اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی فوقالعاده Infinity Blade III عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    از تخفیفه این بازی خبری نبوده ؟ !؟!
    خیر امیر جان تا حالا تخفیفی نداشته !

نظر

ممنون از توضیحت
      ردیفه
      نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ..منم لول 500 هستم ..فکر کنم توی لیدربورد نفر 6..7 باشم !! وقتی شما با اون اژدها روبرو میشی 10000 تا جون یا خون داره و وقتی قدرت ضربه شما بیش از این باشه که احتمالا هست با همون ضربه اول و در همون بار اول که باش روبرو میشی تمام جونش یا خونش میره و جایزه رو دریافت می کنید و در دفعات بعد به قول خودت میترسه و دیگه به جنگ نمیاد !! منم همون بار اول که دیدمش شهیدش کردم با 1 ضربه ولی فرار کرد دیگه هم نیومدش !! اگه غیر از این باشه احتمالا گیم شما یه جورایی با یه باگی چیزی مواجه شده قاعدتا با آپدیت رفع میشه...موفق باشی .. یا علی

نظر

یه سوال دیگه
        یه سایتی هست که یه چیت جدید معرفی کرده ولی فایل زیپش پسورد داره و نمیدونم چرا نمیشه پیداش کرد!
        کسی از این اطلاعی داره؟

http://iosandroidworld.com/infinity-...eptember-2013/
        یه اصلا ترینر دیگه ای هست که بتونیم وسط بازی دوباره افزایش گلد بدیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
          یه سوال دیگه
          یه سایتی هست که یه چیت جدید معرفی کرده ولی فایل زیپش پسورد داره و نمیدونم چرا نمیشه پیداش کرد!
          کسی از این اطلاعی داره؟

http://iosandroidworld.com/infinity-...eptember-2013/
          یه اصلا ترینر دیگه ای هست که بتونیم وسط بازی دوباره افزایش گلد بدیم؟
          من تابحال هیچوقت Trainer تست نکردم روی بازی های ios ..یک یا دو بار قبلا واسه clash of clans و hai day دیده بودم که ترینر باشه اما فکر نمی کنم کار کنن ترینر ها !! اگر هک یا چیت باشه باید مستقیم به خود دیوایس وارد بشه !! معمولا هم تمام چیت های دارای survey و یا پسورد زیپ ..Fake هستند حتی اگه موفق به آنلاک کردنش هم بشیم باز هم پر از خالیه ..واسه همین نمیزارن کسی کامنت بزاره یا میان چندتا کامنت دروغ میزارن زیرش !!

نظر

درسته
            همه اش دو دره بازیه
            ممنون از پاسخت

نظر

دوستان این آپدیت سول هانتر که اومده کسی لینک تونگبو داره ازش؟

نظر

سلام دوستان. من این بازی رو تو 5اس ریختم و مشکلی ندارم.اما جدیدا آیپد ایر گرفتم اما بازی رو میخوام با آیتیونز بریزم ارور میده. هیچکدوم از دستگاه هام جیلبریک نیست. ممنون میشم کمکم کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
                  سلام دوستان. من این بازی رو تو 5اس ریختم و مشکلی ندارم.اما جدیدا آیپد ایر گرفتم اما بازی رو میخوام با آیتیونز بریزم ارور میده. هیچکدوم از دستگاه هام جیلبریک نیست. ممنون میشم کمکم کنین.
                  دوست عزیز من هم با همین مشکل روبرو شدم البته بازی رو از طریق خود گوشی خریداری و نصب کردم اگر شما هم برنامه رو اورجینال خریداری کردید بهترین گزینه واسه نصب اون برنامه آیتولز هست. اگر هم احیانا نسخه کرک شده رو از تانگبو و برنامه های مشابه دانلود کردید باید حتما دستگاه رو سیستم متصل کرده و با برنامه مورد نظر این مشکل رو فیکس کنید .

نظر

سلام ببخشید من چند ساله مک بوک دارم ولی تازه دیروز یه ایفون 5s خریدم همیشه دوس داشتم این infinity blade رو بازی کنم ولی نمیخوام گوشیمو جیلیبربک کنم و دانلود کردن این حجم از ایتیونز هم مکافاته ایا راهی هست من بدون پرداخت پول از جایی دانلود کنم و نصب کنم نیازی به جلبریک هم نداشته باشه.پیشاپیش ممنونم

نظر

میتونید از برنامه Tongbu استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                      X