اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed_bati2000 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید بخش
    سوالم در مورد آنلاک هست
    الان گوشی 5s و
    ios 9.2 روی baseband 6.01.00 قابلیت آنلاک نرم افزاری داره؟
    خیر نداره برای انلاک باید پول بدید و ردی imei برات انلاک کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط iman-emperatour نمایش پست ها
      سلام
      اره کثیف نمیشن به این زودی ولی من یکم حساس بودم و نمیخواستم گارد چرب یا حالت چسبکی و اینجور چیزا روش باشه خیلی
      گارد مارک راک یکی از بهترین گاردهای واسه ایفونه و بسیار مقاوم و محکم هستش
      اگه مثله من یکم بی احتیاط هستی وقتی داری حملش میکنی این گوشی رو این گارد بهترین انتخابه
      دکمه لاک که دست نخورده ولی من زیاد از دکمه های صداش استفاده میکنم رنگه سیاه رنگش سفید شده که بنظرم طبیعیه هر گارد شما بگیری دیر یا زود این دست اتفاقا واسش میافته ولی هنوز سالم هستند جا دکمه هاش ولی بخاطر اینکه دو سه بار از دستم افتاده قسمت پایینش کمی رفته تو ولی گوشی اصلا آسیبی ندید تا حالا خداروشکر
      سلام داداش خوب هستی؟
      داداش من این قاب رو همین رنگشو دقیقا برای گوشیم که گلده بالاخره بعد از نا موجود بودن بعد از مدت ها تونستم از دیجی کالا با قیمت 29 تومن که تخفیف زده بودن خریداری کنم و الان انداختم رو گوشی و ظاهرش واقعا خارق العاده شده
      اصلا انگار آدم حس میکنه یه آیفون 6 دستش گرفته و حالت گوشی از اون حالت مکعب مربعی خارج شده و خمیده شده دقیقا مثل 6 :d
      از همه چیش راضیم فقط یه چیزی یکم فکرمو مشغول کرده اونم این که چرا دکمه های ولوم صدا قشنگ کیپ و محکمه و وقتی فشاروشون میدی راحت میخورن و انگار داری دکمه ولوم خود گوشی رو فشار میدی
      اما متاسفانه دکمه قفل یا همون لاک رو که میخوام فشار بدم احساس میکنم کیپ نیست و نیاز به کلی فشار بیشتر داره تا دکمه اصلی خود گوشی فشار بخوره و عمل کنه؟ مال تو هم اینطوریه آیا؟ لطفا یه توضیحی بده

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
        سلام داداش خوب هستی؟
        داداش من این قاب رو همین رنگشو دقیقا برای گوشیم که گلده بالاخره بعد از نا موجود بودن بعد از مدت ها تونستم از دیجی کالا با قیمت 29 تومن که تخفیف زده بودن خریداری کنم و الان انداختم رو گوشی و ظاهرش واقعا خارق العاده شده
        اصلا انگار آدم حس میکنه یه آیفون 6 دستش گرفته و حالت گوشی از اون حالت مکعب مربعی خارج شده و خمیده شده دقیقا مثل 6 :d
        از همه چیش راضیم فقط یه چیزی یکم فکرمو مشغول کرده اونم این که چرا دکمه های ولوم صدا قشنگ کیپ و محکمه و وقتی فشاروشون میدی راحت میخورن و انگار داری دکمه ولوم خود گوشی رو فشار میدی
        اما متاسفانه دکمه قفل یا همون لاک رو که میخوام فشار بدم احساس میکنم کیپ نیست و نیاز به کلی فشار بیشتر داره تا دکمه اصلی خود گوشی فشار بخوره و عمل کنه؟ مال تو هم اینطوریه آیا؟ لطفا یه توضیحی بده
        اين مسئله بخاطر اين هست كه كلا چه روي 5s ها چه SE ها كليد پاور/لاك ، لق ميزنه و اپل حتي روي SE هم اين مشكل رو رفع نكرد. نگران نباشيد مشكل از گارد نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط Shazem نمایش پست ها
          اين مسئله بخاطر اين هست كه كلا چه روي 5s ها چه SE ها كليد پاور/لاك ، لق ميزنه و اپل حتي روي SE هم اين مشكل رو رفع نكرد. نگران نباشيد مشكل از گارد نيست
          خوب خدارو شکر که مشکل از گارد نیست
          آخه میدونید الان وقتی بخوام دکمه های ولوم صدا رو فشار بدم خیلی راحت کیپه و لق نمیزنه و محکم فشار داده میشه و حس نمیکنه ادم که زیرش خالیه انگار اصلا گارد نیست و خود دکمه ولوم گوشیو داری فشار میدی
          ولی دکمه لاک گوشی وقتی میخوای فشار بدی باید کلی فشارش بدی وقتی گارد روش هست تا تازه اون دکمه لاک خود گوشی فشار بخوره و عمل کنه و صفحه هوم بیاد
          نمیدونم این مشکلو چجور حل کنم آخه من با دکمه لاک زیاد کار میکنم واسه این که بتونم برم توی گوشی,اخه تاچ آیدی میگن خیلی زود خراب میشه و درد سر داره
          کاشکی اپل قابلیت raise to wake رو برای 5s هم میزاشت تا آدم اینقدر محدود نباشه برای این که هم وارد هوم گوشیش بشه و بتونه رمزو بزنه و لازم نباشه برای روشن کردن صفحه نمایش کلیدی رو حتما فشار بدی

