اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
    خیر٬ به دردسر های احتمالی نمیارزه.
    اگه فقط به عنوان آیپاد ازش استفاده کنم چی؟!

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
      اگه فقط به عنوان آیپاد ازش استفاده کنم چی؟!
      عزيز نمي تونى اصلا به قيمت ٩٩$ سايت تهيه كني!!

نظر

دوستان 5 سی توی ایران اومد سایت دیجی کالا میفروشه !

ولی قیمت !!!!!!! 2 میلیون 800 هزار تومان

نظر

این مثلا از نوع ارزون هستش

نظر

نوشته اصلی توسط دیاکو02 نمایش پست ها
            این مثلا از نوع ارزون هستش
            ببخشيد اپل جايى گفته اين آيفون به قصد ارزونى عرضه شده؟ يا فقط از شايعات قبل كنفرانس شنيديد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              ببخشيد اپل جايى گفته اين آيفون به قصد ارزونى عرضه شده؟ يا فقط از شايعات قبل كنفرانس شنيديد ؟
              فك كنم دوستمون منظورشون به C در ايفون 5c هستش.
              C= cheap

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                فك كنم دوستمون منظورشون به C در ايفون 5c هستش.
                C= cheap
                کجا ذکر شده c=cheap ؟

در سایت اپل که گفته شده c=colorful !

نظر

کجا ذکر شده c=cheap ؟

در سایت اپل که گفته شده c=colorful !
                  تو خيلي از سايت ها اون موقعي كه شايعات در مورد ايفون ارزون زياد شده بود. استفاده از واژه هايي از قبيل low cost و cheap و البته low budget ايفون.
                  البته colorful هم ميتونه باشه. شما هم منطقي ميگي.
                  در ضمن اگر شما يكي از واژه هاي بالا رو سرچ كنيد بهتر اين موضوع درك خواهيد كرد.
                  بازم تاكيد ميكنم حرف شما هم ميتونه در مورد colorful بودن درست باشه.

نظر

تو خيلي از سايت ها اون موقعي كه شايعات در مورد ايفون ارزون زياد شده بود. استفاده از واژه هايي از قبيل low cost و cheap و البته low budget ايفون.
                    البته colorful هم ميتونه باشه. شما هم منطقي ميگي.
                    در ضمن اگر شما يكي از واژه هاي بالا رو سرچ كنيد بهتر اين موضوع درك خواهيد كرد.
                    بازم تاكيد ميكنم حرف شما هم ميتونه در مورد colorful بودن درست باشه.
                    می تونه باشه نه، هست ! می تونید به سایت اپل مراجعه کنید. بقیه هم به قول خودتون شایعه بوده از سوی اپل نبوده. اپل فقط و فقط برای colorful استفاده کرده

نظر

می تونه باشه نه، هست ! می تونید به سایت اپل مراجعه کنید. بقیه هم به قول خودتون شایعه بوده از سوی اپل نبوده. اپل فقط و فقط برای colorful استفاده کرده

قصد بحث كردن ندارم ولي c از نظر بنده به هردو يعني colorful بودن و cheap بودن اشاره مي كنه كه اپل نخواسته از واژه cheap استفاده كنه چون cheap بار معنايي منفي داره و به كاربردن چنين واژه اي در شان شركت بزرگي مثل اپل نيست.

نظر

قصد بحث كردن ندارم ولي c از نظر بنده به هردو يعني colorful بودن و cheap بودن اشاره مي كنه كه اپل نخواسته از واژه cheap استفاده كنه چون cheap بار معنايي منفي داره و به كاربردن چنين واژه اي در شان شركت بزرگي مثل اپل نيست.
                        خوب خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید؟ میگید اپل استفاده نکردید بعد به نظر من یعنی این؟ خب وقتی اپل استفاده نکرده یعنی این معنا رو نمیده دیگه!

نظر

خوب خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید؟ میگید اپل استفاده نکردید بعد به نظر من یعنی این؟ خب وقتی اپل استفاده نکرده یعنی این معنا رو نمیده دیگه!
                          من در جواب شما عرض كردم. شما مي گيد اصلا منظور از c ارزون بودن نبوده!

نظر

من در جواب شما عرض كردم. شما مي گيد اصلا منظور از c ارزون بودن نبوده!
                            باز هم همین حرف رو می زنم. وقتی اپل فقط گفته c for colorful معنای دیگه هم می تونه بده؟ بر حسب شایعات که آدم نظر نمیده. من حرفم براساس مدرک و سایت اپل هست شما بر اساس یک سری شایعات مربوط به قبل از معرفی محصول. حالا باز هرچیزی می خواهید فکر کنید و بگید

نظر

باز هم همین حرف رو می زنم. وقتی اپل فقط گفته c for colorful معنای دیگه هم می تونه بده؟ بر حسب شایعات که آدم نظر نمیده. من حرفم براساس مدرک و سایت اپل هست شما بر اساس یک سری شایعات مربوط به قبل از معرفی محصول. حالا باز هرچیزی می خواهید فکر کنید و بگید
                              نظر شما هم محترمه ولي منم نظرمو اعلام كردم.

نظر

نظر شما هم محترمه ولي منم نظرمو اعلام كردم.
                                لطفا این رو متوجه بشید که حرف من نظر نیست و انتقال دادن حرف اپله. اما حرف شما فقط نظر شخصیه و هیچ مدرکی پشتش نیست. اصل مطلب هم این بود که وقتی اپل نگفته cheap پس نباید هم ارزان باشه و نباید توقع ارزان بودن داشت. وقتی فقط و فقط گفته coloful، فقط میشه توقع رنگی بودن داشت !

نظر

صبر کنید ..
                                X