اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نبود کسی ؟ الووو

نظر

• سلام دوستان
      میخواستم بپرسم علمکرد iphone5s روی نسخه 10.3.2 چجوریه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
        نبود کسی ؟ الووو
        دوست عزیز بهترین و شاید تنها راه اینه که از تعمیر کار و فروشنده درستکار که بشه اطمینان بهش داشت کمک بگیریم

نظر

• امروز یه ویدئو توی یوتوب دیدم (البته حوصله نداشتم کامل ببینم با جزئیات) که کل حرفش این بود که 5s رو به iOS 11 آپدیت نکنید یعنی کلن بهینه نیست
          خلاصه اینکه یه حسی به من میگه یه چیزی شبیه iOS 7 روی آیفون 4 برای 5s میخواد تکرار بشه

نظر

• دوستان کسی هست سریع قبل از بسته شدن ساین 10.3.3 بگه iOS 10.3.3 روی آیفون 5s ظرفیت 16 گیگ چقدر حجم آزاد داره؟

نظر

• سلام دوستان . خسته نباشید

دوستان بنده قبل از آپدیت دستگاهم ( 5 اس ) به ios11 فراموش کردم بک آپ بگیرم . بعد از آپدیت از ورژن 11 خوشم نیومد و به 10.3.3 برگشتم اما اطلاعاتم رو نمیتونم ریستور کنم چون روی ورژن 11 بک آپ گرفتم . هیچ راهی نیست بشه بک آپ ها رو ریستور کرد ؟

با آپدیت به 11 میتونم ریستور کنم اما از طرفی نمیدونم چیکار کنم اطلاعات رو که به نسخه 10.3.3 برگردونم و از طرف دیگه هم میترسم دیگه نتونم به نسخه 10.3.3 برگردم . با آیتولز موفق شدم کانتکت ها رو برگردونم . اما sms ها و پیام های تلگرام و واتساپ رو نمیدونم چیکار کنم . خیلی مهم هستن .

ممنون میشم راهنماییم کنید . آخه زیاد وقت نیست برای برگشت به 10.3.3

نظر

• نوشته اصلی توسط emadd69 نمایش پست ها
                سلام دوستان . خسته نباشید

دوستان بنده قبل از آپدیت دستگاهم ( 5 اس ) به ios11 فراموش کردم بک آپ بگیرم . بعد از آپدیت از ورژن 11 خوشم نیومد و به 10.3.3 برگشتم اما اطلاعاتم رو نمیتونم ریستور کنم چون روی ورژن 11 بک آپ گرفتم . هیچ راهی نیست بشه بک آپ ها رو ریستور کرد ؟

با آپدیت به 11 میتونم ریستور کنم اما از طرفی نمیدونم چیکار کنم اطلاعات رو که به نسخه 10.3.3 برگردونم و از طرف دیگه هم میترسم دیگه نتونم به نسخه 10.3.3 برگردم . با آیتولز موفق شدم کانتکت ها رو برگردونم . اما sms ها و پیام های تلگرام و واتساپ رو نمیدونم چیکار کنم . خیلی مهم هستن .

ممنون میشم راهنماییم کنید . آخه زیاد وقت نیست برای برگشت به 10.3.3

دوستان یه سری برنامه ها رو دوباره دانلود کردم و پیام ها رو ریستور کردم . کانتکت ها و مدیا رو هم برگردوندم .

فقط مونده sms ها . با نرم افزار Tongbu تونستم فایل sms ها رو با پسوند db یا Data Base File استخراج کنم . اما نمیدونم چطور به آفونم انتقال بدم . ممنون میشم راهنمایی کنید .
                1/2 تا برنامه جهت دسترسی به فایل های سیستمی گوشی هم نصب کردم اما مسیر library نداره اصن .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

نظر

• سلام و خسته نباشید میگم خدمت مدیریت سایت
                  من حدود 4 سال هست که گوشی 5s دارم تا 3 ماه قبل خوب بود اما به خاطر دفعاتی که از دستم افتاده بود کمی از ال سیدیش با لبه ی قاب گوشی فاصله پیدا کرده بود

بعد ازونم باز کار میکردم و خوب بود اما یه بار که بارون بود از دستم افتاد توی یه تیکه گودال اب
                  که سریع درش اوردم و خاموش کردم
                  و رفتم تو یه فروشگاه ارایشی با سشوار باد سرد یکم خشکش کردم....خلاصه کنم گوشی باز سالم مونده بود اما من از استرس انقد ال سی دیشو دستکاری کردم تا کلا ال سیدیش از کار افتاد

فردای اون روز بردمش تعمیرگاه که تعمیرکاره گفت ال سیدیش خرابه
                  و برام عوضش کرد اما سنسور اثر انگشتش سالم موند

منم نگفتم افتاد توی اب که بهونه های الکی نداشته باشن

اما از وقتی که اوردمش خونه به فاصیله ی 2-3 روز ری استارت میکرد (هر دفعه حدود 10-12 بار به فاصله زمانی دو دقیقه)
                  که طرف میگفت شاید خوب شه و باتریش باس کالیبره بشه و این حرفها
                  اما خوب نشد تاااااااااا دیروز که گوشیمو آپدیت(11) کردم بدتر شد

به محض اینکه رمز گوشیو وا میکنم تا دو دقیقه بعدش ری استارت میکنه
                  اما زمانی که ری استتارت میشه و رمز گوشیو نمیزنم همینطور روشن میمونه
                  ممنون میشم راهنماییم کنید
                  .........

