اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط selejwest نمایش پست ها
    کی تو دبی میاد؟قیمتش همونیه که تو آمریکاست؟
    اصولا باید همون باشه

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
      امیدوارم به زودی زود اپل استور ایران افتتاح بشه تا ما هم مثل بقیه کشورها بدون افزایش قیمت و بازار سیاه از محصولات اپل لذت ببریم ....
      بلند بگو آمین ...
      قیمت ایفون تو ایران حتی پایین تر از اپل استورهای دیگه هست دوست عزیز

نظر

4 . 4 نیمش خوبه سر 5 یادتون نیست چیکار کردن ؟

این یکی فکر کنم دیگه واویلا بشه

نظر

توي ايران ، فرداي روزي كه بياد تو بازار پيداش ميشه، البته با قيمتي كه معلوم نيست، اگه مثل ٥ باشه، ٥ ميليونو بايد در نظر داشت
          خوبيش اينه كه سنگاپور جزو كشورهايي هست كه ابتدأ واردش ميشه، پس خيلي زود توي دوبي افتابي ميشه

ولي ثبات قيمتش برميگرده به زماني كه موج دوم و سوم كشورها واردشون بشه
          تقريبا يه ٢ ماهي طول ميكشه تا توي ايران به قيمت تقريبا ثابتي ميرسه

iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
            امیدوارم به زودی زود اپل استور ایران افتتاح بشه تا ما هم مثل بقیه کشورها بدون افزایش قیمت و بازار سیاه از محصولات اپل لذت ببریم ....
            بلند بگو آمین ...
            سوالات و مشكلات آيفون 5s هست نه دعا و آمين

نظر

با سلام

دوستان یه راهنمایی خیلی دقیق از شما میخوام، لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.

بنده آیفون 5 سفید 16 گیگابایت دارم، بنده میخوام وقتی آیفون 5 اس وارد بازار شد، اون رو بخرم.

در کل این سوالات رو میخوام بپرسم:

1- وقتی آیفون 5 اس بیاد، قیمت آیفون 5 خیلی میشکنه؟

2- امکان داره آیفون 5 اس بعد از مدتی قیمتش بیاد پایین؟

3- امکان داره جلبریک برای آی او اس 7 اصلا نیاد؟

4- اگه الان آیفون 5 خودم رو بفروشم و منتظر آیفون 5 اس بشم و بعد از ورود آیفون 5 اس اون رو بخرم، کار درستی انجام دادم؟

5- لطفا هر راهنمایی که به نظر شما می رسد، برای بنده بفرمایید.

با تشکر از تمامی دوستان.

نظر

با سلام

دوستان ببخشید یک سوال دیگر هم داشتم،

عکس پایین، نشون می دهد که قیمت آیفون 5 در یک زمانی خیلی افت نموده است، جزئیات دقیق در این عکس است :

میخواستم بپرسم، به نظر شما احتمال داره آیفون 5 اس هم بیاد و بعد از چند ماه مانند آیفون 5 افت قیمت داشته باشه؟

لطفا اشخاصی که دقیقا تجربه این موارد رو دارند، بنده رو راهنمایی بفرمایند.

با تشکر از تمامی دوستان.

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_najafi نمایش پست ها
                  با سلام

دوستان یه راهنمایی خیلی دقیق از شما میخوام، لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.

بنده آیفون 5 سفید 16 گیگابایت دارم، بنده میخوام وقتی آیفون 5 اس وارد بازار شد، اون رو بخرم.

در کل این سوالات رو میخوام بپرسم:

1- وقتی آیفون 5 اس بیاد، قیمت آیفون 5 خیلی میشکنه؟

2- امکان داره آیفون 5 اس بعد از مدتی قیمتش بیاد پایین؟

3- امکان داره جلبریک برای آی او اس 7 اصلا نیاد؟

4- اگه الان آیفون 5 خودم رو بفروشم و منتظر آیفون 5 اس بشم و بعد از ورود آیفون 5 اس اون رو بخرم، کار درستی انجام دادم؟

5- لطفا هر راهنمایی که به نظر شما می رسد، برای بنده بفرمایید.

