اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان سلام
    من امروز یه iPhone 5c خریدم، ولی داخل جعبه سوزن سیم کارت نیست. در ضمن پارت نامبرش هم LL/A. ولی یه ویدئو از Unboxing آیفون 5c دیدم که ظاهراً یه پارت نامبر دیگه بود ولی داشت.
    یه موضوع دیگه اینکه وقتی مدل آیفون رو توی این سایت iPhoneFrom - Where is iPhone from? چک می کنم میگه گوشی من لاکه، در صورتی که الآن با سیم کارت من داره کار می کنه. آیا اینها بعداً آنلاک شدن؟
    ویرایش توسط hosain1 : https://i-phone.ir/forums/member/33951-hosain1 در ساعت 12-10-2013, 10:03 PM

نظر

گوشی هایی که iccid داشته باشند - یعنی لاک اپراتور بودند که آنلاک شده اند - دارای سوزن نیستند.

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
        گوشی هایی که iccid داشته باشند - یعنی لاک اپراتور بودند که آنلاک شده اند - دارای سوزن نیستند.
        خیلی ممنون. الآن نگاه کردم iICCID داره. ولی چطور آنلاک شدند؟ توی این سایت نوشته: Possible to purchase iPhone in AppleStore without simlock. یعنی خود اپراتور مجدد گوشی رو آنلاک می کنه و در اختیار اپل استور میذاره؟
        و این که خیالم راحت باشه که برای همیشه آنلاک شده و اگه ریستور کنم مشکلی پیش نمیاد؟
        ویرایش توسط hosain1 : https://i-phone.ir/forums/member/33951-hosain1 در ساعت 12-10-2013, 10:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
          خیلی ممنون. الآن نگاه کردم iICCID داره. ولی چطور آنلاک شدند؟ توی این سایت نوشته: Possible to purchase iPhone in AppleStore without simlock. یعنی خود اپراتور مجدد گوشی رو آنلاک می کنه و در اختیار اپل استور میذاره؟
          و این که خیالم راحت باشه که برای همیشه آنلاک شده و اگه ریستور کنم مشکلی پیش نمیاد؟
          از طریق imei آنلاک شده است ، بیشتر آیفون های که به ایران وارد می شود از این طریق آنلاک می شوند.
          بله، مشکلی ندارد و آنلاک می باشد.

نظر

دوستان من imei ایفون 5c را برای چک کردن لاک یا انلاک بودن تو چندتا سایت زدم و هر کدوم یک چیزی مینویسند

مثلا سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker اینجوری میاره

و سایت Official iPhone 3G 3GS 4 4S 5 unlock اینطور

و سایت iPhone IMEI checker online FREE - iphoneox.com هم اینطور

که تو اینها با توجه به محل خرید گوشی که ژاپن بوده به نطرم سایت اولی درست گفته ولی باز گیج شدم که حرف کدوم سایت درسته اگر میشه راهنماییم کنید

در ضمن ایا با استفاده از imei میشه مدل دستگاهو فهمید ؟

اگر گوشی لاک باشه بعد از ریستور وقتی به ایتیونز وصلش میکنیم گوشی به صفحه home screen نمیره و در همون حالت emergency call میمونه درسته ؟؟
            ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 13-10-2013, 05:46 AM

نظر

دوستان من گوشیو ریستور کردم ولی سیم کارتی برای تستش ندارم و وقتی به ایتیونز وصلش میکنم این پیغام میاد

ایا این نشان دهنده لاک بودن هست ؟ یا حتما باید سیم کارت توش باشه برای تست کردن لاک یا انلاک بودنش
              ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 13-10-2013, 04:41 PM

نظر

دوستانی که خریدن! من میخوام برم ۱۶ گیگ اینو بخرم آیا ارزش داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahyareee نمایش پست ها
                  دوستان من گوشیو ریستور کردم ولی سیم کارتی برای تستش ندارم و وقتی به ایتیونز وصلش میکنم این پیغام میاد

ایا این نشان دهنده لاک بودن هست ؟ یا حتما باید سیم کارت توش باشه برای تست کردن لاک یا انلاک بودنش
                  برای اکتیو کردن کلا سیم کارت لازمه! اگه آنتن دارید به مسئله لاک یا آنلاک حساسیت نشون ندید ...

