اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نخواندن هارد اكسترنال در مك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نخواندن هارد اكسترنال در مك

دوستان من ديروز يه هارد سونى اكسترنال ا ترا خريدم حالا با مك نميتونم اطلاعات جابهجا كنم،راهنمايى كنيد ،درضمن همه هاردهاى بازار همينطوره؟

اگر فرمت هارد رو به fat32 تغییر بدید مشکلتون حل میشه

نظر

چطور با چه نرم افزارى؟اگه ميتونيد،كامل تر بفرماييد.

نظر

نوشته اصلی توسط Amir Farjam نمایش پست ها
        اگر فرمت هارد رو به fat32 تغییر بدید مشکلتون حل میشه

فرمت fat32 یکی از مشکلاتش این هست که فایل های بالای 4 گیگ را نمیتونه write کنه!

نوشته اصلی توسط badboy1313 نمایش پست ها
        دوستان من ديروز يه هارد سونى اكسترنال ا ترا خريدم حالا با مك نميتونم اطلاعات جابهجا كنم،راهنمايى كنيد ،درضمن همه هاردهاى بازار همينطوره؟
        فرمت NTFS کنید و برنامه زیر را نصب کنید تا قابلیت Write توی مک فعال بشه!
        http://www.i-phone.ir/forums/thread73708.html

** سعی کنید بالاتر ورژن برنامه را پیدا کنید و نصب کنید!
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 17-09-2013, 12:22 PM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

يعنى هر ماركى بخرم بايد همين نرم افزار رو نصب كنم،هيچكدوم مك رو ساپورت نميكنه؟

نظر

بحث مارک فقط نیست! تقریبا تمام هاردها مک را هم ساپرت میکنن! فقط فرمتشون باهم فرق میکنه! شما باید یکی را قربانی اون یکی کنید! یا فرمت مک کنید یا فرمت ویندوز! چون باهم دیگه فرق میکنه فرمتهاشون!
            برای ویندوز NTFS و برای مک Journaled هست! بهتر هست فرمت NTFS کنید و برنامه بالا را نصب کنید برای کار با فرمت NTFS.

البته شما میتونید هارد را پارتیشن بندی کنید و قسمت از اون را NTFS کنید و قسمتی از اون را Journaled!

اگر هم فقط میخواهید مک را ساپرت کنه برای Read/Write همشون فرمت journaled کنید، اما اگر به یک سیستم ویندوزی نصب کردید ، دیگه نمیتونید روش read/write کنید!

نظر

ممنونم از جواب كاملتون ،متوجه شدم.

نظر

سلام من الان هاردم جوریه که در مک Read/Write داره چکار کنم که بدون پاک شدن اطلاعاتم فرمتشو به ntfs تغییر بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                  سلام من الان هاردم جوریه که در مک Read/Write داره چکار کنم که بدون پاک شدن اطلاعاتم فرمتشو به ntfs تغییر بدم؟
                  مطمین ترین راه این هست که قبلش Backup بگیرید روی یک هارد دیگه! فرمت کنید و بعد دوباره کپی کنید! اصلا هم به برنامه هایی که ادعا میکنن میتونن بدون از دست دادن دیتا اینکارو بکنن اعتماد نکنید! من قبلا چوبشو خوردم!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها

فرمت NTFS کنید و برنامه زیر را نصب کنید تا قابلیت Write توی مک فعال بشه!
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread73708.html

** سعی کنید بالاتر ورژن برنامه را پیدا کنید و نصب کنید!
                    من برنامه ای که میگید رو نصب کردم. ولی اخیرا دیگه کار نمکینه! یعنی نمی تونم فایل های اکسترنالم رو ویرایش کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط josef نمایش پست ها
                      من برنامه ای که میگید رو نصب کردم. ولی اخیرا دیگه کار نمکینه! یعنی نمی تونم فایل های اکسترنالم رو ویرایش کنم.
                      خوب شاید برنامه مشکل داره! یا بصورت تریال نصب کردید × Expire شده! باید حتما ورژن کرک شده نصب کنید! همینکارو کردید ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X