اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Error 3194 در انتهای ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Error 3194 در انتهای ریستور

سلام
    یه iphone 4 دارم، ورژنش 6.0.1 بود خواستم ریستور کنم به ورژن 7 ، آخر ریستور (خط ریستور زیر قسمت گاز زده سیب) زمانی که میخواد دوباره آیفون رو ریبوت کنه ارور 3194 میده !!!
    گوشی گی وی نداره آنلاک فکتوری هم هست.
    با چند سیستم و کابل مختلف تست کردم، با مک ریستور کردم، فایل هاست رو دیگه انقدر تغییر دادم که ... ، توی DFU و PWNED DFU هم ریستور کردم بازم همون جا همین ارور رو میده، در ضمن از چندین نوع مختلف ... شکن هم استفاده کردم، ریستارت که میکنی میره توی ریکاوری مد میره و با Exit recovery هم به همون حالت برمیگرده.
    واقعا دیگه مخم کار نمیکنه، کسی مشابه این مشکل رو داشته؟
    ممنون میشم اگه پیشنهادی دارید کمک کنید

نوشته اصلی توسط mohsenakbari نمایش پست ها
    سلام
    یه iphone 4 دارم، ورژنش 6.0.1 بود خواستم ریستور کنم به ورژن 7 ، آخر ریستور (خط ریستور زیر قسمت گاز زده سیب) زمانی که میخواد دوباره آیفون رو ریبوت کنه ارور 3194 میده !!!
    گوشی گی وی نداره آنلاک فکتوری هم هست.
    با چند سیستم و کابل مختلف تست کردم، با مک ریستور کردم، فایل هاست رو دیگه انقدر تغییر دادم که ... ، توی DFU و PWNED DFU هم ریستور کردم بازم همون جا همین ارور رو میده، در ضمن از چندین نوع مختلف ... شکن هم استفاده کردم، ریستارت که میکنی میره توی ریکاوری مد میره و با Exit recovery هم به همون حالت برمیگرده.
    واقعا دیگه مخم کار نمیکنه، کسی مشابه این مشکل رو داشته؟
    ممنون میشم اگه پیشنهادی دارید کمک کنید
    دقیییییقا همین مشکل رو دارم با همین مشخصات و ایفون 4
    تمام این چیزایی که دوستمون گفت رو منم انجام دادم
    لطفا دوستان مجرب راهنمایی کنند آخه os بالا نمیاد دیگه

نظر

فایل hosts روکات کنید تودرایو دیگه و ببینید ارور میده یا نه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام من 1 ماه هستش که این مشکل رو دارم و گوشیم رو به حدود 10 تا از قوی ترین تعمیر کارها و نرم افزار کارها نشون دادم حتی مه تل و ... هم بردم اما بعد از چندین تعمیر و حدود 200 تومان هزینه هنوزم همونجا ارور میده ! در حالی که گوش من نو بوده و اصلا مشکلی نداشته !
        الان با قیمت 500 تومان بهم پیشنهاد دادن که main board گوشی رو عوض کنم ، خوب 100% اینجوری درست میشه !
        من تمام راه ها رو امتحان کردم ، شما خودتون رو گرفتار نکنین و تا هنوز به گوشی دست نخورده با مسافر بفرستید نمایندگی های اپل خارج از ایران یا اگر امکانش رو ندارین بدین همین اول main board رو عوض کنن ! البته سریال گوشی هم تغییر میکنه ، اما چاره ای نیست مشکل از خود main boarde !
        امیدوارام توضیحاتم مفید بوده باشه .
        ممنون میشم اگه main boarde قیمت پایین تر سراغ دارین بهم بگین .

این هم تاپیکی هستش که در رابطه با این مشکل زدم """" http://www.i-phone.ir/forums/thread89258.html """
        ویرایش توسط pooyan_aria : https://i-phone.ir/forums/member/115388-pooyan_aria در ساعت 14-10-2013, 12:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
          فایل hosts روکات کنید تودرایو دیگه و ببینید ارور میده یا نه

فایل هاست رو کاملا پاک کردم. فکر کنم دیگه نباید مشکل از فایل هاست باشه

نوشته اصلی توسط pooyan_aria نمایش پست ها
          سلام من 1 ماه هستش که این مشکل رو دارم و گوشیم رو به حدود 10 تا از قوی ترین تعمیر کارها و نرم افزار کارها نشون دادم حتی مه تل و ... هم بردم اما بعد از چندین تعمیر و حدود 200 تومان هزینه هنوزم همونجا ارور میده ! در حالی که گوش من نو بوده و اصلا مشکلی نداشته !
          الان با قیمت 500 تومان بهم پیشنهاد دادن که main board گوشی رو عوض کنم ، خوب 100% اینجوری درست میشه !
          من تمام راه ها رو امتحان کردم ، شما خودتون رو گرفتار نکنین و تا هنوز به گوشی دست نخورده با مسافر بفرستید نمایندگی های اپل خارج از ایران یا اگر امکانش رو ندارین بدین همین اول main board رو عوض کنن ! البته سریال گوشی هم تغییر میکنه ، اما چاره ای نیست مشکل از خود main boarde !
          امیدوارام توضیحاتم مفید بوده باشه .
          ممنون میشم اگه main boarde قیمت پایین تر سراغ دارین بهم بگین .

