اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mahyareee نمایش پست ها
    تشکر از پاسختون

این سیم کارتی که دوستم گزاشته بود به نظرم خودش دستی بریده بود و به اون شکل در اورده بودش منظورتون اینه که مشکل از یه همچین چیزی ممکنه باشه یا اینکه منظورتون اینه که الان که سیم کارتش همراه اول هست عوض کنه و بجاش مثلا ایرانسل بزاره
    معلومه دیگه سیم کارتی که دستی بریده شده باشه شناخته نمیشه و آنتن نامناسبی داره. منظور اینه که یک سیم کارت دیگه نه یک اپراتور دیگه!

نظر

دوستان موقعی که اولین بار اسلات سیم کارت رو بیرون آوردید، توی خودش یه چیزی شبیه سیم کارت بود؟

یه سؤال دیگه اینکه آیا کسی از کیس های خود اپل برای 5c خریده؟ چطوره؟ قیمتش چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
        دوستان موقعی که اولین بار اسلات سیم کارت رو بیرون آوردید، توی خودش یه چیزی شبیه سیم کارت بود؟

یه سؤال دیگه اینکه آیا کسی از کیس های خود اپل برای 5c خریده؟ چطوره؟ قیمتش چی؟
        اگه گوشی آنلاک فکتوری باشه هیچ چیزی داخل اسلات سیم نیست. احتمالا چیزی که میگید یک سیم کارت مربوط به آمریکا بوده ...

بله جنس خوبی داره و به خوبی محافظت می کنه. قیمت هم حدود ۱۸۰ تومان هست.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          اگه گوشی آنلاک فکتوری باشه هیچ چیزی داخل اسلات سیم نیست. احتمالا چیزی که میگید یک سیم کارت مربوط به آمریکا بوده ...

بله جنس خوبی داره و به خوبی محافظت می کنه. قیمت هم حدود ۱۸۰ تومان هست.
          ممنون
          آخه موقعی که خریدم دیدم که فروشنده یه چیزی از توی اسلات درآورد و سریع گذاشت یه جای دیگه.
          گوشی های لاک توی خودشون سیم کارت دارن؟ فکر می کنم گوشیم اول لاک بوده بعداً آنلاک شده. چون من ریستور کردم و مشکلی پیش نیومد. درسته؟

در مورد کیس هم که این قیمت فعلاً گرونه.
          ویرایش توسط hosain1 : https://i-phone.ir/forums/member/33951-hosain1 در ساعت 18-10-2013, 11:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
            ممنون
            آخه موقعی که خریدم دیدم که فروشنده یه چیزی از توی اسلات درآورد و سریع گذاشت یه جای دیگه.
            گوشی های لاک توی خودشون سیم کارت دارن؟ فکر می کنم گوشیم اول لاک بوده بعداً آنلاک شده. چون من ریستور کردم و مشکلی پیش نیومد. درسته؟

در مورد کیس هم که این قیمت فعلاً گرونه.
            بله همینطوره که گفتید لاک بوده و آنلاک شده

نظر

دوستان تا جایی که فهمیدم iphone 5c که دستم بود لاک softbank ژاپن بود و از دوسایتی که درمورد انلاکش پرسیدم گفتن نمیتونن این اپراتور را انلاک کنند میخواستم بدونم ایا کسی میدونه که میشه این اپراتور را انلاک کرد یا نه ؟

و همچنین میخواستم بدونم ایا این لاک با گوی انلاک میشه یا نه ؟ و ایا بعد از انلاک با گوی با هر سیم کارتی ( همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل ) کار میکنه یا نه ؟

یعنی نمیخوام در حد ipod ازش استفاده کنم

با تشکر
              ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 23-10-2013, 06:55 PM

نظر

سلام دوستان

من تا حالا گوشی هوشمند نداشتم
                قصد دارم ایفون 5c بخرم.
                از شما میخوام منو راهنمایی کنید که:
                چجوری باید نرم افزاراشو دانلود و نصب کنم؟
                نرم افزارای پولیشو چجوری بدون جلبریک کردن دانلود و نصب کنم؟
                کلا نرم افزاراش از طریق کامپیوتر نصب میشن؟

من در مورد این گوشی ها چیزی نمیدونم.لطفا ساده مطلبتون رو بیان کنید.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ram!n76 نمایش پست ها
                  سلام دوستان

قصد دارم ایفون 5c بخرم.