با تشکر از تمامی دوستان.
                  با سلام
                  1 به نظر من قیمت آیفون 5 خیلی پایین نخواهد آمد چون که اولا دیگه تولید نمیشه و اینکه قیمت هاش رو اگر در سایت خود اپل ببینید و همون طور که دوستان هم در صفحات قبل گفتن برابر با آیفون 5s هست
                  2 صد در صد شک نکنید که قضیه آیفون 5 دوباره روی 5 اس هم تکرار خواهد شد (به نظر من) شک نکنید در بازار ایران این طور اتفاق ها افتاده می افته و خواهد افتاد .... چقدر ضرر که ندادم روی این قضیه
                  3 بعید می دونم اما بسیار بسیار باید صبر کنید. الان فعلا جیل 6.1.4 هم منتشر نشده حالا کو تا جیل 7 که کلا متفاوت هم شده (به نظر من)
                  4 من باشم این کار رو نمی کنم
                  این ها همه نظرات بنده بود که فقط خواستم کمکی کرده باشم. ممکن هست درست نباشه
                  این رو هم بگم که من شخصا اصلا جذب آیفون جدید نشدم مخصوصا بعد از تیکه انداختن های نوکیا و مایکروسافت در توییتر به اپل به خاطر آیفون جدید. و اون آیفون 5سی رو هم که اصلا اصلا خوشم نیومد شبیه اسباب بازی هست. اصلا فکر نکنم که بتونه بازار گوشی های اندروید رو بگیره. دوربین هم که همون 8 هست البته ظاهرا کمی بهتر. من کلا مشتاق این کنفرانس بودم فقط به خاطر ios7 که امیدوارم بهتر از 6 باشه و الا فوق العاده از آیفون 5 راضی ام. به نظر من شما اگر می خوای ارتقا بدی آیفون بعدی ذو که انشاا... گرفتی 32 گیگ بگیر ، 16 واقعا با این همه امکانات و اپ های فوق العاده برای ایفون کمه
                  ویرایش توسط guest72 : https://i-phone.ir/forums/member/137946-guest72 در ساعت 11-09-2013, 03:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط guest72 نمایش پست ها
                    با سلام
                    1 به نظر من قیمت آیفون 5 خیلی پایین نخواهد آمد چون که اولا دیگه تولید نمیشه و اینکه قیمت هاش رو اگر در سایت خود اپل ببینید و همون طور که دوستان هم در صفحات قبل گفتن برابر با آیفون 5s هست
                    2 صد در صد شک نکنید که قضیه آیفون 5 دوباره روی 5 اس هم تکرار خواهد شد (به نظر من) شک نکنید در بازار ایران این طور اتفاق ها افتاده می افته و خواهد افتاد .... چقدر ضرر که ندادم روی این قضیه
                    3 بعید می دونم اما بسیار بسیار باید صبر کنید. الان فعلا جیل 6.1.4 هم منتشر نشده حالا کو تا جیل 7 که کلا متفاوت هم شده (به نظر من)
                    این رو هم بگم که من شخصا اصلا جذب آیفون جدید نشدم مخصوصا بعد از تیکه انداختن های نوکیا و مایکروسافت در توییتر به اپل به خاطر آیفون جدید. و اون آیفون 5سی رو هم که اصلا اصلا خوشم نیومد شبیه اسباب بازی هست. اصلا فکر نکنم که بتونه بازار گوشی های اندروید رو بگیره. دوربین هم که همون 8 هست البته ظاهرا کمی بهتر. من کلا مشتاق این کنفرانس بودم فقط به خاطر ios7 که امیدوارم بهتر از 6 باشه و الا فوق العاده از آیفون 5 راضی ام. به نظر من شما اگر می خوای ارتقا بدی آیفون بعدی ذو که انشاا... گرفتی 32 گیگ بگیر ، 16 واقعا با این همه امکانات و اپ های فوق العاده برای ایفون کمه
                    ----------------------------