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
            خوب خدارو شکر که مشکل از گارد نیست :d
            آخه میدونید الان وقتی بخوام دکمه های ولوم صدا رو فشار بدم خیلی راحت کیپه و لق نمیزنه و محکم فشار داده میشه و حس نمیکنه ادم که زیرش خالیه انگار اصلا گارد نیست و خود دکمه ولوم گوشیو داری فشار میدی
            ولی دکمه لاک گوشی وقتی میخوای فشار بدی باید کلی فشارش بدی وقتی گارد روش هست تا تازه اون دکمه لاک خود گوشی فشار بخوره و عمل کنه و صفحه هوم بیاد
            نمیدونم این مشکلو چجور حل کنم آخه من با دکمه لاک زیاد کار میکنم واسه این که بتونم برم توی گوشی,اخه تاچ آیدی میگن خیلی زود خراب میشه و درد سر داره
            کاشکی اپل قابلیت raise to wake رو برای 5s هم میزاشت تا آدم اینقدر محدود نباشه برای این که هم وارد هوم گوشیش بشه و بتونه رمزو بزنه و لازم نباشه برای روشن کردن صفحه نمایش کلیدی رو حتما فشار بدی
            سلام مجدد ممنون خوبم

اول اینکه مبارکت باشه
            دوم اینکه گارد تازه انداختی یه مدت بگذره دکمه پاورت نرم تر میشه و این مساله واسه من هم اتفاق افتاد و الان کاملا روون خاموش و روشن میکنم همیشه
            سوم اینکه هر حرفی رو تو این فضای مجازی باور نکن...! کی گفته دکمه هوم این گوشی خراب میشه؟؟!!
            مثلا این آیفونه نه گوشی های اندرویدی آسیایی بدرد نخور!! من همیشه از هوم خیلی زیاد استفاده میکنم همینطور کلید پاور و ولوم ها و حتی یه ذره هم شک ندارم به گوشیم که خراب بشه!! مگر اینکه با یه چیزی محکم فشار بیاری رو هوم که آره در اینصورت خراب میشه:d
            در آخر از من میشنوی که تجربه هم کم نیست از همه دکمه های فیزیکیت خیلی راحت استفاده کن و نگرانشون نباش عزیز
            ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 20-12-2016, 05:33 AM

نظر

• سلام:

من تازه اینجا عضو شدم و ممنونم از سایت خوبتون مشکلی برای من در رابطه با ایفون 5S (A1457) پیش آمده این فون مال پسر منه لگوی اپل بالا میاد ولی گوشی ران نمیشه و گاهی صفحه قرمز نشون میده و خاموش و روشن میشه.

2 جا بردم گفتن سی-پی-یو مشکل داره!؟

چون خودم تکنسین کامپیوتر هستم این گفته برام زیاد درست به نظر نیامد. خلاصه دو IPSW رو دانلود کردم( iPhone6,2_7.0.3_11B511_Restore---iPhone_4.0_64bit_10.0.1_14A403_Restore

ولی خطای 17 میداد . ادرس هاست رو هم عوض کردم ( 74.208.105.171 GS.APPLE.COM

74.208.10.249 GS.APPLE.COM

127.0.0.1 GS.APPLE.COM

ولی بازم همان اروور!!!

سوال من اینه که اشکال کجاست آبا این دو مال این گوشی نیستند؟

الان دارم
              iPhone_4.0_64bit_10.2_14C92_Restore.ipsw

دانلود میکنم, این جواب میده؟ اگر نه راهنمایی بفرمائید دقیقا کدام یکی در سرور و به چه مشخصاتی مال این گوشیست.

با کمال سپاس و تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط شهرام1020 نمایش پست ها
                سلام:

من تازه اینجا عضو شدم و ممنونم از سایت خوبتون مشکلی برای من در رابطه با ایفون 5S (A1457) پیش آمده این فون مال پسر منه لگوی اپل بالا میاد ولی گوشی ران نمیشه و گاهی صفحه قرمز نشون میده و خاموش و روشن میشه.

2 جا بردم گفتن سی-پی-یو مشکل داره!؟

چون خودم تکنسین کامپیوتر هستم این گفته برام زیاد درست به نظر نیامد. خلاصه دو IPSW رو دانلود کردم( iPhone6,2_7.0.3_11B511_Restore---iPhone_4.0_64bit_10.0.1_14A403_Restore

ولی خطای 17 میداد . ادرس هاست رو هم عوض کردم ( 74.208.105.171 GS.APPLE.COM

74.208.10.249 GS.APPLE.COM

127.0.0.1 GS.APPLE.COM

ولی بازم همان اروور!!!

