اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازي clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من قبلا اين بازي رو داشتم خواستم از اول شروع كنم يه اپل اي دي ديگه هم ساختم ولي وقتي ميرم تو بازي ادامه ي قبلي مياد . هيچ پيامي هم نداد . كسي ميتونه كمك كنه ؟

- - - - - - - - - -

نه من چند بار اين كارو كردم . مشكلي پيش نمياد

نظر

من اين بازي رو داشتم خواستم از اول بازي كنم يه اپل اي دي ديگه ساختم الان ميرم تو بازي ادامه ي قبلي مياد . هيچ پيامي هم نداد . كسي ميتونه كمك كنه

نظر

نوشته اصلی توسط navidhunter نمایش پست ها
        من اين بازي رو داشتم خواستم از اول بازي كنم يه اپل اي دي ديگه ساختم الان ميرم تو بازي ادامه ي قبلي مياد . هيچ پيامي هم نداد . كسي ميتونه كمك كنه
        اره 2 راه داری :

1. ریست کامل بکنی

2.ریستور کنی

جدا از این دو مورد نمیتونی از اول بازی کنی

نظر

یک سوال من چجوری می تونم هم رو تبلتم که آندروید هست و هم آیفونم بازی کنم.الان بازی رو رو آیفون دارم.

نظر

آموزش انتقال اکانت

در iOS قبلا بازی می کردم و الان وارد Android شده ام آیا امکان ادامه بازی هست؟ (انتفال بازی از iOS به Android و برعکس)

در iOS بازی در Game Center اپل ذخیره می شود و در اندروید در اکانت Google Plus که نمی توان از طریق ایمیل یکسان سازی (Sync) انجام داد ولی با استفاده از کدی که در بازی به شما می دهد می توانید بین اندروید و iOS ارتباط برقرار سازید. برای این کار در دستگاه قدیمی وارد تنظیمات بازی شده و Link device را بزنید. اگر اکانت گیم سنتر یا گوگل شما تعریف شده باشد از قبل از شما سوال می پرسد این دستگاه قدیمی هست (Old) یا جدید‌ (New) که شما قدیمی را می زنید و یک کد برای مدت 5 دقیقه به شما می دهد. در دستگاه جدید به تنظیمات رفته و لینک تو دیوایس زده و اینبار گزینه جدید را می زنیم و کدی که در دستگاه قدیمی داده را وارد می کنیم یا از شما بپرسد می خواهید Town Hall شماره فلان را داشته باشید یا همین سری بازی در دستگاه جدید بماند؟ شما شماره قدیمی را تایید کنید. (برای مثال در دستگاه قدیمی شماره تاون هال 7 بوده و در دستگاه جدید 5 هست و می خواهیم ادامه 7 را بازی کنیم و در صورتی که سوال پرسید می خواهید به تاون هال 7 بروید و 5 پاک شود؟ تایید می کنیم.

طریقه انتقال اکانت در نسخه اندروید چگونه هست و شرایط آن چیست؟

برای انتفال اکانت از یک اکانت جیمیل به اکانت دیگر دو روش وجود دارد. روش آسان: صفر کردن بازی در دستگاه مقصد و افزودن اکانت جیمیل گوشی مبدا در تنظیمات گوشی و ورود به بازی و Sign شدن با اکانت جیمیل مبدا. که در این روش ایمیل و رمز مبدا کلا به مقصد داده می شود. در روش دوم و قانونی و بدون دادن جیمیل و کمی دشوال شرایطی لازم هست. یکی آنکه دستگاه مقصد بازی را تازه شروع کرده باشد یا اگر تاون هال آن بالای 4 است باید بازی را از اول بازی کرده و یک اکانت جیمیل دیگر را برای بازی ایجاد نماید. اگر این شرط برقرار بود برای ادامه کار در گوشی مبدا وارد تنظیمات شده و روی Link Device کلیک کرده و گزینه Old Device را انتخاب نمایید. در گوشی مقصد که بازی در آن تازه شروع شده هم به تنظیمات رفته و اول روی Google+ کلیک کرده و اکانت جدید گوگل خود را به آن بدهید یا اکانتی که بازی در آن ذخیره نشده یا بازی زخیره شده در آن با تاون هال زیر 4 هست. دقت نمایید در مرحله بعدی دهکده که در آن هستید (گوشی مقصد) به کل پاک می گردد. در ادامه همانطور که در گوشی مبدا مشاهده کردید یک کد معمولا سه قسمتی و ده دقیقه وقت به شما داده و در گوشی مقصد به تنظیمات رفته و روی Link Device کلیک می کنید و گزینه New Device را می زنیم و اگر سوالی مبنی بر پاک شدن و تایید آمد آن را ادامه می دهیم و کدی که در گوشی مبدا داده شده را وارد می کنیم و در آخر تایید. اگر مراحل را دقیق رفته باشید اکانت قدیمی به اکانت جدید و دستگاه جدید منقل می شود. حال در دستگاه قبلی ممکن است بازی دیگر اجرا نگردد چون منتقل گشته. ولی این مورد به نسخه بازی که درحال انجام آن هستید و قوانین آن زمان مربوط می شود. برای داشتن بازی در هر دو دستگاه قدیم و جدید روش اول و جیمیل توصیه می گردد.