با تشکر
                  برنامه هارو باید از اپ استور روی گوشی یا آیتونز روی کامپیوتر نصب کنی
                  مجانی ها که مشکلی نسیت٬واسه برنامه های پولی باید گیفت کارت بخری

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                    برنامه هارو باید از اپ استور روی گوشی یا آیتونز روی کامپیوتر نصب کنی
                    مجانی ها که مشکلی نسیت٬واسه برنامه های پولی باید گیفت کارت بخری
                    گیفت کارت چیه؟قیمتش چنده؟راهی بدون پول هست؟

برای دانلود از اپ استور به اپل آی دی نیازه؟پولیه؟

نظر

گیفت کارت چیه؟قیمتش چنده؟راهی بدون پول هست؟

برای دانلود از اپ استور به اپل آی دی نیازه؟پولیه؟
                      گیفت کارت یه چیزی مثل کارت شارژه ساده بگم
                      مثلا یه گیفت کارت ۱۰ دلاری میخری حسابت ۱۰ دلار شارژ میشه و به همون اندازه میتونی نرم افزار بخری
                      اپل آی دی هم میتونی خودت بسازی کار سختی نیست

نظر

سلام دوستان

قصد دارم ایفون 5c بخرم.

با تشکر
                        میتونید با ویزا کارت یا مستر یا گیفت کارت برنامه ها رو از فروشگاه نرم افزاری اپل خریداری نمایید ( توسط آیتونز در کامپیوتر - و یا از طریق خود گوشی ) (باید اپل آی دی داشته باشید برای این مورد )

و یا این که با برنامه های tongbu یا 25pp از طریق کامپیوتر یا خود گوشی برنامه هایی رو که نیاز دارید بدون پرداخت پول دانلود کنید

و یا این که اکانت یک ساله ی iResign رو خریداری کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه فرمایید .

http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html
                        ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 24-10-2013, 01:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                          گیفت کارت یه چیزی مثل کارت شارژه ساده بگم
                          مثلا یه گیفت کارت ۱۰ دلاری میخری حسابت ۱۰ دلار شارژ میشه و به همون اندازه میتونی نرم افزار بخری
                          اپل آی دی هم میتونی خودت بسازی کار سختی نیست
                          اصلا گیفت کارتو از کجا باید خرید؟بدون پول نمیشه؟بدون آنلاک .

نظر

اصلا گیفت کارتو از کجا باید خرید؟بدون پول نمیشه؟بدون آنلاک .
                            سایت های مختلف هست برای خریدش به تاپیک رو به رو مراجعه کنید http://www.i-phone.ir/forums/thread68113.html ایشان فرد مورد اطمینانی هستند برای خرید .

بدون پرداخت پول هم پست بالایی رو بخونین توضیح دادم براتون

منظورتون از آنلاک رو نمیفهمم !! ربطی به هم ندارند . منظورتون جیلبریک هست ؟! (اگر منظورتون جیلبریک هست باید به عرضتون برسانم که برای iOS 7 جیلبریک نیامده است .

میتونید از یکی از راه هایی که در پست بالا براتون توضیح دادم استفاده نمایید
                            ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 24-10-2013, 01:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                              میتونید با ویزا کارت یا مستر یا گیفت کارت برنامه ها رو از فروشگاه نرم افزاری اپل خریداری نمایید ( توسط آیتونز در کامپیوتر - و یا از طریق خود گوشی ) (باید اپل آی دی داشته باشید برای این مورد )

و یا این که با برنامه های tongbu یا 25pp از طریق کامپیوتر یا خود گوشی برنامه هایی رو که نیاز دارید بدون پرداخت پول دانلود کنید

و یا این که اکانت یک ساله ی iResign رو خریداری کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه فرمایید .

http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html
                              اپلیکیشن appjoy که میگن برای گیفت کارت مجانی چیه؟
                              من اصلا این اسم ها نمیدونم چین؟برنامه های tongbu یا 25pp-اکانت یک ساله ی iResign
                              این اکانت پولی هست؟رفتم به تاپیک ولی سر در نیاوردم
                              ویرایش توسط ram!n76 : https://i-phone.ir/forums/member/142266-ram-n76 در ساعت 24-10-2013, 01:50 PM

نظر

اپلیکیشن appjoy که میگن برای گیفت کارت مجانی چیه؟
                                من اصلا این اسم ها نمیدونم چین؟برنامه های tongbu یا 25pp-اکانت یک ساله ی iResign
                                گیفت کارت مجانی فقط وقتتون رو تلف میکنه پیشنهاد میکنم سراغش نرید

به تاپیک های زیر مراجعه کنید و جزییاتش را بخوانید متوجه خواهید شد .

http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html
                                فروش سرویس نصب App های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه idevice ها

در ضمن اگر سوالی داشتید در سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5c بپرسید

سپاس گزار
                                ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 24-10-2013, 01:54 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X