اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی فوقالعاده Infinity Blade III عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازی فوقالعاده Infinity Blade III عرضه شد

در کنفرانس معرفی iPhone 5s , شرکت Epic Games بازی Infinity Blade III را به صورت رسمی معرفی کرد و اعلام کرد که این نسخه در روز 18 سپتامبر عرضه خواهد شد.
    این بازی صبح امروز با قیمت 6.99 دلار همونطور که قبلا اعلام شده بود در اپ استور آمریکا قرار گرفت. حجم این بازی 1.47 گیگ میباشد که قابلیت نصب بر روی آیفون ۴ به بعد٬ آیپد ۲ به بعد و آیپاد تاچ نسل پنجم به بعد را داراست. همچنین برای نصب این بازی باید دستگاه شما بر روی iOS 6 به بالا باشد.

این بازی به صورت ویژه برای iPhone 5s و هماهنگی با پردازنده قدرتمند و 64 بیتی A7 اپتمایز شده است

دریافت Infinity Blade III از اپ استور:

تصاویر محیط بازی

همینک این بازی زیبا و جذاب رو میتونین از tongbu دانلود کنین.

لینک دانلود از سایت tongbu

نظر

شرمنده میدونم جاش اینجا نیست ولی یه سوال داشتم
      من اولین باری هست که با تانگبو برنامه نصب میکنم ولی بعد از نصب برنامه هر وقت که میخوام با ایتیونر سینک کنم ارور Authorize میده
      راهی نداره این مشکل رو حل کرد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
        شرمنده میدونم جاش اینجا نیست ولی یه سوال داشتم
        من اولین باری هست که با تانگبو برنامه نصب میکنم ولی بعد از نصب برنامه هر وقت که میخوام با ایتیونر سینک کنم ارور Authorize میده
        راهی نداره این مشکل رو حل کرد؟؟
        سوالتون رو باید در قسمت مشکلات آیتونز مطرح میکردید!!!

ارور اتورایز مربوط به اتورایز کردن دستگاه شما با آیتونز هست
        در آیتونز از منوی استور میتونید دستگاه رو اتورایز کنید

در ضمن فراموش نکنید که باید برنامه ها توسط خودتون قبلا نصب شده باشن روی دیوایس وگرنه پاک میشن از رو دستگاه اگر سینک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
          سوالتون رو باید در قسمت مشکلات آیتونز مطرح میکردید!!!

ارور اتورایز مربوط به اتورایز کردن دستگاه شما با آیتونز هست
          در آیتونز از منوی استور میتونید دستگاه رو اتورایز کنید

در ضمن فراموش نکنید که باید برنامه ها توسط خودتون قبلا نصب شده باشن روی دیوایس وگرنه پاک میشن از رو دستگاه اگر سینک کنید

بله حق با شماست

ولی دستگاه من اتورایز شده فقط وقتی برنامه رو با تانگبو نصب میکنم این ارور رو میده
          باید برنامه رو پاک کنم تا مشکل حل بشه

نظر

اقا ما اینو مث بقیه بازیهای کرک شده ریساینش کردیم که نصبش کنیم ولی فایل بعد ریزاین شدن تو فولدر بازیای ریساین شده سیو نمیشه !!عجیبه ها !!قضیه چیه؟فایل کرک شده ی دیگه ای هم هست؟

نظر

خوب بازی رو تموم کردم ، پیشرفت بسیار چشمگیری داشته توی تمام قسمتاش مخصوصا Boss Fight های فوق العاده قوی ....
              چند تا اسکرین شات از صحنه های پایانی بازی براتون قرار میدم :

ویرایش توسط Sales_1 : https://i-phone.ir/forums/member/9091-sales_1 در ساعت 19-09-2013, 06:18 PM

نظر

اینم 3 اسکرین شات زیبای دیگه :

نظر

دوستان چرا من نمیتونم با اژدها مبارزه کنم؟
                  با سایرس لول 269 هستم و با ایسا لول 208
                  33 بار هم تا آخر بازی رفتم و از اول شروع کردم الان هم Awakening 34 هستم
                  ولی این اژدها هی میاد از بالا سرم رد میشه میره یه آتیشی هم پرت میکنه و میره
                  فکر کنم میترسه مبارزه کنه!!!!
                  ویرایش توسط ahmad4576 : https://i-phone.ir/forums/member/1564-ahmad4576 در ساعت 28-10-2013, 04:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
                    دوستان چرا من نمیتونم با اژدها مبارزه کنم؟
                    با سایرس لول 269 هستم و با ایسا لول 208
                    33 بار هم تا آخر بازی رفتم و از اول شروع کردم الان هم Awakening 34 هستم
                    ولی این اژدها هی میاد از بالا سرم رد میشه میره یه آتیشی هم پرت میکنه و میره
                    فکر کنم میترسه مبارزه کنه!!!!
                    آتیش رو قبل از اینکه بریزه پایین صفحه نیگاه کن. سمت چپ یا راستت یه فلش میاد که باید سریع بزنی روش تا جاخالی بدی و نمیری. بعدش با اژدها مبارزه خواهی کرد !!

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                      آتیش رو قبل از اینکه بریزه پایین صفحه نیگاه کن. سمت چپ یا راستت یه فلش میاد که باید سریع بزنی روش تا جاخالی بدی و نمیری. بعدش با اژدها مبارزه خواهی کرد !!
                      دریغ از کوچکترین علامت یا فلش
                      هیچ هیچ!

نظر

مگه ميشه؟؟؟
                        حتما هست
                        بايد سريع نگاه كنيد

نظر

دوستان اگه لینک دانلود سالم دیگه ای هست ممنون میشم اینجا قرار بدید .

نظر

سلام دوست عزیز ..منم لول 500 هستم ..فکر کنم توی لیدربورد نفر 6..7 باشم !! وقتی شما با اون اژدها روبرو میشی 10000 تا جون یا خون داره و وقتی قدرت ضربه شما بیش از این باشه که احتمالا هست با همون ضربه اول و در همون بار اول که باش روبرو میشی تمام جونش یا خونش میره و جایزه رو دریافت می کنید و در دفعات بعد به قول خودت میترسه و دیگه به جنگ نمیاد !! منم همون بار اول که دیدمش شهیدش کردم با 1 ضربه ولی فرار کرد دیگه هم نیومدش !! اگه غیر از این باشه احتمالا گیم شما یه جورایی با یه باگی چیزی مواجه شده قاعدتا با آپدیت رفع میشه...موفق باشی .. یا علی

نظر

از تخفیفه این بازی خبری نبوده ؟ !؟!

نظر

صبر کنید ..
                              X