این هم تاپیکی هستش که در رابطه با این مشکل زدم """" http://www.i-phone.ir/forums/thread89258.html """
          دوست عزیر آخه چیزی که به چشم میاد اینه که مشکل از سیستم عامل هست و با آپدیت کردن فکر نکن به سخت افزار آسیب برسه. طبق راهنمایی های اپل این ارور بیشتر مشکل ارتباطی با اپل هست
          اگه دقت کرده باشین سیستم عامل ریستور و وریفای میشه ولی فریم ویر بعد از ریستور توی قسمت وریفای میمونه. پس به احتمال زیاد مشکل ارتباطی هست
          توی ویکی اپل سایت ها و پورت هایی که زمان آپدیت استفاده میشه رو مشخص کرده که باید چک کنیم بهشون ارتباط داریم یا نه که یه کم کار سختیه

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.i نمایش پست ها
            دوست عزیر آخه چیزی که به چشم میاد اینه که مشکل از سیستم عامل هست و با آپدیت کردن فکر نکن به سخت افزار آسیب برسه. طبق راهنمایی های اپل این ارور بیشتر مشکل ارتباطی با اپل هست
            اگه دقت کرده باشین سیستم عامل ریستور و وریفای میشه ولی فریم ویر بعد از ریستور توی قسمت وریفای میمونه. پس به احتمال زیاد مشکل ارتباطی هست
            توی ویکی اپل سایت ها و پورت هایی که زمان آپدیت استفاده میشه رو مشخص کرده که باید چک کنیم بهشون ارتباط داریم یا نه که یه کم کار سختیه
            دوست عزیز من نمام این راه ها رو امتحان کردم اما اپل کلا سریال من رو ok نمیکنه حتی برخی از اجزای mainboardo عوض کردیم اما فایده نداشت با i fix it هم مکاتبه کردیم گفت مشکل از mainboarde

نظر

سلام دوستان 7.0.3 هم اومد ، من گوشیم دستم نیست حتما با ورژن جدید ریستور کنین شاید درست بشه .
              لطفا نتیجه رو به من هم بگین ، ممنون .

نظر

دوستان منم همچین مشکی دارم تا نرم افزارهای ios7 تکمیل نشه اوکی نمیشه

باید صبر کنین تا redsn0w و sn0wbreeze و iFaith ریلیز بشه

نظر

دوستان این همون ارور -1 در ورژن 6 هست که مربوط به بیس باند میشه

نظر

نوشته اصلی توسط pooyan_aria نمایش پست ها
                    سلام دوستان 7.0.3 هم اومد ، من گوشیم دستم نیست حتما با ورژن جدید ریستور کنین شاید درست بشه .
                    لطفا نتیجه رو به من هم بگین ، ممنون .
                    بازم جواب نداد

نظر

سلام
                      منم یدونه آیفون 4 داشتم دقیقا همین ارورو را میداد همه راه ها را امتحان کردم جواب نداد حتی ios 7.0.03 را زدم جواب نداد کار بجایی رسید که گذاشتم ios با خود itunes دانلود بشه و گوشی ریستور بشه ولی بازم ارور 3194 داد.

آخرش با برنامه iFaith 1.5.9 مجبور شدم SHSH ورژن 6 گوشی را بگیرم و ورژن کاستوم با ifaith بسازم و با itunes 11.0.4 گوشی را ریستور کنم . بالاخره گوشی بالا آمد.دقت کنید itunes 11..1.1 ارور میده ارورر 11

نظر

سلام آیفون 4 دارم ios4.3.3 جیلبرگ هم شده برای ریستور به 6.1.2 مشکل دارم (ارور3194) لطفا راهنمایی کنید..

نظر

نوشته اصلی توسط hamed3121 نمایش پست ها
                          سلام آیفون 4 دارم ios4.3.3 جیلبرگ هم شده برای ریستور به 6.1.2 مشکل دارم (ارور3194) لطفا راهنمایی کنید..
                          سلام
                          فقط بايد به اخرين فريمور ري استور كنيد 7.0.3

نظر

جیلبرگ داره

نظر

نوشته اصلی توسط hamed3121 نمایش پست ها
                              جیلبرگ داره
                              نه نداره

نظر

صبر کنید ..
                              X