نوشته اصلی توسط Old Sport نمایش پست ها
                  دوستانی که خریدن! من میخوام برم ۱۶ گیگ اینو بخرم آیا ارزش داره؟
                  بله بسیار دستگاه خوبی هست و قیمت مناسبی دارد

نظر

تشكر
                    پس حتي اگر انلاك فكتوري هم باشه بايد از سيم كارت براي اكتيو كردنش استفاده كرد درسته ؟

و ايا راهي براي فهميدن اينكه لاك كدام اپراتور هست وجود داره يا فقط همون راهي كه بايد با پول دادن به سايت unlock factory.ir لاك اپراتور را معلوم كرد

نظر

تشكر
                      پس حتي اگر انلاك فكتوري هم باشه بايد از سيم كارت براي اكتيو كردنش استفاده كرد درسته ؟

و ايا راهي براي فهميدن اينكه لاك كدام اپراتور هست وجود داره يا فقط همون راهي كه بايد با پول دادن به سايت unlock factory.ir لاك اپراتور را معلوم كرد
                      بله گفتم که باید این کار انجام بشه چه آنلاک فکتوری چه چیزه دیگه

از سایت unlocks.ir استفاده کنید

نظر

دوستان یه سوال داشتم

اول بگم یه سیم کارت گزاشتم تو گوشی و جالب بود که انتن اومد و سه خط انتن پر شد وعلامت E هم کنار انتن اومد ولی وقتی به ایتیونز وصل کردم پیغام ساپورت نشدن سیم کارت اومد که فهمیدم گوشی لاک هستش

من برای تعیین اپراتور گوشیم 5000 تومان به سایت unlocks.ir ریختم حالا میخواستم بدونم چه مقدار زمان طول میکشه تا جواب بدن و جوابشون برام ایمبل میشه ؟؟

و همچنین بعد از تعیین اپراتور و واریز وجه من دوباره باید ریستور کنم ؟ یا فقط به ایتیونز وصل کنم درست میشه ؟ و اگر میدونید میشه بگید چقدر طول میکشه تا گوشی انلاک شه ؟

با تشکر
                        ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 15-10-2013, 09:24 PM

نظر

دوستان یه سوال داشتماول بگم یه سیم کارت گزاشتم تو گوشی و جالب بود که انتن اومد و سه خط انتن پر شد وعلامت E هم کنار انتن اومد ولی وقتی به ایتیونز وصل کردم پیغام ساپورت نشدن سیم کارت اومد که فهمیدم گوشی لاک هستشمن برای تعیین اپراتور گوشیم 5000 تومان به سایت unlocks.ir ریختم حالا میخواستم بدونم چه مقدار زمان طول میکشه تا جواب بدن و جوابشون برام ایمبل میشه ؟؟و همچنین بعد از تعیین اپراتور و واریز وجه من دوباره باید ریستور کنم ؟ یا فقط به ایتیونز وصل کنم درست میشه ؟ و اگر میدونید میشه بگید چقدر طول میکشه تا گوشی انلاک شه ؟با تشکر
                          توی سایتشون نوشته زمان آنلاک: ۳ تا ۷۲ ساعت پس از درخواست فک کنم به آیتونز وصل کنید کافی است .
                          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 15-10-2013, 11:35 PM

نظر

دوستان به يك مشكل عجيبي برخوردم

سريال ايفون را براي چك كردن لاك ياً انلاك بودن به سايت unlocks.ir دادم و از طرف سايت برام ايميلي اومد كه گوشي شما انلاك هست ولي من تو پست قبليم گفتم كه در هنگام وصل كردن به ايتيونز ميگه سيم كارتتون ساپورت نميشه با اينكه انتن اومد و همچنين حرف E كنار انتن ولي به صفحه home screen نميره

خيلي عجيبه كه با اينكه ميگن انلاكه ولي گوشي كار نميكنه

أيا براي كسي اين اتفاق افتاده يا ايا كسي ميدونه بايد براي حل اين مشكل چه كاري بكنم ؟

ايا با ريستور درست ميشه ؟

نظر

دوستان به يك مشكل عجيبي برخوردم

سريال ايفون را براي چك كردن لاك ياً انلاك بودن به سايت unlocks.ir دادم و از طرف سايت برام ايميلي اومد كه گوشي شما انلاك هست ولي من تو پست قبليم گفتم كه در هنگام وصل كردن به ايتيونز ميگه سيم كارتتون ساپورت نميشه با اينكه انتن اومد و همچنين حرف E كنار انتن ولي به صفحه home screen نميره

خيلي عجيبه كه با اينكه ميگن انلاكه ولي گوشي كار نميكنه

أيا براي كسي اين اتفاق افتاده يا ايا كسي ميدونه بايد براي حل اين مشكل چه كاري بكنم ؟

ايا با ريستور درست ميشه ؟
                              سیم کارت رو عوض کنید

نظر

تشکر از پاسختون

این سیم کارتی که دوستم گزاشته بود به نظرم خودش دستی بریده بود و به اون شکل در اورده بودش منظورتون اینه که مشکل از یه همچین چیزی ممکنه باشه یا اینکه منظورتون اینه که الان که سیم کارتش همراه اول هست عوض کنه و بجاش مثلا ایرانسل بزاره

نظر

صبر کنید ..
                                X