اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    لطفا این رو متوجه بشید که حرف من نظر نیست و انتقال دادن حرف اپله. اما حرف شما فقط نظر شخصیه و هیچ مدرکی پشتش نیست. اصل مطلب هم این بود که وقتی اپل نگفته cheap پس نباید هم ارزان باشه و نباید توقع ارزان بودن داشت. وقتی فقط و فقط گفته coloful، فقط میشه توقع رنگی بودن داشت !
    علیرضا جان اگه به صحبت های تیم کوک قبل از معرفی آیفون 5S و 5C توسط فیل شیلر گوش میکردین متوجه این صحبتشون میشدی که گفته بود به دلیل اینکه سطح بیزینس بالا رفته ما 2 مدل آیفون رو به بازار عرضه کردیم.

درسته 5C بیشتر برای هماهنگ بودن با iOS 7 و رنگارنگ بودن و با طراحی نرم و لطیف تری ارائه شده ولی یکی از هدف های اصلیش همون بازار گوشی های میان رده به بالا هست! برای همین با سخت افزار پایین تر و قیمت متعادل تری عرضه شده!

من فکر میکنم دلیل اختلاف قیمت 100 دلاری دو آیفون و نه بیشتر بخاطر تاکید اپل به لوکس بودن محصولاتش هست!

البته این نکته هم هست که 5C به هیچ عنوان شایستگی رده بندی ارزان قیمت و Cheap و ... رو نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط chain نمایش پست ها
      علیرضا جان اگه به صحبت های تیم کوک قبل از معرفی آیفون 5S و 5C توسط فیل شیلر گوش میکردین متوجه این صحبتشون میشدی که گفته بود به دلیل اینکه سطح بیزینس بالا رفته ما 2 مدل آیفون رو به بازار عرضه کردیم.

درسته 5C بیشتر برای هماهنگ بودن با iOS 7 و رنگارنگ بودن و با طراحی نرم و لطیف تری ارائه شده ولی یکی از هدف های اصلیش همون بازار گوشی های میان رده به بالا هست! برای همین با سخت افزار پایین تر و قیمت متعادل تری عرضه شده!

من فکر میکنم دلیل اختلاف قیمت 100 دلاری دو آیفون و نه بیشتر بخاطر تاکید اپل به لوکس بودن محصولاتش هست!

البته این نکته هم هست که 5C به هیچ عنوان شایستگی رده بندی ارزان قیمت و Cheap و ... رو نداره.
      صحبت های تیم کوک پس از شروع شدن قسمت آیفون در کنفرانس :

This year we're going to replace the iPhone 5, and we're gonna replace it with not one but two new designs. This allows us to serve even more customers. And to tell you all about the two new incredible designs I'll like to invite Phil Schiller up. Phil ...
      حرفی از سطح بیزینس من ندیدم ...

هدف اصلی هم طبق مصاحبه تیم کوک و جانی ایو اصلا ارزان قیمت نبوده و رسما گفتند که وارد این بازار "کثیف" نشده ایم !

Apple CEO Tim Cook on cheap smartphones: 'We're not in the junk business'
      موفق باشید ...

نظر

لطفا این رو متوجه بشید که حرف من نظر نیست و انتقال دادن حرف اپله. اما حرف شما فقط نظر شخصیه و هیچ مدرکی پشتش نیست. اصل مطلب هم این بود که وقتی اپل نگفته cheap پس نباید هم ارزان باشه و نباید توقع ارزان بودن داشت. وقتی فقط و فقط گفته coloful، فقط میشه توقع رنگی بودن داشت !
        اينجا در خط آخر خود تيم كوك به low cost بودن اشاره كرده.

In an interview with Bloomberg Businessweek, Cook said quality had always been the driving force."We never had an objective to sell a low-cost phone," Cook told the magazine. "Our primary objective is to sell a great phone and provide a great experience, and we figured out a way to do it at a lower cost."

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
          اينجا در خط آخر خود تيم كوك به low cost بودن اشاره كرده.

In an interview with Bloomberg Businessweek, Cook said quality had always been the driving force."We never had an objective to sell a low-cost phone," Cook told the magazine. "Our primary objective is to sell a great phone and provide a great experience, and we figured out a way to do it at a lower cost."
          گفتید:

lower cost.
          یعنی ارزان تر، نه ارزان قیمت. ارزان تر کلمه نسبی هست که طبیعتا اینجا به نسبت آیفون ۵ اس گفته شده نه موبایل های دیگه

این هم برای خودتون ترجمه کنید تا متوجه بشید

We never had an objective to sell a low-cost phone

نظر

گفتید:

یعنی ارزان تر، نه ارزان قیمت. ارزان تر کلمه نسبی هست که طبیعتا اینجا به نسبت آیفون ۵ اس گفته شده نه موبایل های دیگه

این هم برای خودتون ترجمه کنید تا متوجه بشید
            بحث با شما فايده اي نداره. چون شما با تعصب خيلي خاصي بحث ميكنيد.
            موفق باشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
              بحث با شما فايده اي نداره. چون شما با تعصب خيلي خاصي بحث ميكنيد.
              موفق باشيد.
              تعصب نیست عزیزم، واقعیت ها هست که بازگو کردم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

