اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل ایشون اکتیویشن عادی نیست که با آیتونز یا وای فای اکتیو بشه! رو این گوشی قبلا اپل آیدی دیگه ست شده و find my iphone رو با اون اپل آیدی روشن کردن و حالا که گوشی ریستور شده باید حتما با همون اپل آیدی که قبلا روش ست شده گوشی رو اکتیو

کنه. این برا اینه که دزد گوشی رو زد نتونه استفاده کنه وگرنه اگه با یه آیتونز اکتیو میشد که دیگه همه چیز کشک بود!!

هیچ راهی هم به جز وارد کردن اپل آیدی نفر قبل وجود نداره و اگه دسترسی به اون اپل آیدی هم نداره می تونه گوشی رو بندازه داخل سطل آشغال چون دیگه به هیچ دردی نمیخوره.
    حق با شماست من اون عبارت اپل آیدی رو ندیدم...

تنها راه ایشون اینه که همون اپل آیدی قبل و پسوردی که با دستگاه ست شده رو وارد کنن. در غیر این صورت عملا دستگاه بی استفاده اس

نظر

• دوستان،من فقط گوشیم رو با آیمک شارژ میکنم
      به نظرتون در دراز مدت مشکلی برا باطری گوشی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
        دوستان،من فقط گوشیم رو با آیمک شارژ میکنم
        به نظرتون در دراز مدت مشکلی برا باطری گوشی پیش نمیاد؟
        توصیه شده که برای عمر بیشتر باطری٬ بیشتر از طریق برق مستقیم دستگاه رو شارژ کنید تا به وسیله دستگاه های واسطه

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_joon نمایش پست ها
          سلام دوستان...گاهی اوقات من که میخوام گوشی رو آنلاک کنم (حالا فرقی نداره چه با passcode زدن یا Touch ID) آنلاک میشه بعد یهو لوگو اپل میاد و بعد چند ثانیه میره مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ (ریستور هم کردم،البته قبل این آیفون ۵ داشتم اونم 2,3 بار اینطور شد،ولی اینو 10 روزه خریدم این مدت و 4,5 بار اینطور شده)
          شما تااچ آیدی رو غیر فعال کن به احتمال 99 درصد درست میشه. بعد غیر فعال کردن تاچ ایدی یه بار روشن خاموش کن. به احتمال زیاد این باگ تو اپدیتای بعدی درست میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط majidnourollahi نمایش پست ها
            شما تااچ آیدی رو غیر فعال کن به احتمال 99 درصد درست میشه. بعد غیر فعال کردن تاچ ایدی یه بار روشن خاموش کن. به احتمال زیاد این باگ تو اپدیتای بعدی درست میشه.
            دوست عزیز تو ۵ هم این مشکل بود...!! (من ۹۹٪ احتمال میدم باگ سیستم هس،،فقط میخوام ببینم جز من کس دیگه هم این مشکل رو داره!!!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_joon نمایش پست ها
              سلام دوستان...گاهی اوقات من که میخوام گوشی رو آنلاک کنم (حالا فرقی نداره چه با passcode زدن یا Touch ID) آنلاک میشه بعد یهو لوگو اپل میاد و بعد چند ثانیه میره مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ (ریستور هم کردم،البته قبل این آیفون ۵ داشتم اونم 2,3 بار اینطور شد،ولی اینو 10 روزه خریدم این مدت و 4,5 بار اینطور شده)
              نگران نباش باگ نرم افزاریه و در اپدیت بعدی به احتمال زیاد برطرف میشه
              ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 03-01-2014, 01:09 AM