با سلام
                    در ابتدا از شما به خاطر راهنمایی، تشکر می نمایم.
                    راستش الان خود اپل در سایتش برای آیفون 5 اس دارای 16 گیگ حافظه 649 دلار قیمت زده که این حدودا برابر است با 2100000 هزار تومان است، که بنده رو به شک وا داشته که آیا از این هم پایین تر می آید؟
                    آیا اگه این آیفون جدید به این قیمت وارد بشود یا حتی یه کمی گرون تر، آیا باز هم آیفون 5 که بعضی امکاناتش کمتر است، به قیمت 2200000 فروخته می شود؟
                    یک نکته رو هم عرض نمایم، بنده گلکسی اس 2 و گلکسی اس 3 و نوت 1 و نوت 2 و اکسپریا رو قبلا داشتم ولی راستش رو بخواین واقعا پیش گوشی و بخصوص سیستم عامل آی او اس، هیچ ارزشی ندارند.
                    یعنی اگر کسی یه مدت تقریبا طولانی از بهترین گوشی های آندروید استفاده بکند و بعدش فقط یک هفته از آیفون 5 استفاه بکند (البته به صورت تقریبا حرفه ای نه اینکه نتونه یه بازی هم نصب بکنه!)، مطمئنا از آندروید دل خواهد کند (نظر صددرصد بنده).
                    این گوشی جدید هم که آیفون داد در مورد آیفون سی هیچ نظری ندارم!!!! ولی در مورد آیفون اس که امکانات دوربینش بیشتر شده بخصوص قابلیت اسلوموشین. سرعت پردازندش زیاد شده. سنسور اثر انگشتش که تا کنون روی هیچ گوشی وجود نداشته خیلی آدم رو در باز نمودن رمز، راحت کرده و ....
                    بنده این رو هم عرض نمایم، بنده از آیفون 5 خیلی خیلی خیلی ... راضی هستم و با ده تا گلکسی اس 4 هم عوضش نمی کنم ولی آیفون 5 اس مطمئنا از این مدل کارکرد بهتری خواهد داشت.
                    بازهم از دوستان خواهش می کنم هر تجربه ای و یا نظری دارند، بفرمایند تا ما هم استفاده نماییم.
                    با تشکر از تمامی دوستان.

نظر

با سلام
                      تنها موردي كه در نظر شما بايد اصلاح شود:
                      ٣-جيلبرك ممكنه بياد!ربطي هم به ٦.١.٤ و... نداره!چون هر وقت كه نسخه جديد بياد،تمامي تيم ها روي جيلبرك نسخه جديد تلاش ميكنند!(٦.١.٤ ديگه نميشه)

http://www.i-phone.ir/forums/thread88614.html

نظر

----------------------------

با سلام
                        در ابتدا از شما به خاطر راهنمایی، تشکر می نمایم.
                        راستش الان خود اپل در سایتش برای آیفون 5 اس دارای 16 گیگ حافظه 649 دلار قیمت زده که این حدودا برابر است با 2100000 هزار تومان است، که بنده رو به شک وا داشته که آیا از این هم پایین تر می آید؟
                        آیا اگه این آیفون جدید به این قیمت وارد بشود یا حتی یه کمی گرون تر، آیا باز هم آیفون 5 که بعضی امکاناتش کمتر است، به قیمت 2200000 فروخته می شود؟
                        یک نکته رو هم عرض نمایم، بنده گلکسی اس 2 و گلکسی اس 3 و نوت 1 و نوت 2 و اکسپریا رو قبلا داشتم ولی راستش رو بخواین واقعا پیش گوشی و بخصوص سیستم عامل آی او اس، هیچ ارزشی ندارند.
                        یعنی اگر کسی یه مدت تقریبا طولانی از بهترین گوشی های آندروید استفاده بکند و بعدش فقط یک هفته از آیفون 5 استفاه بکند (البته به صورت تقریبا حرفه ای نه اینکه نتونه یه بازی هم نصب بکنه!)، مطمئنا از آندروید دل خواهد کند (نظر صددرصد بنده).
                        این گوشی جدید هم که آیفون داد در مورد آیفون سی هیچ نظری ندارم!!!! ولی در مورد آیفون اس که امکانات دوربینش بیشتر شده بخصوص قابلیت اسلوموشین. سرعت پردازندش زیاد شده. سنسور اثر انگشتش که تا کنون روی هیچ گوشی وجود نداشته خیلی آدم رو در باز نمودن رمز، راحت کرده و ....
                        بنده این رو هم عرض نمایم، بنده از آیفون 5 خیلی خیلی خیلی ... راضی هستم و با ده تا گلکسی اس 4 هم عوضش نمی کنم ولی آیفون 5 اس مطمئنا از این مدل کارکرد بهتری خواهد داشت.
                        بازهم از دوستان خواهش می کنم هر تجربه ای و یا نظری دارند، بفرمایند تا ما هم استفاده نماییم.
                        با تشکر از تمامی دوستان.
                        ببینید قیمتی که اپل الان در سایتش زده ثابت خواهد بود و هیچ تغییری نخواهد کرد. بنده قیمت بازار ایران رو عرض کردم که هیچ کس در نوسانش شکی نداره. همون طور هم که دوستان اشاره کرده بودن قیمتش برابر با همون 5 هست که دیگه تولید نمیشه و کم کم دیگه آکبندش هم پیدا نخواهد شد (به مرور زمان). قیمت هم کمی تفاوت خواهد کرد به نظر من. (به نظر من ) 200 تا 300 حالا باید دید
                        در مورد مقایسه با اندروید که صد در صد حرف شما درست هست. اصلا قابل مقایسه نیستند اما شکل ظاهری گوشی خیلی مهم هست. من کنفرانس رو که امروز از یوتوب دیدم این مسئول کنفرانس که داشت آیفون 5سی رو توضیح می داد با یک احن و جدیتی توضیح می داد که انگار بهترین گوشی قرن رو می خواد معرفی کنه ولی من اصلا هرکاری می کنم این گوشی (با اینکه قیمتش ظاهرا از آیفون 5 هم 100 دلار کمتره) اصلا به دلم نمی شینه. به نظر من متوقف کردن تولید 5 و عرضه 5سی (با قیمتی نسبتا کمتر) کار جالبی نبود.اون جا که این 5سی اصلا به دل نمی شینه من گفتم که شاید نتونه بازار اندروید رو بگیره
                        در مورد سرعت پردازشش هم مشخصا پیشرفت زیادی داشته اما من با همین 5 هم تمام بازی ها رو که حجمش 1 و 2 گیگ هست انجام دادم و می دم تا حالا هنگ کردن ندیدم.
                        سنسور اثر انگشت هم که عالیه اما اپل انقدر در سال های گذشته انقلاب های بزرگی در این زمینه انجام داده که امسال اصلا شوق سال های گذشته رو برای به دست گرفتن آیفون جدید ندارم
                        فقط همون سیستم عمل جدیدش من رو به شوق میاره که امیدوارم بهتر از 6 باشه. البته در این بخش هم در زمینه ظاهری به نظر من و خیلی از کاربران دیگه اپل افت شدیدی داشته. در زمینه گرافیک عرض می کنم. شما خودت این ها رو مقایسه کن. من هر جوری حساب می کنم برای 6 قشنگتره:

