اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام یه سوال بی ربط این نرم افزار های iwork و iphoto و imovieاز کی بالاخره free میشه؟

نظر

• سلام
      من 4 اس دارم و از طریق خود گوشی آپدیت کردم به 7 و بدون مشکل آپدیت شد ولی حالا که گوشی میره رو استند بای ریستارت میشه ، لطفا کمکم کنید دوستان

نظر

• اگه یه iBlacklist هم رو میذاشتن دیگه عالی میشد

نظر

• یه نفر نیست جواب مارو بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط demolaster نمایش پست ها
            error 14 چیه به من میده ؟!!!! ریستور که تموم میشه اررور 14 میده و گوشی وسط صفحه لودینگ گیر میکنه !!! مشکل چیه؟
            مشکل از usb و firewallo و کابل هم نیست ... همشونو عوض کردم و تست کردم کمک!!!!!

tvdl,v v, n,fhvi 'vtjl nvsj an ..
            ویرایش توسط demolaster : https://i-phone.ir/forums/member/72574-demolaster در ساعت 19-09-2013, 09:42 AM

نظر

• دوستان چنتا سوال داشتم...
              ۱- من بخوام اپدیت کنم از طریق مک باید بک اپ بگیرم؟ یا بک اپ فقط واسه ریستوره؟
              ۲- این فریمور جدید با همه برنامه ها سازگاره؟

نظر

• دوستانی که نصب کردن بفرمایند که گفته شده بود بلک لیست هم داره نسخه 7. آیا داره ؟ چون یکی از دوستا پست زده بود که اگه iblacklist هم اضافه میکردن عالی بود. و چه چیزهایی رو میشه بلوک کرد. sms یا call ؟ وایت لیست هم داره ؟ ممنون

نظر

• حَله مشکلک حل شد!وخیلی زود اکتیو شد با آیتونز..

نظر

• نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
                    دوستانی که نصب کردن بفرمایند که گفته شده بود بلک لیست هم داره نسخه 7. آیا داره ؟ چون یکی از دوستا پست زده بود که اگه iblacklist هم اضافه میکردن عالی بود. و چه چیزهایی رو میشه بلوک کرد. sms یا call ؟ وایت لیست هم داره ؟ ممنون
                    توی message و phone گزینه blocked اضافه شده

نظر

• دوستان!! من فایل A1429 رو دانلود کردم حالا که میخوام ریستور کنم این ارور مسخره رو میده:

- - - - - - - - - -

دوستان!! من فایل A1429 رو دانلود کردم حالا که میخوام ریستور کنم این ارور مسخره رو میده:

- - - - - - - - - -

دوستان!! من فایل A1429 رو دانلود کردم حالا که میخوام ریستور کنم این ارور مسخره رو میده:

نظر

• سلام
                        من خیلی راحت ریستور کردم و گوشی رو اکتیو کردم خیلی هم سریع این اتفاق افتاد و مشکل خاصی نداشتم.
                        فقط یه مسئله من قبل از ریستور بکاپ گرفته بودم وقتی هم که گوشی بالا اومد گفت ریستور کنم که کردم ولی برنامه هام هیچ کدوم نیست. کانتکت ها هم نیست
                        چیکار کنم؟؟؟؟
                        میرم توی اپ استور او برنامه ای که قبلا دانلود کردم رو میبینم پایینش زده دانلود شده ولی توی اپ هام نیستش
                        میشه کمکم کنید!!

نظر

• دوستان موقع ریستور اروره ۳۰۰۹ میده این یعنی چی؟

نظر

• خب بک آپ گوشیتو برگردون !!

یاشاسین آذربایجان
                            یاشاسین تراختور

نظر

• نوشته اصلی توسط aminna نمایش پست ها
                              سلام
                              من 4 اس دارم و از طریق خود گوشی آپدیت کردم به 7 و بدون مشکل آپدیت شد ولی حالا که گوشی میره رو استند بای ریستارت میشه ، لطفا کمکم کنید دوستان
                              سلام بهتره گوشیتو ریستور کنی اون موقع حل میشه

یاشاسین آذربایجان
                              یاشاسین تراختور

نظر

• نوشته اصلی توسط civilizable نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

احتمالا دانلودت با مشکل بوده به بار دیگه دان کن

یاشاسین آذربایجان
                                یاشاسین تراختور

نظر

صبر کنید ..
                                X