أخه دوستان عزيز من ازسال 2009 عضو هستم چه درايران وچه زماني كه درخارج ازايران بودم ازهمكارى وراهنمايي هاى شما استفاده ميكردم قبلن خيلى همكارى بيشتربود، لااقل مديران و كارشناسان وكاربران وارد به كسانى كه عضو هستند وبه مشكلى برخوردند جواب بدن واگربابت اش دستمزدى ميخوان بگن نه اينكه ادم را علاف كنن وجوابى ندن فكرنمى كنم كاردرستى باشه چون ميگن ذكات علم انتشار ان است . خلاصه مجبورشدم ريستوركنم به Os6.1.3 كه جيلبريك انتتريك نداشت ، ناچارا" تصميم گرفتم بدون جيلبريك بمونم چون ازطرفى حساب كردم ديدم الان ديگه با توجه به غير فعال شدن اينستالوس و كرش هاى گاه وبيگاه دستگاه و مصرف بالاى باطرى و عدم امكان ارتقاء به Os بالاترازطريق خودگوشى وايپد. با حجم بسيار پايىن به نظر من اصلا جيلبريك كردن ارزش نداره ، چند فايل موردنياز را هم با خريد گيفت كارت ازسايت انجمن تخصصى نسل جديد موبايل ها وارسال فورى كد مربوط ازطرف سايت انجمن مذكور، با كدداده شده إزفروشگاه ايتيونز خريداري كردم الان هم توOs 7 هستم ودارم حالشو ميبرم واقعا عاليه ،مصرف باطرى ٢٠ كاركرد روان وسريع وزيبايي خيره كننده . فقط زمانى كه جيلبريك بودم توى سيديا يه كيبورد فأرسى عالى داشتم به نامEnable Persian Kayboard1.1 كه خيلى خوب كارميكرد مشابه اش را تو ايتيونز سراغ دارين اسمش رابگين كه بتونم بخرم . ببخشين ازدرددل وخسته كردن شما عزيزان عضوانجمن ومديران محترم.
    ویرایش توسط majid301 : https://i-phone.ir/forums/member/13563-majid301 در ساعت 25-09-2013, 07:05 PM

تبلیغ خوبی کردید برای فروشگاه گیفت کارت !

اما در مورد گله شما، قطعا اگر کسی توان این رو داشته باشه می تونه کمک کنه. بهتره لحن بهتری داشته باشید برای خدمتی که داره کاملا به صورت رایگان براتون صورت می گیره و میگید که علاف شدید. اگه اینطور عقیده ای دارید می تونستید به سایت های دیگه ای هم مراجعه کنید. اما این که بگید من رو علاف کردید کاملا بی احترامی به کاربران این انجمن هست. تمام مدیران و کارشناسان و کاربران تلاش بر این دارند که مشکل شما بدون دریافت هیچ چیزی حل بشه، حالا یکبار این اتفاق افتاده دلیل نمیشه که اینطوری صحبت کنید. مشکل شما هم واضح بوده و قطعا نیاز به ریستور بوده.

کیبورد فارسی در اپ استور نداریم ولی اگر کمی جستجو می کردید روش فعال کردن بدون جیلبریک رو پیدا می کردید: http://www.i-phone.ir/forums/thread52248.html

نظر

قريون شمابرم من معذرت خواستم ولى باوركنيد خيلى گرفتاربودم وبعد از٥ سال عضويت وهمكارى هاى بيدريغ تك تك شماعزيزان واسم خيلى گران امده بودكه هيچ پاسخى دريافت نكرده بودم بهرحال بازم ببخشيد هدفم رنجاندن شما عزيزان خوب وبى ريانبود اگرباعث رنجش خاطر شما شدم من عفو بفرمايىد چون من خيلى شما عزيزان رادوست دارم واگرالان هم چيزى ميدونم ازطريق سايت خوب وحضور شما سروران گرامى بوده وبقول معرف ( من علمنى حرفا" قد سيرنى عبدايعنى هركسى كه كلمه اى به من بياموزد مرابنده خوب ساخته است) وماهم مخلص همه شما خوبان هستيم ودست يكايك شما را ميبوسم ودوما" اصلا قصدم تبليغ غيرنبود چه هرتازه آش خوبه جزدوست كه قديمى وكهنه آش خوبه . ونه الان بلكه هميشه شما وسايت شمابهترين راهنما ومرجع ورفرنس برايم ميباشد .بازم معذرت ميخوام.

نظر

الان ديگه ios 7 هستم واسه اونم هست يانه

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
          الان ديگه ios 7 هستم واسه اونم هست يانه
          بله گفتم که عملی هست با اون آموزش

نظر

اون كيبورد را ازسيديا گرفته بودم وجيلبريك بودم الان توios 7 كه جيلبريك نيستم بازهم ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
              اون كيبورد را ازسيديا گرفته بودم وجيلبريك بودم الان توios 7 كه جيلبريك نيستم بازهم ميشه
              چند بار تاکید کنم؟؟؟ ​بله میشه

نظر

صبر کنید ..
              X