اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازي clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازي clash of clans

سلام كسي ميدونه چه جوري ميتونم اين بازي رو از اول شروع كنم بدون پاك كردن بازي و دوباره نصب كردنش

game center جدید بساز، بعد اگه خواست بازی رو ، رویه اون سیو کنه نزار سیو کنه ، میره از اول...

نظر

سلام اقا ما ایپدو 7 کردیم بعد رستور شد همه چیش پاک شد clash of clans رو میریزم ! از اول مـــــیــــــــــاره ( چیکار باید کنم؟

نظر

گیم سنتر و لاگ این کن درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط i-iman نمایش پست ها
          سلام كسي ميدونه چه جوري ميتونم اين بازي رو از اول شروع كنم بدون پاك كردن بازي و دوباره نصب كردنش
          ورژن جدید بازی این قابلیت رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط y@shar نمایش پست ها
            سلام اقا ما ایپدو 7 کردیم بعد رستور شد همه چیش پاک شد clash of clans رو میریزم ! از اول مـــــیــــــــــاره ( چیکار باید کنم؟
            سلام همین مشکل رو چند روز پیش داشتم که حلش کردم!

راه حل اول!

باید قبلا گیم سنترت به این بازی وصل شده باشه قبل از اینکه بپره وگرنه این روش جواب نمیده!
            اول بازی رو پاک کن!
            برو توی گیم سنتر از اکانتت خارج شو دوباره برو توی گیم سنترت بعد ببین achivments هات هست؟ اگه باشه بر میگرده!
            میری روی بازی و دانلودش میکنی بازم از appstore تموم که شد وارد بازی شو!
            اول مرحله ی اول رو میاره بعد یکم که از tutrials میگزره به اکانت گیم سنترت که وصل میشه میگه میخوای town halle قبلیتو بیارم یا نه؟ yes بزن حل میشه!

راه دوم مکاتبه با سایت سازندس که خیلی دیر جواب میدن ممکنه اصلا برات وصلش نکنن مگه یکی از شاخ های کلش واسطه بشه!

نظر

آقا ایمان همشهری ، این بازی رو تا اونجایی که من میدونم نمیشه از اول شروع کرد مگر با یه گیم سنتر ای دی جدید، که اون هم روال خودش رو داره. اول باید با اون گیم سنتر ID جدید، روی یه دیوایس غیر از دیوایس خودت sign in شی، clash رو از app store روی دیوایس نصب کنی و وارد بازی بشی،
              واسه دفعات بعد میتونی از دیوایس خودت با تغییر گیم سنتر ID، بین دو تا village که داری سوییچ کنی.
              و در مورد سوال آقا یاشار، اون گیمی که شما داشتی و village که ساختی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پاک نمیشه. پس نگران نباش. از setting ipad برو توی گیم سنتر و به گیم سنتر ID وصل شو، و وارد بازی شو به به بازی زمان بده تا به گیم سنترت کانکت بشه و نوتیفیکیشن مخصوص گیم سنتر اون بالا ظاهر شه. خواهی دید که یه پیام میاد واست و با اوکی کردن و سپس CONFIRM رو تایپ میکنی تا villaget واست باز بشه.
              نیازی به ایمیل زدن به clash هم نیست.
              Persian phoenix هم کلان ما هست. اگه آرچرتون ۵ به بالا باشه میتونین join بشید .

نظر

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
                آقا ایمان همشهری ، این بازی رو تا اونجایی که من میدونم نمیشه از اول شروع کرد مگر با یه گیم سنتر ای دی جدید، که اون هم روال خودش رو داره. اول باید با اون گیم سنتر ID جدید، روی یه دیوایس غیر از دیوایس خودت sign in شی، clash رو از app store روی دیوایس نصب کنی و وارد بازی بشی،
                واسه دفعات بعد میتونی از دیوایس خودت با تغییر گیم سنتر ID، بین دو تا village که داری سوییچ کنی.
                و در مورد سوال آقا یاشار، اون گیمی که شما داشتی و village که ساختی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پاک نمیشه. پس نگران نباش. از setting ipad برو توی گیم سنتر و به گیم سنتر ID وصل شو، و وارد بازی شو به به بازی زمان بده تا به گیم سنترت کانکت بشه و نوتیفیکیشن مخصوص گیم سنتر اون بالا ظاهر شه. خواهی دید که یه پیام میاد واست و با اوکی کردن و سپس CONFIRM رو تایپ میکنی تا villaget واست باز بشه.
                نیازی به ایمیل زدن به clash هم نیست.
                Persian phoenix هم کلان ما هست. اگه آرچرتون ۵ به بالا باشه میتونین join بشید .
                هر 2 قابلیت در ورژن جدید این بازی قابل انجام دادن هستش..هم میشه از اول شروع کرد و هم میتونین شهرتون رو پاک کنید