حالا که قطعات داخلی 5 و 5c با هم یکی هستن بنظرتون خریدن 5 عاقلانه تره نیست بخاطر جنس بدنش؟!
                خود بدنه محکم یه آپشنه دیگه!؟
                چیز دیگه ای هست که من بهش توجه نکرده باشم؟
                ویرایش توسط AMNZ : https://i-phone.ir/forums/member/47687-amnz در ساعت 26-09-2013, 08:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط AMNZ نمایش پست ها
                  حالا که قطعات داخلی 5 و 5c با هم یکی هستن بنظرتون خریدن 5 عاقلانه تره نیست بخاطر جنس بدنش؟!
                  خود بدنه محکم یه آپشنه دیگه!؟
                  چیز دیگه ای هست که من بهش توجه نکرده باشم؟
                  بدنه ۵ زیاد هم محکم نیست یعنی رنگ پریدگی داره. ولی ۵c هم بدنش محکمه هم اون رنگ پریدگی رو نداره هم جدیدتره. مورد آخر مهمه چون آیپد ۱ و آیفون ۴ تقریبا در یک سال معرفی شدند و سخت افزار یکسانی داشتند ولی آیپد ۱ دیگه از ورژن ۵.۱.۱ آپدیت نشد ولی آیفون ۴ الان ios 7 هم داره

نظر

بدنه ۵ زیاد هم محکم نیست یعنی رنگ پریدگی داره. ولی ۵c هم بدنش محکمه هم اون رنگ پریدگی رو نداره هم جدیدتره. مورد آخر مهمه چون آیپد ۱ و آیفون ۴ تقریبا در یک سال معرفی شدند و سخت افزار یکسانی داشتند ولی آیپد ۱ دیگه از ورژن ۵.۱.۱ آپدیت نشد ولی آیفون ۴ الان ios 7 هم داره
                    شوخی میکنی! بدنه 5 از آلومینیومه ، ولی 5c پلی کربناته!!! اون 5 مشکی هست که رنگ پریدگی داره...
                    من ویدئو نابود کردن 5 رو دیدیم خیلی سگ جونه...
                    خب اون ipad بود این iphone خیلی اینجوری نمیشه مقایسه کرد.
                    این جریان آپ دیت و ساپورت رو قبول دارم...

نظر

نوشته اصلی توسط AMNZ نمایش پست ها
                      شوخی میکنی! بدنه 5 از آلومینیومه ، ولی 5c پلی کربناته!!! اون 5 مشکی هست که رنگ پریدگی داره...
                      من ویدئو نابود کردن 5 رو دیدیم خیلی سگ جونه...
                      خب اون ipad بود این iphone خیلی اینجوری نمیشه مقایسه کرد.
                      این جریان آپ دیت و ساپورت رو قبول دارم...
                      اول که از فونت استاندارد هم استفاده کنید ما میبینیم.

اما بدنه، خیر کاملا جدی میگم. پلی کربناتی که اپل استفاده کرده خیلی خیلی محکم تر هست. 5 سفید هم کناره هاش رنگ پریدگی داره و نمونه اش الان جلوی منه ولی 5c کلا هیچ بلایی سره بدنش نمیاد به جز شیشه صفحش.
                      ipad اتفاقا قوی تر از آیفون بود از نظر رم که دیگه پشتیبانی نشد. در کل مدل جدیدتر رو ادم بخره خیالش از نظر پشتیبانی راحت تره.

نظر

دوستانی که 5c رو در دست گرفتند: جنش بدنش مثل 3g هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط sghd نمایش پست ها
                          دوستانی که 5c رو در دست گرفتند: جنش بدنش مثل 3g هست؟
                          خیر، بسیار باکیفیت تر هست، شبیه سرامیک میشه گفت

نظر

دوستان 5c دار ، رنگهاش از نزدیک چطور هستند؟! منظورم اینه که طبیعی اند یا این که زرق و برق دارند و تو ذوق میزنن؟!

آیفون 5s طلایی از نزدیک همونطور که در تبلیغاتش نشون میده زیباست؟!

نظر

خیر، بسیار باکیفیت تر هست، شبیه سرامیک میشه گفت
                              من جنس بدنه 3g رو خیلی دوست داشتم اون هم یه حالت سرامیکی داشت. پس اگر این بهتره که واقعا عالیه!فقط ای کاش انحنای پشتش هم مثل 3g بود!
                              gsmarena هم بررسی این گوشی رو در سایتش قرار داد:Apple iPhone 5c review: The color of magic - GSMArena.com
                              چقدر رنگ آبیش خوشکله!
                              ویرایش توسط sghd : https://i-phone.ir/forums/member/3215-sghd در ساعت 27-09-2013, 06:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sghd نمایش پست ها
                                من جنس بدنه 3g رو خیلی دوست داشتم اون هم یه حالت سرامیکی داشت. پس اگر این بهتره که واقعا عالیه!فقط ای کاش انحنای پشتش هم مثل 3g بود!
                                gsmarena هم بررسی این گوشی رو در سایتش قرار داد:Apple iPhone 5c review: The color of magic - GSMArena.com
                                چقدر رنگ آبیش خوشکله!
                                رنگ سفیدش هم خیلی قشنگه. البته تنها بدیش اینه که جلو سیاهه و پشت سفید . این ترکیب (جلو سیاه - پشت رنگی) روی رنگ زرد خیلی خیلی قشنگش کرده.

نظر

صبر کنید ..
                                X