اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 GM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان این تذکر رو ممنون میشم در پست اول بذارید با اینکه ممکنه به صورت انگلیسی نوشته باشید اما شاید بعضی ها توجه نکردند :

دوستان عزیز با آپدیت کردن به نسخه gm دیگر به ورژن های قبل از قبیل 6.1.3 و 6.1.4 نمیتونید برگردید و ریستور به ورژن های قبل براتون غیر فعال میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
      دوستان این تذکر رو ممنون میشم در پست اول بذارید با اینکه ممکنه به صورت انگلیسی نوشته باشید اما شاید بعضی ها توجه نکردند :

دوستان عزیز با آپدیت کردن به نسخه gm دیگر به ورژن های قبل از قبیل 6.1.3 و 6.1.4 نمیتونید برگردید و ریستور به ورژن های قبل براتون غیر فعال میشه
      خیر تا زمانی که فاینال عمومی نشه میشه بازگشت به ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴

نظر

مال ایفون 4 کی اماده میشه؟

نظر

سلام این نسخه برای آیفون 4 هنوز آپلود نشده ؟!؟! :d
          دستت درد نکنه بهترین سایته هنوز خارجی ها مستقیم ندارن شوما فرتـــــــــــــــــــــ گذاشتین ... بی زحمت ورژن ما رو بده من بــــــــــــــــــــــــــرم

نظر

دوستانی که در مورد فاینال بودن یا ...، نسخه golden master یا به اختصار gm در ios7 دچار سردرگمی شدن - در جوابشون باید گفت که این نسخه دقیقا" همون نسخه ی فاینال هست که gm نامیده میشه و روال طبیعی اکثر شرکت های معتبر برای هماهنگی های لازم قبل از انتشار رسمی محصول خود به همین صورت هست (مانند انتشار نسخه های RTM ویندوز از سوی شرکت مایکروسافت قبل از معرفی رسمی، برای هماهنگی های لازم جهت سازگاری با سخت افزارها و نرم افزارها) - دلایل کلی:

1. در طول 1/2 هفته ایی که این پلتفرم بصورت public در دسترس قرار خواهد گرفت - برنامه نویسان بتونن برنامه های خودشون رو در صورت مشکلات و عدم همخوانی با این نسخه سازگار کنند.
            2. چون در این نسخه تمامی مشکلات حل شده و تغییرات لازم صورت گرفته، در مدت زمانی که به صورت public معرفی میشه اگه مشکلی در این نسخه بوجود آمد بصورت اپدیت در نسخه بعدی رفع بشه که به ندرت پیش میاد.
            3. ...

نظر

سلام.اگه به این نسخه برم بعدش میتونم دوباره مثلا به 7.1 یا نسخه فاینال که ۱۸ سپتمبر میاد برم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                خیر تا زمانی که فاینال عمومی نشه میشه بازگشت به ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴
                اینو بخونین لطفا :

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                  اگر هفته دیگه فینال بیاد به نظرتون جیلبرک کی میاد ؟ من نیاز دارم
                  به احتمال قوی برای آیفون 4 طی چند هفته به صورت تترد میاد.
                  ولی برای بقیه اگه خیلی زود بیاد یک ماه رو در نظر بگیرید!
                  که به نظر من بیشتر طول میکشه.
                  البته امکان داره نیاد. هیچ چیزی قطعی نیست!
                  ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 11-09-2013, 02:23 AM
                  .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                    اینو بخونین لطفا :
                    اونجا همیشه می زنه. از زمان ios 5 بتا که یادمه همیشه اینو میگه. وقتی دستگاه در dfu قرار میگیره اصلا تشخیص نمیده در چه ورژنی و اتوماتیک به آخرین نسخه نهایی میره که تا ۱۸ سپتامبر آخرین ۶.۱.۳ یا ۶.۱.۴ هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iAmirHacker نمایش پست ها
                    سلام.اگه به این نسخه برم بعدش میتونم دوباره مثلا به 7.1 یا نسخه فاینال که ۱۸ سپتمبر میاد برم؟
                    زحمت بدید به خودتون صفحه های قبلی رو مطالعه کنید ۱۰ باری گفتیم که این همون نسخه هفته آینده هست !

به 7.1 هم آپدیت میشه

نظر

سلام
                      مرسی بابت این پست
                      بجه ها کسی رو 4S تست کرده ؟؟ حجمش 1.180gدرسته؟؟؟
                      یعنی واقعا مشکلات بیرون پریدن از برنامه ها تو این نسخه حل شده ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط skybird نمایش پست ها
                        سلام
                        مرسی بابت این پست
                        بجه ها کسی رو 4S تست کرده ؟؟ حجمش 1.180gدرسته؟؟؟
                        یعنی واقعا مشکلات بیرون پریدن از برنامه ها تو این نسخه حل شده ؟؟؟
                        کسی هنوز دانلود کرده که تست کنه!
                        مشکل کرش برنامه زیاد به اپ ها داره و اپ ها باید اپدیت و هماهنگ بشن

نظر

دوستان ایفون 5 من پارت نامبر امریکا هستش و انلاکه کدوم یکی رو باید دانلود کنم؟؟ اگه دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم گیر کردن رو لوگو اپل و.... ایا برنامه هام میپره؟
                          ویرایش توسط alirezamk : https://i-phone.ir/forums/member/98043-alirezamk در ساعت 11-09-2013, 02:29 AM

نظر

نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
                            دوستان ایفون 5 من پارت نامبر امریکا هستش و انلاکه کدوم یکی رو باید دانلود کنم؟؟ اگه دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم گیر کردن رو لوگو اپل و.... ایا برنامه هام میپره؟

سلام دوست من.اینجا که جای سوال پرسیدن در مورد این نیست...شما اول اموزش های سایت رو بخونید..ریستور که کنید همه چیز پاک میشه و دوباره سیستم عامل نصب میشه.

نظر

قيمت الانك تفربيا چند ميشه كسي ميتون بگه

نظر

نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
                                قيمت الانك تفربيا چند ميشه كسي ميتون بگه
                                دوست عزیز آخه اینجا جاش هستش؟
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread88592.html
                                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 11-09-2013, 02:46 AM
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X