نظر

نوشته اصلی توسط alidav286 نمایش پست ها
                          جدی بود وقتی هنوز نصفه ایالت ها برای شروع اغاز نکردن و بیشتر کشور ها هنوز شروع نشده تو ایران میاد
                          حالا من یه چیزی به شوخی گفتم شما دیگه خیلی جدی گرفتی

نظر

با سلام

دوستان ببخشید یک سوال دیگر هم داشتم،

عکس پایین، نشون می دهد که قیمت آیفون 5 در یک زمانی خیلی افت نموده است، جزئیات دقیق در این عکس است :

میخواستم بپرسم، به نظر شما احتمال داره آیفون 5 اس هم بیاد و بعد از چند ماه مانند آیفون 5 افت قیمت داشته باشه؟

لطفا اشخاصی که دقیقا تجربه این موارد رو دارند، بنده رو راهنمایی بفرمایند.

با تشکر از تمامی دوستان.
                            آیفون 5s هم بعد از چند مدت تو ایران ارزون میشه الان چون تازه تولید شده و همه دنبالش میرن و تقاضا برای این محصول زیاده قیمتش بالاست بذار یه مدت بگذره از عرضه شدنش بعد ببین ارزون میشه یا نه
                            البته بازم میگم وقتی عرضه بشه باز دوستان نیان بگن هنوز که تو ایران نیومده