نظر

عزیز، این گزینه که میتونید شهر رو پاک کنید مربوط به ادیت شهر هستش، که بتونید از نو شهری جدید بسازید و اصولا این گزینه رو برای اسون کردن تغییر چیدمان دفنس ها توی این ورژن گنجوندن و الا به هیچ عنوان نمیشه مپ رو از روی گیم سنتر پاک کرد، حتی با پاک کردن بازی و ریموو کردن گیم از روی گیم سنتر هم این امکان وجود نداره. سری به سوالات متداول سایت clash بزنید بد نیست.

نظر

دوست عزیز منظور منم همین ادیت بود ولی خوب بد گفتم..

نظر

سلام دوستان
                      من اين بازي رو نصب كردم
                      چندتا سوال هست
                      در بازي با كاميپوتر هم ميجنگيم يا فقط كساني كه اونجا هستند اشخاص هستند؟
                      اين بازي هم سرورهاي مختلفي داره با بازه زماني مشخص؟ مثل تراوين و ... ؟
                      همينطوري وارد بازي شد و به روستا بهم داد و بازي شروع شد
                      خبري از اكانت و اين حرفا نيست چرا؟
                      ممنون
                      ویرایش توسط rouzbeh_zi : https://i-phone.ir/forums/member/145072-rouzbeh_zi در ساعت 23-11-2013, 01:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط i-iman نمایش پست ها
                        امکان نداره دوست عزیز ، چون اطلاعات این بازی فقط روی اپل آیدی و گیم سنتر سیو نمیشه
                        اطلاعات مربوط به اکانت شما روی این گوشی سیو میشه یعنی روی IMEI گوشیتون . بنابر این حتی اگه ریستور هم بکنید بازم از همونجای قبل میاد
                        البته میتونم حدس بزنم چرا میخوای اینکارو بکنی !!! احتمالا همه جم هاتو مصرف کردی گفتی ببینم چی میشه بعدش اگخ خوشم نیومد دوباره از اول بازی میکنم ولی نگران نباش چون فرآیند بازی انقد طولانی هست که با remove کردن درخت و قارچ و این چیزا تو چند ماه میتونی 300-400 تا جم دوباره جمع کنی مطمعن باش میشه ما رفتیم و شده که بهت میگم

نظر

من قبلاً این بازی رو زیاد انجام میدادم ، حالا شنیدم میشه village رو انتقال داد به یه دستگاه دیگه بدون نیاز به apple id انتقال داد.
                          میشه این کار رو کرد؟
                          زیاد پای این آیدی زحمت کشیدم و میخوام در راه رضای خدا بدم به کسی که زحمتام حروم نشه ...

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                            من قبلاً این بازی رو زیاد انجام میدادم ، حالا شنیدم میشه village رو انتقال داد به یه دستگاه دیگه بدون نیاز به apple id انتقال داد.
                            میشه این کار رو کرد؟
                            زیاد پای این آیدی زحمت کشیدم و میخوام در راه رضای خدا بدم به کسی که زحمتام حروم نشه ...
                            اره دوست عزيز ميشه
                            شما ستينگو بزني بعدش بزني linke device بعد انتخاب كنيو و اپل آيديتو بزني و درس ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام زبان گوشى من انگليسى ه اما بازى رو ١٠ بار دانلود كردم ديدم زبونش آلمانيه
                              هر كارى ميكنم ستينگ رو پيدا نميكنم

نظر

صبر کنید ..
                              X