اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور نشدن گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستور نشدن گوشی

سلام خدمت دوستان
    من از همین سایت ios 7 دانلود کردم ولی موقع ریستور یه error داد و گوشیم تو حالت recovery مونده و دیگه آیتونز گوشیمو نمیشناسه.لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزيز
    من هم ميخواستم به 6.1.3 ريستور كنم اين مشكل برام پيش اومد ،‌ به حالت DFU بردم بعد iTunes دستگاه رو شناخت . بعد از اين مرحله دوباره ريستور كردم ديگه ارور نداد .
    شما هم امتحان كنيد شايد درست شد
    ویرایش توسط alireza111 : https://i-phone.ir/forums/member/101188-alireza111 در ساعت 23-09-2013, 11:09 AM

نظر

آخه تا زمانی که گوشی به کامپیوتر وصله اصلا خاموش نمیشه که برم به حالت DFU تا دستمو از رو دکمه sleep/awake بر میدارم باز روشن میشه و همون عکس آیتونز و کابل usb رو نشون میده.

نظر

نوشته اصلی توسط tailles_jackal نمایش پست ها
        آخه تا زمانی که گوشی به کامپیوتر وصله اصلا خاموش نمیشه که برم به حالت DFU تا دستمو از رو دکمه sleep/awake بر میدارم باز روشن میشه و همون عکس آیتونز و کابل usb رو نشون میده.
        برای dfu نیازی نیست گوشی خاموش بشه. در حالت روشن هم میتونید به dfu برید.
        احتمالا روش dfu رفتنتون درست نیست.
        برای اطمینان از صحت انجام عملیات گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید.
        دکمه هوم و پاور رو نگه دارید تا صدای قطع usb در ویندوز بیاد. بعد دکمه پاور رو ول کنید و دکمه هوم رو همونجوری نگه دارید تا صدای اتصال usb در ویندوز بیاد. دستگاه وارد dfu میشه.

نظر

ممنون دوستان.مشکل حل شد.

نظر

صبر کنید ..
          X