اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

8 راه برای عمر باتری بیشتر در ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 8 راه برای عمر باتری بیشتر در ios 7

با منتشر شدن ios 7 , تعداد زیادی از افراد به خاطر مصرف باتری زیاد(نسبت به قبل) بسیار ناراحت شدند.در این آموزش,قصد دارم 8 نکته که باعث بیشتر عمر(بیشتر روشن بودن دستگاه)کردن باتری هست,بیان کنم.

1-قسمت Motion and Parallax را از مسیر:
    Settings > General > Accessibility > Reduce Motion – ON
    خاموش کنید.

2-از Dynamic Wallpaper استفاده نکنید!(این والپیپر ها مصرف باتری بیشتری نسبت به والپیپر های ساده دارند)
    Settings > Wallpapers & Brightness > Choose Wallpaper > Stills > Pick anything that doesn’t move

3-قابلیت Background App Updates را خاموش کنید.(یکی از قابلیت های جدید ios 7 که به این معنی هست که برنامه ها هنگامی که به wi-fi یا ... اطلاعات خود را به روز میکنند.)
    Settings > General > Background App Refresh > OFF

4-مکان یابی برنامه های غیر ضروری را خاموش کنید.(Location Services)
    Settings > Privacy > Location Services > Toggle everything OFF that you don’t use

5-به روز رسانی خودکار برنامه ها را خاموش کنید.(Turn Off Auto App Updates)
    وقتی این قابلیت فعال باشه,برنامه های نصب شده بر روی دستگاه,هر وقت نیاز به Update دارند(و به نت وصل اند)خودکار Update می شوند.
    Settings > iTunes & App Store > Automatic Downloads > Updates to OFF

6-بولوتوث دستگاه را خاموش کنید.

7-برنامه های غیر ضروری را از مولتی تسکینگ ببندید.

8-مقدار نور صفحه را کمی کاهش دهید.

ممنون
    مورد 1 رو نتونستم پیدا کنم!
    iphone 4

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
      ممنون
      مورد 1 رو نتونستم پیدا کنم!
      iphone 4
      برای iPhone 4 این قابلیت فعال نیست.

نظر

يك مورد رو يادتون رفت
        air drop رو خاموش كنين چون مدام بلوتوث رو روشن نگه ميداره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

این مورد 1 کارش چیه که باید خاموش بشه

نظر

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
            این مورد 1 کارش چیه که باید خاموش بشه
            براى تبديل حركت ديوايس به والپيپر كه والپيپر رو پشت منو و لاك اسكرين مطابق حركت ديوايس به حركت در مياره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ببخشید این قابلیت Background App Updates چی هست دقیقا؟ یعنی اگر off باشه این notification ها دیگه نمیان؟ (اگر پاسخ مثبت هست که هیچی ولی اگر به این notification ها ربطی نداره، می خواستم بدونم چیکار باید بکنم که این app ها خودکار از اینترنت استفاده نکنند ...، این اینترنت همراه اول خیلی گرونه ... این برنامه ها هم هر چند دقیقه یکبار به اینترنت وصل می شند و از notification می فرستند و ما رو موقع پرداخت قبض موبایل اینجوری می کنند )

نظر

نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
                براى تبديل حركت ديوايس به والپيپر كه والپيپر رو پشت منو و لاك اسكرين مطابق حركت ديوايس به حركت در مياره

آیفون ۴ این قابلیت رو نداره ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                  آیفون ۴ این قابلیت رو نداره ؟؟؟

خير نداره

نظر

ضمن تشکر از استارتر تاپیک این موارد رو هم من اضافه میکنم :

۱- مواردی در آیکلاد داریم که کمتر کسی تو کشورمون ازش استفاده میکنه به طور مثال : Passbook , Photo sharing ,Safari ; اگر ما آیکلاد خودمون رو شخصی سازی کنیم هم در مصرف دیتا صرفه جویی کردیم و هم در مصرف انرژی .

۲- گاهی اوقات مواردی پیش میاد که نیاز به استفاده از Cellular Data داشته باشیم , در این صورت بعضی از برنامه ها از این دیتا اسفاده میکنند که ما میتونیم اونا رو هم خاموش کنیم تا مصرف دیتا و انرژی کاهش پیدا کنه به این صورت که به این مسیر رفته :
                    کد HTML:
                    Setting > Cellular
                    ور درصورت روشن بودن EDGE یا 3G اسکرول دان کرده و برنامه های روشن رو خاموش میکنیم .

۳- البته با خاموش کردن Fetch New data در قسمت Accounts هم میتونیم تو مصرف انرژی صرفه جویی کنیم .
                    ویرایش توسط m-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/1906-m-iphone در ساعت 27-09-2013, 01:57 PM

نظر

اگه از والپيپرر تك رنگ مشكي هم استفاده بشه فكر كنم مصرف باتري كمتر بشه

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                        اگه از والپيپرر تك رنگ مشكي هم استفاده بشه فكر كنم مصرف باتري كمتر بشه
                        خير
                        كمكي نميكند.

نظر

دوستان من وقتی Reduce Motion روشن میکنم غیر فعال میشه و وقتی خاموش میکنم فعال میشه...دقیقا برعکسه...شما هم همین مشکلو دارید؟ ایفون 5 7.0.2

نظر

نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
                            دوستان من وقتی Reduce Motion روشن میکنم غیر فعال میشه و وقتی خاموش میکنم فعال میشه...دقیقا برعکسه...شما هم همین مشکلو دارید؟ ایفون 5 7.0.2
                            اگه معنی لغویشو در نظر بگیری میبینی داره درست رفتار میکنه و برعکس نیست
                            Reduce به معنی کاهش دادنه
                            وقتی روشنش میکنی موشن هارو کاهش میده و پارالاکس رو غیر فعال میکنه و برعکس
                            پس درسته و مشکل نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                            ویرایش توسط arh_5464 : https://i-phone.ir/forums/member/39185-arh_5464 در ساعت 29-09-2013, 12:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                              اگه معنی لغویشو در نظر بگیری میبینی داره درست رفتار میکنه و برعکس نیست
                              Reduce به معنی کاهش دادنه
                              وقتی روشنش میکنی موشن هارو کاهش میده و پارالاکس رو غیر فعال میکنه و برعکس
                              پس درسته و مشکل نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                              اگه کاهش میده پس چرا این دوستمون میگه خاموش کنیم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X