اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هادی جان از 22 اسفند تا حالا دارم تماس میگیرم فایده ایی نداره !!! چرت ترین فروشگاه اینترنتی شده ، پولتونُ دور نریزین رفقا برین از بازار بخرین

نظر

• دوستان من ایفون 5اس خریدم ...
      اما هنوز وقت نکردم برم سیم کارتمو نانو کنم
      و ردشن کردم گوشیو ولی نرفت تو گوشی و سیم کارت میخواد
      وقتی سیم کارتو بزارم میره تو گوشی؟

- - - - - - - - - -

دوستان من ایفون 5اس خریدم ...

نظر

• نوشته اصلی توسط AllireZa2490 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام ، اگه میرفت باید تعجب میکردی !! بله واسه اکتیو شدن به سیم کارت و البته اینترنت نیاز داره اون موقع وارد صفحه اصلی گوشی هم میشه[emoji111]🏻️

نظر

• سلام دوستان
          گوشی ایفون 5 اس رو ابدیت کردم به 9.3 از منوی گوشی
          الان روشن شده و میگه به اپل ایدی لینک شده و رمز رو بزن ولی متاسفانه نه جیمیل نه اپل ای دی رو به خاطر ندارم الان چاره چیه؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
          گوشی ایفون 5 اس رو ابدیت کردم به 9.3 از منوی گوشی
          الان روشن شده و میگه به اپل ایدی لینک شده و رمز رو بزن ولی متاسفانه نه جیمیل نه اپل ای دی رو به خاطر ندارم الان چاره چیه؟

نظر

• سلام خسته نباشید / آقا من برگشتم به ios اوووف فقظ اپل!دوستان یه برنامه بود اون موقع که تازه اومدم اینجا بهم معرفی کردن و از اون برنامه تو گوشیم راحت سر میزدم اینجا / اگه کسی میدونه معرفی کنه ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط nad nad نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید / آقا من برگشتم به ios اوووف فقظ اپل!دوستان یه برنامه بود اون موقع که تازه اومدم اینجا بهم معرفی کردن و از اون برنامه تو گوشیم راحت سر میزدم اینجا / اگه کسی میدونه معرفی کنه ممنون
              خدمت شما:
              https://itunes.apple.com/us/app/tapa...307880732?mt=8

نظر

• سلام. من گوشیم تو شارژ بود یهو خاموش شد و بعدش دیگه روشن نشد. به ایتونزم که وصلش میکنم میگه باید گوشی ریستور شه و ارور 4005 میده. مشکل کجاست؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام به دوستان
                  اتفاق عجیبی کاملا یهویی برای من امشب افتاد گوشیم درست داشت کار میکرد اما یهویی با تاچش مشکل پیدا کردم انگشت روی هرچی میذارم یه کادر دورش درست میشه و با زدن روش ورود یا خروج یا هرچیری ک اون هست اعمال نمیشه
                  با کشیدن انکشتمم نمیتنم از این صحه به صفحه دیگه ای برم اون کادر با حرکت انگشت من حرکت میکنه
                  گوشی رو ریست تنظیمات کردم خاموش روشن هم کردم ولی درست نشد
                  توی این عکس هم مشخصه دور setting کادر ایجاد شده

نظر

• سلام دوستان
                    در ایفون از کجا باید فهمید که چه مدت صحبت کردیم؟؟
                    مدت زمان کل تماس را نمی خوام فقط مدت زمان تماس هایی که خودم گرفتم را می خوام
                    ممنون از دوستان عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط iliad123 نمایش پست ها
                      سلام به دوستان
                      اتفاق عجیبی کاملا یهویی برای من امشب افتاد گوشیم درست داشت کار میکرد اما یهویی با تاچش مشکل پیدا کردم انگشت روی هرچی میذارم یه کادر دورش درست میشه و با زدن روش ورود یا خروج یا هرچیری ک اون هست اعمال نمیشه
                      با کشیدن انکشتمم نمیتنم از این صحه به صفحه دیگه ای برم اون کادر با حرکت انگشت من حرکت میکنه
                      گوشی رو ریست تنظیمات کردم خاموش روشن هم کردم ولی درست نشد
                      توی این عکس هم مشخصه دور setting کادر ایجاد شده
                      رفته رو حالت نابینایان

با سه انگشت همزمان کار کنین

و برین از تنظیمات خاموش کنین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام لطفا اساتید پاسخ دهند ورژن دیوایس من 8.1.2 و خیلی وقته که آپدیت نکردم به دلیل اینکه ورژن های بالاتر جیلبریک نداره الان فضای other دیوایش 6.95 GB و هر اطلاعاتی هم که میخوام روی دیوایس بریزم دیگه حافظه اش جا نداره حالا چطور میشه فضای OTHER کمتر کنم.؟؟؟

نظر

• سلاممن ایفون5s دارم وقتی فیلم برداری میکنم صدای فیلم خیلی کمه لطفا راهنمای کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                            سلام لطفا اساتید پاسخ دهند ورژن دیوایس من 8.1.2 و خیلی وقته که آپدیت نکردم به دلیل اینکه ورژن های بالاتر جیلبریک نداره الان فضای other دیوایش 6.95 GB و هر اطلاعاتی هم که میخوام روی دیوایس بریزم دیگه حافظه اش جا نداره حالا چطور میشه فضای OTHER کمتر کنم.؟؟؟
                            سلام از سیدیا توییک clean master دانلود و بنصب
                            فایل های اضافی رو پاک میکنه

کش تلگرام رو هم پاک کن

نظر

• مشکل باتری

سلام دوستان مصرف باتری گوشیم افتضاح شده...حتی موقعی ک میذارمش کنار و رو حالت هواپیما همینجور ازش شارژ کم میشه !! خاهشا کمک کنید خیلییییی رفته رو اعصاب ... از کجا میتونم بفهمم باتریش خراب شده یا ..؟؟؟ در ضمن ریستور هم کردمش

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidaslami نمایش پست ها
                                سلام دوستان مصرف باتری گوشیم افتضاح شده...حتی موقعی ک میذارمش کنار و رو حالت هواپیما همینجور ازش شارژ کم میشه !! خاهشا کمک کنید خیلییییی رفته رو اعصاب ... از کجا میتونم بفهمم باتریش خراب شده یا ..؟؟؟ در ضمن ریستور هم کردمش
                                من هم از مصرف باتری 5s ام راضی نیستم البته جیلبریک و بر iOS 7.1.2 هست هنوز
                                باید گزینه ی ضعیف شدن باتری بعد از سه سال کار رو هم در نظر گرفت به هر حال

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X