سوال من اینه که اشکال کجاست آبا این دو مال این گوشی نیستند؟

الان دارم
                iPhone_4.0_64bit_10.2_14C92_Restore.ipsw

دانلود میکنم, این جواب میده؟ اگر نه راهنمایی بفرمائید دقیقا کدام یکی در سرور و به چه مشخصاتی مال این گوشیست.

با کمال سپاس و تشکر
                باید جواب بده
                ویرایش توسط ashouridarioush : https://i-phone.ir/forums/member/201174-ashouridarioush در ساعت 22-12-2016, 11:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashouridarioush نمایش پست ها
                  باید جواب بده
                  سلام

امیدوارم

سپاس

نظر

• سلام دوستان یه سوال فنی ؟
                    (5s a1533 gold) من گوشیم رو که آپدیت کردم به 10.0.2 وایفایش نسبت به آپدیت قبل ضعیف شد ، حال از شما دوستام می خوام بپرسم آیا شما هم همین مشکل رو داشتین یا نه؟ اگه نداشتین مشکل از گوشیمه؟
                    و کسی از دوستان گوشی شو به آپدیت های 10.1.0 و 10.1.1 و 10.2.0 آپدیت کرده یا نه؟ آیا بهبود در آپدیت ها وجود داره یا نه(مخصوصا وای فا)؟
                    ببخشید یه سوال دیگه آپدیت های بالا سرعت گوشی رو کم نمیکنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط antonov نمایش پست ها
                      سلام دوستان یه سوال فنی ؟
                      (5s a1533 gold) من گوشیم رو که آپدیت کردم به 10.0.2 وایفایش نسبت به آپدیت قبل ضعیف شد ، حال از شما دوستام می خوام بپرسم آیا شما هم همین مشکل رو داشتین یا نه؟ اگه نداشتین مشکل از گوشیمه؟
                      و کسی از دوستان گوشی شو به آپدیت های 10.1.0 و 10.1.1 و 10.2.0 آپدیت کرده یا نه؟ آیا بهبود در آپدیت ها وجود داره یا نه(مخصوصا وای فا)؟
                      ببخشید یه سوال دیگه آپدیت های بالا سرعت گوشی رو کم نمیکنن؟
                      سلام
                      دوست عزیز واقعیت هم من جدیدا این موضوع رو احساس کردم, آیفون من هم 5s هست از زمانی که به نسخه 10.0.2 آپدیت کردم wifi گوشی بردش کم تر شده و مثل قبل نیست
                      باز من فک میکردم شاید به خاطر گاردی هست که گذاشتم اما نمیدونم فکر نکنم از اون باشه, شاید یه مشکل همگانی باز برای 5s ها باشه

نظر

• سلام مجدد
                        این موضوع رو وقتی فهمیدم که آیفون 4 رو به آخرین ورژن آپدیت کردم هم سرعت گوشی اومد پایین هم وایفایش ضعیف شد.

نظر

• درود بر دوستان
                          تو قسمت آپدیت خود گوشی بدون اینکه خودم بزنم برا آپدیت آی او اس داره آپ میکنه اون چرخ دنده داره میچرخه چیکار کنم کنسل بشه؟؟
                          حتی اگه وای فای هم خاموش کنم در حال چرخشه
                          بعد میخوام آی اوس 10.2 رو روی 5 اس نصب کنم دوستانی که نصب کردن مشکلی نداره برا 5 اس؟؟؟
                          ویرایش توسط kh64 : https://i-phone.ir/forums/member/176877-kh64 در ساعت 11-01-2017, 02:18 PM

نظر

• سلام دوستان
                            از کجا تشخیص بدم گوشی من مدل GSM هستش یا CDMA
                            پشت گوشی مدل رو زده A1533
                            من تو سایت ها نگاه کردم GSM و CDMA هر دو مدل A1533 رو دارن

سوال دومم اینه که ایا راهی هست بشه از قسمت های مختلف به صورت جدا بکاپ گرفت؟ مثلا فقط sms ها
                            یا حداقل از همه بکاپ بگیره اما هرچیزی که خواستی ریستور بشه

ممنون

نظر

• با سلام و خسته نباشید

یه پلیر جدید از استور نصب کردم میخوام اهنگ بریزم داخلش چطور باید این کارو بکنم؟

ممنون میشم جواب بدید

نظر

• سلام کسی هست کمکم کنه
                                من یه ایفون 5s دارم که پدرم اط شهرستان بندر عباس دست دوم خریده کارتون و...همه جی داره گوشی طرف اپل ایدی داره
                                و الان قفل شده و الان یجایی گیر کرده نوشته اپل ایدی با رمز رو وارد کنید تا گوشی اکتیو بشه باید چیکار کنیم
                                دسترسی به اون بنده خدا که گوشی رو خریدیدم سخته که اپل ایدی رو بگیرم و شماره تماسی هم نداریم ازشون
                                چاره کاره من چیه
                                خواهش میکنم کمکم کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X