نظر

سلام خدمت شما عزیزان
              من یه اکانت رو ایپدم داشتم که با فیسبوک و گیم سنتر ساین بود. دوستم اصرار کرد که به اکانت اون کمک کنم و مدتی با اکانت اون وارد بازی شم بنابراین اپل ایدی خودمو ساین اوت کردم و با اپل ایدی دوستم ساین شدم که طبیعتا اکانت دوستمو توی بازی برام آورد، بعد از چن روز تصمیم گرفتم که به اکانت خودم برگردم بنابراین طبق روال معمول اپل ایدی دوستمو ساین اوت کردم و با اپل ایدی خودم تو گیم سنتر ساین شدم، وقتی وارد بازی شدم دیگه اکانت خودمو نیاورد در حالیکه باید میاورد اما اکانت دوستم بازم برام اومد و اکانتش رو اپل ایدی منم ساین شد. حالا چطوری اکانت خودمو برگردونم بجای اکانت دوستم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
              ویرایش توسط Saeid_gsm68 : https://i-phone.ir/forums/member/173225-saeid_gsm68 در ساعت 19-08-2014, 04:31 PM

نظر

سلام هر كسي ميخواد جم رايگان بگيره بره تو اين سايت خيلي خيلي اسون بود من خودم 1400تا حالا گرفتم
                iTunesBoss - Free $25 iTunes Codes for Everyone!

نظر

نوشته اصلی توسط Hadi3220 نمایش پست ها
                  سلام هر كسي ميخواد جم رايگان بگيره بره تو اين سايت خيلي خيلي اسون بود من خودم 1400تا حالا گرفتم
                  iTunesBoss - Free $25 iTunes Codes for Everyone!
                  دوست عزیز بار ها راجب این سایت تاپیک ها باز شده.
                  اینها فیک هستن.
                  فقط هم برای بالا رفتن آمار سایتشون این کار رو می کنند.

نظر

به حمد و قوه الهی من این بازی رو حذف کردم از رو آیفون :دی

بابا از کار وزندگی منو انداخته بود
                    روزی هم حداقل دوبار شارژ میکردم آیفون رو ! خیلی وقتها باز میکردم کاری هم نداشتم ها فقط زول میزدم به دهکده

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                      به حمد و قوه الهی من این بازی رو حذف کردم از رو آیفون :دی

بابا از کار وزندگی منو انداخته بود
                      روزی هم حداقل دوبار شارژ میکردم آیفون رو ! خیلی وقتها باز میکردم کاری هم نداشتم ها فقط زول میزدم به دهکده
                      بهترین کارو کردی من دو سال پیش اینکارو کردم / هرکی از رفیقامم منو میبینه میگه تو که خوراکت بازی کردنه عجیبیه اینو نداری منم میگم بلد نیستم هاهاها

نظر

سلام......من میخوام بازی کلشمو حذف کنم اکانتم حذف میشه؟؟؟ اگه دوباره نصبش کنم اکانتم بالا نمیاد؟؟

نظر

سلام من اپل 4 دارم بازی کلش اف کلنز رو باز میکنم ولی داخل گزینه ستینگ کلش چیزی به نام گوگل پلاس سیگین ننوشته که من بخام بازیم رو سیو کنم ولی ازداخل گیم کنتر سیو هستش ولی هر وقت خاستم گوشیم رو عوض کنم و اندروید بخرم گیم کنتر برای من بی فایده هستش اگه میشه راهنماییم کنین که چه جوری بازی کلش اف کلنز رو با گوگل پلاس سیو کنم فقط اینو به خاطر داشته باشید که داخل گزینه ستیگ کلش من اون گزینه رو ندارم که نوشته گوگل پلاس هر چه سریع تر جوابمو بدید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط 16mohammad007 نمایش پست ها
                            سلام من اپل 4 دارم بازی کلش اف کلنز رو باز میکنم ولی داخل گزینه ستینگ کلش چیزی به نام گوگل پلاس سیگین ننوشته که من بخام بازیم رو سیو کنم ولی ازداخل گیم کنتر سیو هستش ولی هر وقت خاستم گوشیم رو عوض کنم و اندروید بخرم گیم کنتر برای من بی فایده هستش اگه میشه راهنماییم کنین که چه جوری بازی کلش اف کلنز رو با گوگل پلاس سیو کنم فقط اینو به خاطر داشته باشید که داخل گزینه ستیگ کلش من اون گزینه رو ندارم که نوشته گوگل پلاس هر چه سریع تر جوابمو بدید ممنون
                            فدات شم وقتی شما اپل داری که دیگه نمیتونی با گوگل پلاس سیو کنی
                            تمام سیو هات میره توی ایکلود توی گیم سنتر
                            منتهی اگر بخوای الان سیو کنی وقتی گوشی عوض میکنی باید یه نرم افزار اجرای برنامه های اندرویید روی لپ تاپ نصب کنی و کلش و اونجا ران کنی
                            بعد از ستینگ خوده بازی درخواست ران شدن روی کامپیوتر رو بدی
                            اونوقت هر وقت خواستی بری گوشی و بفروشی میتونی با استفاده از اون برنامه کامیپوتری دوباره سینک کنی روی گوشیت

اموزش این کارم توی گوگل هست . بازی کردن کلش روی دوتا گوشی یا اجرای برنامه های اندرویید در کامپیوتر یا همچین چیزایی.

نظر

نوشته اصلی توسط 16mohammad007 نمایش پست ها
                              ببین Link Device بزن گزینه دوم انتخاب کن و کد رو وارد دیوایس اندرویدی کن

همین !

نظر

سلام من ایفون دارم و میخوام با اپل ای دیم و گیم سنتر این بازی رو روی کامپیوترم نصب کنم باید چیکارکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X