اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parnia.h نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من ایفون 5 اس 16 دارم. بعضی اوقات (نه زیاد، مثلا در روز 4-5 بار) که صفحش خاموشه دکمه هوم یا پاور رو که فشار میدم صفحه اش روشن نمیشه و حدودا 20-30 ثانیه بعد که دوباره دکمه را فشار بدم صفحم روشن میشه یا حتی بعضی اوقات هم ریست میکنم اوکی میشه
    میخوام بدونم نظر شما چیه؟ به نظرتون نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ با ری استور درست میشه به نظرتون؟
    اینم بگم که من یک ماه پیش اسکرین گوشیم رو عوض کردم
    راستی چند وقت هم هست اثر انگشتم بعضی اوقات کار نمیکنه
    این گوشی هم من 2 سال و 2 ماهه که دارم
    احتمال زیاد با ریستور حل میشه
    نگران نباش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دورد دوستان لطف میکنید یه سر به تاپیک زیر بزنید و منو راهنمایی کنید:

صورتی شدن مانیتور 5s

نظر

• سلام به همگی
        یک ایفون5 اس هست میگه مال اپراتور t.mobile هست و اگر خطتت اعتباری باسه برای شارژ نمودن خطتت به مشکل برمیخوری و شارژ نمیکنه و باید شارژ مستقیم بخری مشکلش چیه ؟ و اینکه این ایفون مشکلی بهم نمیزنه بعدها و نباید پولی پرداخت کنیم به اون اپراتور ؟ و اینکه این نو نو هست هنوزم پلاستیک دور کارتنش روشه و رنگشم گلد 64 گیگه میگه 1200 ارزشی داره ؟؟

نظر

• نرم افزاری هست که بشه عکسهای پاک شده از تو اون پوشه recently delet هم برگردونه
          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
            نرم افزاری هست که بشه عکسهای پاک شده از تو اون پوشه recently delet هم برگردونه
            مرسی
            خير متاسفانه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام خسته نباشید به همگی

میخواستم یه سوالی بپرسم که شاید تکراری باشه ولی پیدا نکردم..... حقیقت اینه که توی ios 9.2 مصرف باطری بالاس؟ چون مثلاَ باطریم در حین مصرف یهو از 52% به 32% میرسه در عرض 15 دقیقه.... تازه هم تعمیرش کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyarnamazi نمایش پست ها
                سلام خسته نباشید به همگی

میخواستم یه سوالی بپرسم که شاید تکراری باشه ولی پیدا نکردم..... حقیقت اینه که توی ios 9.2 مصرف باطری بالاس؟ چون مثلاَ باطریم در حین مصرف یهو از 52% به 32% میرسه در عرض 15 دقیقه.... تازه هم تعمیرش کردم
                كدوم قسمت گوشي تعمير كرديد؟
                چه استفاده اي از گوشي ميكنيد
                از قسمت usage ببينيد بيشترين استقاده باطري براي چيه

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                  كدوم قسمت گوشي تعمير كرديد؟
                  چه استفاده اي از گوشي ميكنيد
                  از قسمت usage ببينيد بيشترين استقاده باطري براي چيه
                  در usage بیشترین مصرف واسه یسری بازی و تلگرام هستش...... ic شارژرش رو درست کردم

نظر

در usage بیشترین مصرف واسه یسری بازی و تلگرام هستش...... ic شارژرش رو درست کردم
                    Cashe تلگرام پاك كنيد تاثير زيادي داره در مصرف باطري

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                      Cashe تلگرام پاك كنيد تاثير زيادي داره در مصرف باطري
                      چجوری پاک کنم؟

نظر

چجوری پاک کنم؟
                        تلگرام رو باز كنيد و به Settings و chat settings و cache settings بريد و گزينه ي Clear Cache رو بزنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
                          با سلام خدمت دوستان.میخواستم بدونم چجوری میشه از تلگرام و لاینم و اینستاگرامم بکاپ بگیرم.اخه من ios8/3میخوام برم 9/2؟و اینکه ایا 9/2 خوبه الان برم یا نه؟با تشکر.
                          دوست عزيز به نظر من حتما آپديت كن به ٩.٢، به نظر من گوشي حداقل از نظر مصرف شارژ و عمر باتريش بهتر ميشه. من خودم ٨.٢ بودم و نگران بودم، اما ٩.٢ عمده باگ هارو برطرف كرده و من كه ٥ اس هستم خوشبختانه الان حدود ١ ماهه رو ٩.٢ كوچكترين مشكلي ندارم و كاملا راضي هستم. مصرف باتريمم خيلي بهتر شده، الان روزي يه بار شلرژ مي كنم قبلا روزي دو بار راحت تو شارژ بود. استفادمم فرقي نكرده تازه بيشترم شده مثلا قبلا يكي دوگروه تلگرام بودم الان ١٠ تا گروه فعالم[emoji23][emoji23] كلا به نظر من نگراني نداره، تا اين لحظه هم تموم آپديتهارو از ٧ تا همين ٩.٢ بدون ري استور و از طريق خود گوشي ota نصب كردم.

نظر

• سلام دوستان من گوشی 5s دارم یه چند وقتیه که صفحه گوشیم خود به خود تار میشه منتهی خیلی نیست حالت سایه میندازه قبلا کمتر بود الان خیلی بیشتر شده طوری که الان اکثرا تو اون حالته .. ورژن گوشی هم الان 9.2.1 هستش ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام
                              وقتی توی بخش موزیکهای ایتونز میرم و به اصطلاح عمل Sync اتومات میشه این پیغام میاد...

نظر

• سلام دوستان یک مشکلی من با این سافاری دارم بعضی سایت ها که باز میکنم تو صفحه نمایش از سمت عمودیش نصفه نشان میده نمیشه هم کاری کرد هر چی با تاچ سعی میکنم که بره اونطرف تر نمیشه مشکل از کجاست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X