نظر

• سلام، آیفون 5s من بعضی وقتا موقع بازی کردن که یه مقدار محکم لمسش می کنم و بهش ضربه می زنم تقی صدا می ده انگار صفحه ی تاچش سر جاش می افته این مورد طبیعیه عمومیت داره ؟!
                ویرایش توسط iPhoneDoost : https://i-phone.ir/forums/member/142458-iphonedoost در ساعت 03-01-2014, 07:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
                  سلام، آیفون 5s من بعضی وقتا موقع بازی کردن که یه مقدار محکم لمسش می کنم و بهش ضربه می زنم تقی صدا می ده انگار صفحه ی تاچش سر جاش می افته این مورد طبیعیه عمومیت داره ؟!
                  با سلام دوست عزيز اين موضوع عموميت نداره و بعد ميدونم تاچ شما با ضربه يا فشار سر جاش بيفته چون تاچ ايفون 5و5s مثل سري اول ايفونها نيستند كه يه شيشه رو باشه و زيرش تاچ باشه شما تو بازياي ديگه امتحان كنيد يا توsms دادن ببينيد به اين مشكل بر ميخوريد يا نه به احتمال زياد حساسيت خودتون باعث شده اينجوري فكر كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                    با سلام دوست عزيز اين موضوع عموميت نداره و بعد ميدونم تاچ شما با ضربه يا فشار سر جاش بيفته چون تاچ ايفون 5و5s مثل سري اول ايفونها نيستند كه يه شيشه رو باشه و زيرش تاچ باشه شما تو بازياي ديگه امتحان كنيد يا توsms دادن ببينيد به اين مشكل بر ميخوريد يا نه به احتمال زياد حساسيت خودتون باعث شده اينجوري فكر كنيد
                    وقتی گوشی رو برمیدارم سمت راست صفحه نمایش رو که فشار می دم یه صدایی می ده که همون صدا موقع بازی کردن که بیشتر از حد معمول فشار به صفحه نمایش وارد میشه شنیده میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
                      وقتی گوشی رو برمیدارم سمت راست صفحه نمایش رو که فشار می دم یه صدایی می ده که همون صدا موقع بازی کردن که بیشتر از حد معمول فشار به صفحه نمایش وارد میشه شنیده میشه
                      دوست عزيز گوشيتونو نو خريديد؟ زمين نخورده؟ اينجور كه شما ميگين مشكل سخت افزاريه ميتونين برا اينكه مطمئن بشيد يه سر به دفتر انجمن بزنيد

نظر

• گیر کردن روی لوگو اپل
                        من دقیقا بعد نصب bioprotect کرک گوشیم ریست شد و دیگه از لوگو اپل بالاتر نیومد اطلاعاتم واسم خیلی مهمه نمیخام ریستور کنم راه دیگه ای هست ؟
                        ایفون 5s ios 7.0.4 جیلبریک

نظر

• نوشته اصلی توسط hootan.af نمایش پست ها
                          گیر کردن روی لوگو اپل
                          من دقیقا بعد نصب bioprotect کرک گوشیم ریست شد و دیگه از لوگو اپل بالاتر نیومد اطلاعاتم واسم خیلی مهمه نمیخام ریستور کنم راه دیگه ای هست ؟
                          ایفون 5s ios 7.0.4 جیلبریک
                          دکمه + ( زیاد کردن صدا ) || دقیقا یادم نیست + بود یا - ٬ هر دو رو تست کنید || رو موقع روشن کردن گوشی نگه دارید. اینکار باعث میشه دستگاه تون در حالت Safe Mode بیاد بالا و دیگه توییک ها کار نمیکنن. تو این حالت وارد سیدیا بشید و توییکی که نصب کردید رو پاک کنید

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز و عذر خواهی بابت ایجاد تاپیک جدید

من 3 روز پیش یک 5s از پایتخت خریدم که آنلاک اپراتور هست و دارای icc id

ولی وقتی به سایت اپل مراجعه کردم دیدم گارانتی بین الملل 20 روزه که شروع شده

دوستان عزیز آیا قبل از من کسی این گوشی رو اکتیو کرده و استفاده کرده؟؟؟

نظر

• جی پی اس sygic چندتا برنامه با این نام تو اپ استور کدوم بهتره دانلود کنم ؟
                              ویرایش توسط majidi1 : https://i-phone.ir/forums/member/145731-majidi1 در ساعت 06-01-2014, 02:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
                                برای ایفون مثل اندروید وی پی ان رایگان نیست ؟ (ماهی 10 برای اینترنت 10 برای وی پی ان هزینه هارو خیلی بالا میبره مخصوصا که اینرنت خونه هم هست)

وی پی ان هایی فری که تو اپ استور هست برای ایران جواب نمیده؟
                                چرا دوست عزيز هست
                                تو اپ استور هست و جواب ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X