اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازي clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zaniarbr نمایش پست ها
    سلام زبان گوشى من انگليسى ه اما بازى رو ١٠ بار دانلود كردم ديدم زبونش آلمانيه
    هر كارى ميكنم ستينگ رو پيدا نميكنم
    سمت راست صفحه نگاه كني شما يه علامت ستينگ هست آيكون دوم از بالاست و توي اون زبان و ميشه انتخاب كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط aliansari777 نمایش پست ها
      سمت راست صفحه نگاه كني شما يه علامت ستينگ هست آيكون دوم از بالاست و توي اون زبان و ميشه انتخاب كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
      مرسى حل شد

نظر

سلام . من گوشی رو که خریدم این بازی رو برام فروشنده ریخت وقتی بازی رو اجرا کردم وارد یه کلن پیشرفته شدم بنام یکی دیگه . الان من بازی میکنم . اما صاحب اصلی هم بازی میکنه . مثلا من کلی سرباز میسازم میام میبینم طرف حمله کرده . مثلا جم ها رو خرج میکنه . خلاصه 2 نفر داریم بازی میکنیم . فکر کنم اون طرف هم از حضور من کلافست . با اپل ای دی جدید و گیم سنتر جدید بازی رو دانلود کردم اما باز همون مزرعه رو میاره نمیدونم چیکار کنم که خودم از اول شروع کنم

نظر

نوشته اصلی توسط reza19745 نمایش پست ها
          سلام . من گوشی رو که خریدم این بازی رو برام فروشنده ریخت وقتی بازی رو اجرا کردم وارد یه کلن پیشرفته شدم بنام یکی دیگه . الان من بازی میکنم . اما صاحب اصلی هم بازی میکنه . مثلا من کلی سرباز میسازم میام میبینم طرف حمله کرده . مثلا جم ها رو خرج میکنه . خلاصه 2 نفر داریم بازی میکنیم . فکر کنم اون طرف هم از حضور من کلافست . با اپل ای دی جدید و گیم سنتر جدید بازی رو دانلود کردم اما باز همون مزرعه رو میاره نمیدونم چیکار کنم که خودم از اول شروع کنم
          ریستور بدون برگردوندن بک آپ تنها میتونه مشکل شمارو حل کنه.

نظر

سلام یه سوال دارم کسی هست کمکم کنه؟؟

نظر

سلام بکس من بازیو از نرم افزار tonbu ریختم ولی نمیتونم از گیفت کارت استفاده کنم چون گیفت کارت ماله امیکاس و بازی از سرور چین دانلود شده حالا میخوام بازیو پاک کنم و دوباره از اپ استور بریزم به نظر شما ممکنه دوباره از اول بیاد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouria777 نمایش پست ها
                سلام بکس من بازیو از نرم افزار tonbu ریختم ولی نمیتونم از گیفت کارت استفاده کنم چون گیفت کارت ماله امیکاس و بازی از سرور چین دانلود شده حالا میخوام بازیو پاک کنم و دوباره از اپ استور بریزم به نظر شما ممکنه دوباره از اول بیاد؟؟
                هیچ اتفاقی نمیوفته.
                منم اینکارو کردم

نظر

سلام
                  من میخوام بازی رو پاک کنم و از اول بیام و یه ایدی دیگه رو بزام برای بازی کلش اف کلن
                  ولی هرچی بازی رو پاک می کنم حتی از گیم سنتر هم سیو هاش پاک نمیشه
                  ترو خدا راهنماییم کنین ممنون

نظر

سلام اقا یه سوال داشتم
                    یه چند روزی جایی بودم که نت نداشتم بعد که اومدم بازی رو اجرا کنم رو خود بازی یچیزی نوشته بود ولی من دقت نکردم گزینه کانفرم که خواسته بود تایپ کردم یهو دیدم از صفر اومدم بالا
                    حالا بنظرتون باید چیکار کنم که دوباره از جایه قبلیم بازی شروع بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط fahim.rezaee نمایش پست ها
                      سلام اقا یه سوال داشتم
                      یه چند روزی جایی بودم که نت نداشتم بعد که اومدم بازی رو اجرا کنم رو خود بازی یچیزی نوشته بود ولی من دقت نکردم گزینه کانفرم که خواسته بود تایپ کردم یهو دیدم از صفر اومدم بالا
                      حالا بنظرتون باید چیکار کنم که دوباره از جایه قبلیم بازی شروع بشه .
                      اگه خواسته که اون کلمه رو با حروف بزرگ تایپ کنید،شما روی دیوایستون گیم سنتر دیگه ای رو ساین کردین و برای برگشتن باید گیم سنتر قبلی رو دوباره وارد کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mohammadreza21 نمایش پست ها
                      سلام
                      من میخوام بازی رو پاک کنم و از اول بیام و یه ایدی دیگه رو بزام برای بازی کلش اف کلن
                      ولی هرچی بازی رو پاک می کنم حتی از گیم سنتر هم سیو هاش پاک نمیشه
                      ترو خدا راهنماییم کنین ممنون
                      اکانت دیگه رو از Settings-game center وارد کنید،وقتی که وارد بازی میشید از شما می خواد که کلمه ی Confirm رو با حروف بزرگ تایپ کنید.پس از تایپ کردن بازی جدید لود میشه براتون.

نظر

این بازی جدید مقداری اجرا شده ولی با همون اسم پروفایل قبلیم هستش هیچ گیم سنتر جدیدی هم نذاشتم بعد یک روز که انلاین شدم یهو اینجوری شد
                        ویرایش توسط fahim.rezaee : https://i-phone.ir/forums/member/18504-fahim-rezaee در ساعت 26-05-2014, 08:51 PM

نظر

دوستان سلام یه خ.اهش و یه سوال دارم چه جوری میشه اکانت بازی کلش رو از اندروید یه ای او اس انتقال بدیم ؟؟؟؟؟ کمکم کنییییییییییییییییییییییید خواهش

نظر

نوشته اصلی توسط s.m.r.b نمایش پست ها
                            دوستان سلام یه خ.اهش و یه سوال دارم چه جوری میشه اکانت بازی کلش رو از اندروید یه ای او اس انتقال بدیم ؟؟؟؟؟ کمکم کنییییییییییییییییییییییید خواهش
                            با استفاده از امکان Link Device.وارد بازی که شدید روی لوگوی تنظیمات کلیک کنید.گزینه ی Link Device رو انتخاب کنید.روی دیوایس قدیمی گزینه ای که (این دیوایس،دیوایس قدیمی هست رو بزنید) و روی دیوایس جدید گزینه ی (دیوایس جدید) رو انتخاب کنید.روی دیوایس قدیمی یک کد داده میشه که باید رویiDevice خود اون کد رو وارد کنید

نظر

ممنونم دستتون درد نکنه

نظر

توروخدا زود کمکم کنین یکی از دوستام دیگه نمی خواد بازی کنه چجوری میتونم من رو ایفون خودم ادامه بدم,اپل آیدی ها قاطی نمیشه ,یکی از دوستام گفت اون باید بریزه رو یک اندرویدی تو ازون اندرویدی بگیری بازی ,حالا چیکار کنم به نظر شما ,ممنون میشم زود پاسخ بدین

نظر

صبر کنید ..
                                X