اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه های دانلود شده با آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه های دانلود شده با آیتونز

سلام
    من می خواستم به دلیل اینکه بعضی مواقع خیلی سخت میشه برنامه ها و بازی های با حجم بالا رو از سرورهای اپل دانلود کرد، همه برنامه های توی اکانت آیتونزم رو دانلود کنم و از طریق sync کردن بریزم تو گوشی ...
    حالا من همه برنامه ها رو دانلود کردم اما همه برنامه ها داخل iTunes > iTunes Media > Mobile Applications نیست ...!!!
    بعضی هاشون در آدرس iTunes > iTunes Media > Downloads هست ...، پوشه هایی که انتهاشون tmp هست ...

می خواستم بدونم برای اینکه برنامه ها رو روی هاردم ذخیره کنم فقط این دوتا(Mobile Applications و Downloads داخل آدرس iTunes > iTunes Media) پوشه کافی هست ؟ مثلا در آدرس iTunes > iTunes Media پوشه ی دیگه ای به نام Automatically Add to iTunes که خالی هست هم هست ولی آیا این پوشه هم لازم هست؟ یا پوشه های فولدر Album Artwork ....؟؟؟؟

و طریقع سینک کردنشون رو هم ممنون میشم بفرمائید

دوستان ممنون میشم جواب این سوال ساده بنده رو هم بدید ...

نظر

اونا فایلهایی هستند که کامل دانلود نشدند و وقتی میخواهید دانلود کنید از ادامه دانلود میشه! اگر میبینید که فایل را کامل دانلود کردید اما هنوز توی اون فولدر هست! دلیلش این هست که شما خواستید با iTunes دانلود کنید! بنا به هر دلیلی نذاشتید کامل دانلود شه و بعد با گوشی دانلود کردید و بعد sync کردید! پس temp های iTunes همچنان هست!
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

پس یعنی اون ها فقط برای resume دانلود ها هست و جز خود اپلیکیشن ها حساب نمی شه دیگه ....؟ یعنی اگر بخوام اپ ها رو روی هاردم ذخیره داشته باشم فقط پوشه iTunes > iTunes Media > Mobile Applications کافی هست؟

نظر

بله! اونها Resume ها هستن! بله! برای Application ها همون فولدر کافی هست! فولدر Mobile Applications!
          برای کتاب و ... میتونید بقیه را هم کپی بگیرید!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

در ضمن هرگاه که سیستم عامل کامپیوتر خودتون رو عوض کنید کافی است که بعد از نصب آیتونز پوشه ذکر شده رو در جای اولش کپی کنید(چه کرک شده و چه اورجینال) و ایتونز رو باز کنید تمام فایلها در آیتونز به نمایش می آیند و راحت میتونید سینک کنید.

نظر

صبر کنید ..
            X