اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربيات كاربراني كه به ios 7 اپديت كرده اند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آیپد 4 :
    مصرف باتری یه خورده افزایش پیدا کرده !
    برخلاف دوستان توی جسچر های بستن و ... مشکلی نداره ! و فقط توی انتخاب والپیپر یه خورده کنده !

پ.ن : یه بارم واسه خودش ریبوت شد :دی
    ویرایش توسط ShAyAn-EmPeRoR : https://i-phone.ir/forums/member/23759-shayan-emperor در ساعت 22-09-2013, 10:38 PM

نظر

فک نمیکردم رو ایپد مینی انقد خوب جواب بده عالیه ممنون اپل

نظر

سلام، چطور مي شه 3G رو روشن/خاموش كرد؟ من فقط مي تونم Cellular Data رو روشن/خاموش كنم.

نظر

نوشته اصلی توسط ialmighty نمایش پست ها
          سلام، چطور مي شه 3G رو روشن/خاموش كرد؟ من فقط مي تونم Cellular Data رو روشن/خاموش كنم.
          اگر رایتل دارید که این قابلیتو متاسفانه نداره اگه 3g رو خاموش کنی آنتن میره

نظر

بله رايتل دارم، اما شبكه رو بعد از روشن كردن Cellular Data نمي تونه پيدا كنه. گفتم شايد بايد 3G روشن كنم ولي چيزي پيدا نكردم. هيچكس ديگر اين مشكل رو داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط ialmighty نمایش پست ها
              بله رايتل دارم، اما شبكه رو بعد از روشن كردن Cellular Data نمي تونه پيدا كنه. گفتم شايد بايد 3G روشن كنم ولي چيزي پيدا نكردم. هيچكس ديگر اين مشكل رو داره؟
              یکبار Reset Network Settings کردم، درست شد!!!

نظر

امروز به ی موردی برخوردم در ios7 که شاید باگ این فریمور باشه و اون اینکه وقتی شما پسورد گوشی شما فعال باشه و گوشی داری میس کال باشه شما با کشیدن انگشت به سمت راست گوشی شروع به شماره گیری میکنه ولی در فریمور های پایین تر ،ابتدا باید با وارد کردن پسورد وارد phone گوشی میشودید اما این سون اینطوری نیست.
                iPhone 4s ios7

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

iphone 5
                  فقط مصرف باطری زیاد شده و اندکی هم کند . بقیه موارد عالی. امیدوارم بر طرف شه.

نظر

خداروشكر اين هم مثه ios 6 ، اجتياج به نصب كيبرد فارسي نداره. كيبرد عربي رو اضافه كنيد، گ پ ژ هم داره.با اندكي مكث روي كلمه ك ، گ هم ظاهر ميشه.
                    خدايش واسه من مصرف باطريم بهتر از 6 بوده تا حالا.فقط يكمي باگ داره كه اصلا مهم نيست واسه من.بعضي وقتا كه با سرعت آيتم عوض ميكني تو اپليكيشن ها (مثلا تو ويچت يا واتس آپ) ، يهو از برنامه خارج ميشه.تو اتصال وافاي هم مشكل نداره.2 ساعت استندباي بوده باز هم قطع نشده.احتياجي هم نيست تنظيمات مودم رو رو وپ بزاري.
                    ویرایش توسط kamran.ari : https://i-phone.ir/forums/member/131503-kamran-ari در ساعت 26-09-2013, 01:20 AM

نظر

آی فون ۴ از داخل خودش آپدیت شد
                      و مشکل خاصی نبود
                      کیبورد عربی که ی اون ی دونقطه است (ي) و بعضی جاها مشکل هست
                      طراحی مسخره است رنگها اشباع است و برای ما عینکی ها باعث چشم درد و خیلی جاها هم معلوم نیست که نوشته فقط نوشته است یا دکمه هم هست (مثلاً در تقویم)
                      کلاً بدم اوومد

نظر

نوشته اصلی توسط paymaan نمایش پست ها
                        iphone 5
                        فقط مصرف باطری زیاد شده و اندکی هم کند . بقیه موارد عالی. امیدوارم بر طرف شه.
                        براي مصرف باتري هم به اين تاپيك نگاه كنيد:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread88935.html

نظر

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
                          امروز به ی موردی برخوردم در ios7 که شاید باگ این فریمور باشه و اون اینکه وقتی شما پسورد گوشی شما فعال باشه و گوشی داری میس کال باشه شما با کشیدن انگشت به سمت راست گوشی شروع به شماره گیری میکنه ولی در فریمور های پایین تر ،ابتدا باید با وارد کردن پسورد وارد phone گوشی میشودید اما این سون اینطوری نیست.
                          iPhone 4s ios7

نه توي ios 6 هم همينجور بوده، و فقط براي بقيه ي كارها غير ميس كال پسورد ميخواد

نظر

آیفون 5
                            من تازه آپدیت کردم چون وقت نداشتم
                            تا الان که کار کردم مشکلی نداشته
                            خیلی سریع کار میکنه , مصرف باتری هم مثله 6 هست
                            به نظرم نسخه 6 خیلی کسل کننده و بی روح بود
                            نه فقط نسخه 6 بلکه همه آی او اس ها قبل 7
                            الان آیکون ها رنگ پیدا کردن , افکت های زیبا
                            کلا عالی , من راضی ام

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                              يكي از اپ هاي تاپ هستش چون ريتينگ اهنگها و كليپ ها رو هم نشون ميده، اهنگاي جديد هم بالاتر ميبينين در ضمن خودتون هم ميتونين لايك كنين...كاش همه استفاده ميكردن تا حداقل ميشد به عنوان يه مرجع ازش استفاده كرد( منظور اينه كه همه به اهنگاي مورد علاقشون راي ميدادن)

میشه لینکشو بذارین

نظر

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                                میشه لینکشو بذارین
                                ببخشيد عزيزم لينك ندارم ولي هم تو Appstore هست هم تو PP

Radio Javan ver: 4.4.3

نظر

صبر کنید ..
                                X