اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

8 راه برای عمر باتری بیشتر در ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
    اگه کاهش میده پس چرا این دوستمون میگه خاموش کنیم؟
    عزیزم
    این دوستمون گفتن افکت پارالاکسو خاموش کنید
    که اینکار بوسیله رویوس موشن انجام میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

من همه این کارارو کردم ولی 1%هم تاثیر نداشت حداکثر 2ساعت میتونم از گوشی استفاده کنم بشدت باطریش تخلیه میشه یه sony ericson mini دارم اندروید شده 24 ساعتم ازش کار کشیدم روز بعدشم شارژداشته اگر ازش استفاده نکنم تا 4 روز باطری نگه میداره این خیلی لطف کنه استفاده نکنی 1روز نگه داره گوشیم 4sواقعا دلم زده همینطوری کار عادی باش میکنم جلوی خدم باطری تخلیه میشه

نظر

نوشته اصلی توسط farzin001 نمایش پست ها
        من همه این کارارو کردم ولی 1%هم تاثیر نداشت حداکثر 2ساعت میتونم از گوشی استفاده کنم بشدت باطریش تخلیه میشه یه sony ericson mini دارم اندروید شده 24 ساعتم ازش کار کشیدم روز بعدشم شارژداشته اگر ازش استفاده نکنم تا 4 روز باطری نگه میداره این خیلی لطف کنه استفاده نکنی 1روز نگه داره گوشیم 4sواقعا دلم زده همینطوری کار عادی باش میکنم جلوی خدم باطری تخلیه میشه
        شما گوشیتو ریستور کن اگه حل نشد مشکل از باتریه و به دفتر انجمن ببر تا برات درست کنن
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          شما گوشیتو ریستور کن اگه حل نشد مشکل از باتریه و به دفتر انجمن ببر تا برات درست کنن
          چطور ریستور کنم اگر میشه اموزششو لینکشو بزارین راستی من این گوشی دست دوخریدم از اول ios 7.0.4نصب بود روش یسری جاها خوندم باید یچیزایی از قبل داشته باشی میشه راهنمایی کنید یه بار خاستم ریستور کنم ولی توشک تردیدم یکمی هم تازه کارم

نظر

نوشته اصلی توسط farzin001 نمایش پست ها
            چطور ریستور کنم اگر میشه اموزششو لینکشو بزارین راستی من این گوشی دست دوخریدم از اول ios 7.0.4نصب بود روش یسری جاها خوندم باید یچیزایی از قبل داشته باشی میشه راهنمایی کنید یه بار خاستم ریستور کنم ولی توشک تردیدم یکمی هم تازه کارم
            شما فريمور مربوط به گوشيتو از انجمن دانلود كن(سازگار با مدل گوشيت باشه پشت گوشيت مدلشو نوشته مثلا a1428)
            بعد گوشيتو وصل كن به ايتونز برو تو گوشى اگه ويندوز دارى shift و بگير اما اگه مك دارى option و بگير و روى ريستور كليك كن و فريمورى كه دان كرده بودى و انتخاب كن و بزار ريستور شه
            درضمن بايد به نت وصل باشى و چيز پى ان هم روشن كن
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

يه برنامه به نام battrey savierريختم زمان دقيق شارژميگه بدك نيست يذره بهتر شد ولي ازاكثر دوستان پرسيدم همين مشكل دارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                يك مورد رو يادتون رفت
                air drop رو خاموش كنين چون مدام بلوتوث رو روشن نگه ميداره

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                میشه ادرسشو بدی کجای ستینگه !!!

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                  میشه ادرسشو بدی کجای ستینگه !!!
                  تو آیفون های 5 به بعد و آیپد 4 به بعد رو روژن 7 هست که از کنترل سنتر روشن/خاموش میشه.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

چه جوری میشه فهمید که چه برنامه هایی run in background هستن؟ چون توی اندروید حتی اگه recent apps هم خالی باشه بازم برنامه هایی هستن که دارن از رم استفاده می کنن...آیا توی ios هم همین طوره؟ اگه هست از کجا باید اونا رو بست؟

نظر

درود بر توووووووووووووو

نظر

نوشته اصلی توسط navid1371 نمایش پست ها
                        چه جوری میشه فهمید که چه برنامه هایی run in background هستن؟ چون توی اندروید حتی اگه recent apps هم خالی باشه بازم برنامه هایی هستن که دارن از رم استفاده می کنن...آیا توی ios هم همین طوره؟ اگه هست از کجا باید اونا رو بست؟
                        در آی او اس اینطور نیست

نظر

سلام
                          آیا استفاده از این 8 روش خللی در کارایی و قابلیتهای آیپد ایر ایجاد نمیکنه؟
                          ضمن اینکه با این کارها چند درصد از مصرف باتری کم میشه؟
                          ممنون

نظر

1-قسمت Motion and Parallax را از مسیر:

Settings > General > Accessibility > Reduce Motion – ON
                            خاموش کنید.

یعنی این On باید off بشه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها

خاموش کنید.

این قسمت٬ یعنی کاهش حرکت. بصورت معمول بر روی Off قرار دارد که شما باید بر روی On قرار دهید تا تغییرات و مشاهده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها

خاموش کنید.

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                                این قسمت٬ یعنی کاهش حرکت. بصورت معمول بر روی Off قرار دارد که شما باید بر روی On قرار دهید تا تغییرات و مشاهده کنید.

شرمنده من الان گیج شدم

من وقتی این قسمت رو off میزارم وقتی گوشی رو تکون میدم تو دستم اون بک گراند چپ راست میشه در واقعا ثابت نیستش
                                ولی وقتی رو on هستش بک گراند ثابت هستش

اینجوریه دیگه ؟

در ضمن برای کاهش باطری آخه اونجوری که متوجه شدم باید off باشه ؟ یا on ?

نظر

صبر کنید ..
                                X