اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

wechat

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• wechat

سلام
    من گووشییم 3 جی ورژن 4.2.1 هست که یک بار وی چت رو روش نصب کردم و بعد دو روز استفاده برام پیغام اومد که ورزنش رو ارتقا بده وقتی این کار رو کردم با ورژن گووشییم هماهنگ نبود و پاکش کردم دوباره که ریختم کدم رو قبول نمیکنه و کد جدیدم بهم نداده
    چی کار باید بکنم؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط maaahdi نمایش پست ها
    سلام
    من گووشییم 3 جی ورژن 4.2.1 هست که یک بار وی چت رو روش نصب کردم و بعد دو روز استفاده برام پیغام اومد که ورزنش رو ارتقا بده وقتی این کار رو کردم با ورژن گووشییم هماهنگ نبود و پاکش کردم دوباره که ریختم کدم رو قبول نمیکنه و کد جدیدم بهم نداده
    چی کار باید بکنم؟؟؟؟
    از قسمت forget password بعد reset via phone نامبر خودتون رو بهش بدید کد جدید واستون میاد

نظر

نه این کارم انجام دادم کد جدید بهم نمیده

نظر

دوست عزیز چرا برای هر مشکل 1 تاپیک جدا میزنید؟؟؟؟

این دومین تاپیکه لطفا توی بخش سوالات و مشکلات بیان کنید

سپاس

نظر

سلام، کسی میدونه چطور میشه گروهی که ساختم تو wechat رو حذف کنم؟ کلاََ میخوام حذف بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط fk30t نمایش پست ها
            سلام، کسی میدونه چطور میشه گروهی که ساختم تو wechat رو حذف کنم؟ کلاََ میخوام حذف بشه؟
            سلام
            روی گروه از راست به چپ حرکت کن و گزینه Delete رو بزن.

نظر

سلام. پیغام " maryam just added you to her contacts list" یعنی چی,یعنی مریم منو add کرده؟ اگر اینطوره پس فرقش با پیغام "sahar has added you as a wechat contact.start chatting" چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hoda84 نمایش پست ها
                سلام. پیغام " maryam just added you to her contacts list" یعنی چی,یعنی مریم منو add کرده؟ اگر اینطوره پس فرقش با پیغام "sahar has added you as a wechat contact.start chatting" چیه؟

هر دوتا یکیه
                اولی یعنی "مریم" شما رو ادد کرده و اضافه کرده به لیست کانتکتاش.
                دومی هم همینه : "سحر" شما رو به عنوان کاربر وی چت ادد کرده. چت کردن رو آغاز کنید.

نظر

صبر کنید ..
                X