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط شالیزه نمایش پست ها
                    سلام و خسته نباشید میگم خدمت مدیریت سایت
                    من حدود 4 سال هست که گوشی 5s دارم تا 3 ماه قبل خوب بود اما به خاطر دفعاتی که از دستم افتاده بود کمی از ال سیدیش با لبه ی قاب گوشی فاصله پیدا کرده بود

بعد ازونم باز کار میکردم و خوب بود اما یه بار که بارون بود از دستم افتاد توی یه تیکه گودال اب
                    که سریع درش اوردم و خاموش کردم
                    و رفتم تو یه فروشگاه ارایشی با سشوار باد سرد یکم خشکش کردم....خلاصه کنم گوشی باز سالم مونده بود اما من از استرس انقد ال سی دیشو دستکاری کردم تا کلا ال سیدیش از کار افتاد

فردای اون روز بردمش تعمیرگاه که تعمیرکاره گفت ال سیدیش خرابه
                    و برام عوضش کرد اما سنسور اثر انگشتش سالم موند

منم نگفتم افتاد توی اب که بهونه های الکی نداشته باشن

اما از وقتی که اوردمش خونه به فاصیله ی 2-3 روز ری استارت میکرد (هر دفعه حدود 10-12 بار به فاصله زمانی دو دقیقه)
                    که طرف میگفت شاید خوب شه و باتریش باس کالیبره بشه و این حرفها
                    اما خوب نشد تاااااااااا دیروز که گوشیمو آپدیت(11) کردم بدتر شد

به محض اینکه رمز گوشیو وا میکنم تا دو دقیقه بعدش ری استارت میکنه
                    اما زمانی که ری استتارت میشه و رمز گوشیو نمیزنم همینطور روشن میمونه
                    ممنون میشم راهنماییم کنید
                    .........
                    با این توضیحات کاملن مشخصه که دیوایس شما مشکل شدید سخت افزاری داره و برای حل کامل مشکل باید برید پیش یک تعمیر کار معتمد و ماهر تا بتونن حلش کنن این iOS 11 همین طوری هم روی 5s مشکل داره! چه برسه به این اوضاع به هر حال هنوز ساین iOS 10.3.3 باز هست می تونید سریع اقدام کنید برای ریستور به این ورژن ، (که اگه از قبل بکاپ هم نداشته باشید دیگه نمیشه اطلاعات رو برگردوند) هر چند که با این اوضاع سخت افزاری هیچ بعید نیست در هنگام ریستور به 10.3.3 ناگهان دیواس کلن از کار بیافته
                    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 30-09-2017, 02:02 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                      با این توضیحات کاملن مشخصه که دیوایس شما مشکل شدید سخت افزاری داره و برای حل کامل مشکل باید برید پیش یک تعمیر کار معتمد و ماهر تا بتونن حلش کنن این iOS 11 همین طوری هم روی 5s مشکل داره! چه برسه به این اوضاع به هر حال هنوز ساین iOS 10.3.3 باز هست می تونید سریع اقدام کنید برای ریستور به این ورژن ، (که اگه از قبل بکاپ هم نداشته باشید دیگه نمیشه اطلاعات رو برگردوند) هر چند که با این اوضاع سخت افزاری هیچ بعید نیست در هنگام ریستور به 10.3.3 ناگهان دیواس کلن از کار بیافته
                      یه سون پلاس گرفتم چون اون گوشی دیگه رو مخ بود
                      5s رو هم دانگرید کردم و هم ریست فکتوری اما همچنان تا 2 دقیقه کامل نشده خاموش میشه
                      تعمیرکار متعهد سخت پیدا میشه
                      من هنوز به تعمیرکار قبلی مشکوکم
                      از ترسم هنوز سون پلاس رو اپدیت نکردم اینم اگه براش مشکلی پیش بیاد دیگه باس با ios خداحافظی کنم
                      ممنونم که راهنماییم کردین

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط شالیزه نمایش پست ها
                        از ترسم هنوز سون پلاس رو اپدیت نکردم اینم اگه براش مشکلی پیش بیاد دیگه باس با ios خداحافظی کنم
                        اگه 7+ روی iOS 10.3.3 هست همون آپدیت نکنید بهتره چون iOS 11 هنوز ناپایداره

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 07-10-2017, 05:23 PM

نظر

• سلام لطفا کمک کنید
                          درحال ریستور گوشیم بودم با ایتونز
                          بعداز ویرفای که میره رو اپدیت ارور 1- داد
                          واز اون موقع به بعد رو حالت اتصال به ایتونز مونده
                          حال از شما دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
                          چکار کنم ؟؟؟

نظر

• سلام من یه آیفون 5s خریدم رمز روی گوشی رو برداشتم ولی تو قسمت rest که میخوام کاملا ریستش کنم یه رمز میخواد که نمیدونم چیه
                            اون رمز قبلیم رو زدم ولی جواب نمیده
                            موندم چه کار کنم اطفا کمکم کنید
                            ممنون

نظر

• سلام دوستان
                              حدود 4 سالی هست که 5s رو دارم, سوالی که برام پیش اومده و خوشحال میشم بچه های تعمیر کار سایت پاسخ بدن
                              اینه که باید از کجا فهمید که دیگه وقتشه باتری آیفون بعد 4 سال تعویض بشه با نمونه نو؟ و در حال حاضر قیمت باتری اصلی و اورجینال 5s چند هست؟؟
                              آیا باتری های آیفون هم مثل تاچ و ال سی دی اش نمونه های مختلف و فرعی و فیک و نزدیک به اصل دارن؟ از کجا باید تشخیص داد! و آیا با تعویض باتری مث روز اول میشه آیفونمون؟

نظر

• سلام دوستان من ايفون5s دارم
                                حالا ميخوام ورژن اينستاگرام و برگردونم به ورژن ١٨ الان ورژن ٢١ اپديت كردم ولي دوستش ندارم مننون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X