نظر

ببینید قیمتی که اپل الان در سایتش زده ثابت خواهد بود و هیچ تغییری نخواهد کرد. بنده قیمت بازار ایران رو عرض کردم که هیچ کس در نوسانش شکی نداره. همون طور هم که دوستان اشاره کرده بودن قیمتش برابر با همون 5 هست که دیگه تولید نمیشه و کم کم دیگه آکبندش هم پیدا نخواهد شد (به مرور زمان). قیمت هم کمی تفاوت خواهد کرد به نظر من. (به نظر من ) 200 تا 300 حالا باید دید
                              در مورد مقایسه با اندروید که صد در صد حرف شما درست هست. اصلا قابل مقایسه نیستند اما شکل ظاهری گوشی خیلی مهم هست. من کنفرانس رو که امروز از یوتوب دیدم این مسئول کنفرانس که داشت آیفون 5سی رو توضیح می داد با یک احن و جدیتی توضیح می داد که انگار بهترین گوشی قرن رو می خواد معرفی کنه ولی من اصلا هرکاری می کنم این گوشی (با اینکه قیمتش ظاهرا از آیفون 5 هم 100 دلار کمتره) اصلا به دلم نمی شینه. به نظر من متوقف کردن تولید 5 و عرضه 5سی (با قیمتی نسبتا کمتر) کار جالبی نبود.اون جا که این 5سی اصلا به دل نمی شینه من گفتم که شاید نتونه بازار اندروید رو بگیره
                              در مورد سرعت پردازشش هم مشخصا پیشرفت زیادی داشته اما من با همین 5 هم تمام بازی ها رو که حجمش 1 و 2 گیگ هست انجام دادم و می دم تا حالا هنگ کردن ندیدم.
                              سنسور اثر انگشت هم که عالیه اما اپل انقدر در سال های گذشته انقلاب های بزرگی در این زمینه انجام داده که امسال اصلا شوق سال های گذشته رو برای به دست گرفتن آیفون جدید ندارم
                              فقط همون سیستم عمل جدیدش من رو به شوق میاره که امیدوارم بهتر از 6 باشه. البته در این بخش هم در زمینه ظاهری به نظر من و خیلی از کاربران دیگه اپل افت شدیدی داشته. در زمینه گرافیک عرض می کنم. شما خودت این ها رو مقایسه کن. من هر جوری حساب می کنم برای 6 قشنگتره:

---------------

در مورد IOS 7 یک نکته به ذهن بنده می رسد و اون هم این است که دقیقا بحث ویندوز 7 و ویندوز 8 است،

چون در ویندوز 7 خیلی به ظاهرش رسیده بودند و ویندوز خیلی سنگین شده بود که مثلا 400 مگ فقط روی حافظه RAM برای ویندوز جا میخواست!!!!

الان هم چون آیفون 4S که احتمالا نمی تونست با IOS 7 که نیاز به حافظه ی RAM زیاد داشته باشه، کار کند، به همین دلیل IOS 7 رو سبکتر و ساده تر از لحاظ ظاهر (مانند ویندوز 8) و دارای سرعت زیاد درست نمودن تا روی گوشی های ضعیت تر هم جواب بدهد (به نظر بنده).

ولی همین الان بنده ظاهر گوشیم رو مثل IOS 7 نمودم و احساس میکنم سرعتشم بیشتر شده چون به هر حال در حافظه RAM جای کمتری اشغال می شود، اینم عکسش :

حتی قبلا نتیجه iphone 5 بنده در تست Geekbench مابین 1650 الی 1670 می آمد ولی بعد از اینکه ظاهرش رو عوض نمودم، نتیجه مابین 1690 الی 1710 می آید، حتی فیلمش رو هم در سایت آپارات قرار دادم، در این آدرس:

http://www.aparat.com/v/Yy9Qj
                              ویرایش توسط mohammad_najafi : https://i-phone.ir/forums/member/117018-mohammad_najafi در ساعت 11-09-2013, 05:15 PM دلیل: افزودن آدرس ویدیو

نظر

من فکر کنم آیفون 5 اس که اول وارد ایران بشه رو 4.5 تا 5 تومن باید باشه و آیفون 5 هم نباید زیاد ارزون بشه....مگه وقتی آیفون 5 آمد آیفون 4 اس چقدر ارزون شد بحث بازار ایران از بازار جهانی اپل جداست.
                                دروسته که آیفون 5 اس از آیفون 5 بهتر ولی خب من با همین آیفون 5 همه کاری میکنم و راحت بازی های سنگین رو روش اجرا میکنم هنگ که هیچ حتی لک هم نمیزنه و خوب به نظر من البته این نظر منه که آدم به این زودی نباید آیفون 5 رو کنار بذاره و فقط با یه مدل بالاتر عوض کنه همین آیفون 5 ام من رو تا 2-3 سال دیگه از یه گوشی دیگه بی نیاز میکنه.
                                و نکته ای که در اپل وجو داره اینه که وقتی یه مدل جدید میده مدل های قبلی رو فراموش نمیکنه و اونا رو هم با آپ های سبکتر ساپرت میکنه البته آیفون 5 به اندازه کافی قویی هست من که ازش به شدت راضی ام.

نظر

صبر کنید ..
                                X