اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aammiinn نمایش پست ها
    بله جالب بود بار اول حدود 130 مگ اضافه شد و بعد ازون هر بار یه مگ کم میشه برعکس ممنون ولی اگه یه برنامه واسه بک آپ معرفی میکردین کلن ریستور میکردم تا کل فضا خالی شه حل شه همه چی بهتر میشد ...
    دقیقا مشکل شما مربوط به تلگرام میشه. تلگرام توی دیوایس حجم واقعی خودش رو نشون نمیده و گزینه clear cach هم کامل فایل ها رو پاک نمیکنه. تلگرام رو پاک کنید دوباره بریزد. تلگرام خودمو که پاک کردم 6 گیگ خالی شد.

نظر

• سلام، دوستانی که 5s ظرفیت 16 گیگ رو به iOS 10 آپدیت کردند لطف کنن مقدار capacity آزاد پس از نصب رو اعلام کنن
      پیشاپیش سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من از نسخه بتا دولووپر روی ios 10 بودم و همه چی درست بود تا اینکه نسخه نهایی ریلیز شد و گوشی ما هم آپدیت شد به 10.1
        الان به شدت مصرف دیتا روی وای فای رفته بالا طوری که هیچ برنامه ای باز نیست و بک گراند رفرش همه برنامه ها هم خاموشه در هر دقیقه 15 مگ دانلود میکنه
        من یک هفتس درگیر این مسئله بودم که خدایا چطور 20 گیگ حجم من طوری که من هیچ استفاده ای نداشتم تموم شده و امروز فهمیدم خود گوشی داره یک چیزی رو دانلود و آپلود میکنه

بک اپ آیکلود هم غیر فعال هست

کسی این مشکل براش پیش نیومده (خیلی ضرر کردم در حجم اینترنت )

ممنون میشم کمک کنید

نظر

• با سلام دوستان عزیز من 5s دارم سیری کار نمیکنه دکمه هوم رو میگیرم هرچی میگم عکس العملی نداره فقط راهنما میاد .ای او اس 10 هم دارم از چیز شکن هم استفاده کردم فرقی نکرد با وای فای و اینترنت گوشی هم کار نمیکنه ریست فکتوری کردم اریز ال ستینگ کردم بازم عکس العملی نداره خواهش میکنم کمک کنید. ممنون . ببخشید من تو بخش سیری مطرح کردم جواب ندادن

نظر

• نوشته اصلی توسط iHMahmoodi نمایش پست ها
            دوستان من از نسخه بتا دولووپر روی ios 10 بودم و همه چی درست بود تا اینکه نسخه نهایی ریلیز شد و گوشی ما هم آپدیت شد به 10.1
            الان به شدت مصرف دیتا روی وای فای رفته بالا طوری که هیچ برنامه ای باز نیست و بک گراند رفرش همه برنامه ها هم خاموشه در هر دقیقه 15 مگ دانلود میکنه
            من یک هفتس درگیر این مسئله بودم که خدایا چطور 20 گیگ حجم من طوری که من هیچ استفاده ای نداشتم تموم شده و امروز فهمیدم خود گوشی داره یک چیزی رو دانلود و آپلود میکنه

بک اپ آیکلود هم غیر فعال هست

کسی این مشکل براش پیش نیومده (خیلی ضرر کردم در حجم اینترنت )

ممنون میشم کمک کنید
            سلام
            مطمئن بشید که iCloud PhotoLibrary و Photo Stream خاموش هستند. بک‌آپ رو هم که چک کردید خاموش بوده، پس چیز دیگه‌ای نباید باشه. مگر برنامه‌ای داشته باشید که در حال دانلود و آپ‌لود هست. مثل One Drive یا برنامه‌های مشابه.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedegola نمایش پست ها
              با سلام دوستان عزیز من 5s دارم سیری کار نمیکنه دکمه هوم رو میگیرم هرچی میگم عکس العملی نداره فقط راهنما میاد .ای او اس 10 هم دارم از چیز شکن هم استفاده کردم فرقی نکرد با وای فای و اینترنت گوشی هم کار نمیکنه ریست فکتوری کردم اریز ال ستینگ کردم بازم عکس العملی نداره خواهش میکنم کمک کنید. ممنون . ببخشید من تو بخش سیری مطرح کردم جواب ندادن
              سلام
              وقتی دکمه‌ی Home رو نگه می‌دارید چی میاد ؟ Siri میاد یا Voice Control ؟
              اگر Voice Control میاد، یعنی Siri غیرفعاله (خاموشه).
              ولی اگر Siri میاد، خیلی عجیبه این مشکل. ولی من فکر کنم همون حالت اول باشه، تنظیمات Siri رو چک کنید.
              نیازی به *****شکن و امثالهم هم نیست البته.

نظر

• سلام با هندزفری کار میکنه ولی بدون اون نه . فیلمبرداری و ضبط صدا هم کار میکنه.وقتی سیری رو اف میکنم وویس کنترل هم کار میکنه و دستورات رو اجرا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا من کلا هنگ کردم امروز بازم ریستور کردم اما بازم نشد؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام با هندزفری کار میکنه ولی بدون اون نه . فیلمبرداری و ضبط صدا هم کار میکنه.وقتی سیری رو اف میکنم وویس کنترل هم کار میکنه و دستورات رو اجرا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا من کلا هنگ کردم امروز بازم ریستور کردم اما بازم نشد؟؟؟؟؟؟

نظر

• خواهش میکنم کمک کنید

نظر

• سلام لطفا كمك كنيد اپل اي دي از اينايي كه بيرون ميفروشن خريدم باهاش كار ميكردم تا اينكه ديگه به اپ استور وصل نميشدم تصميم گرفتم كه خودم اپل اي دي بسازم حالا
                    كه وارد ميكنم اپل اي دي رو گوشيم قبول نميكنه ولي تو سايت اپل كه ميرم با پي سي انجا ميشناسه چه كنم دوستان☹️

نظر

• نوشته اصلی توسط ali35 نمایش پست ها
                      سلام لطفا كمك كنيد اپل اي دي از اينايي كه بيرون ميفروشن خريدم باهاش كار ميكردم تا اينكه ديگه به اپ استور وصل نميشدم تصميم گرفتم كه خودم اپل اي دي بسازم حالا
                      كه وارد ميكنم اپل اي دي رو گوشيم قبول نميكنه ولي تو سايت اپل كه ميرم با پي سي انجا ميشناسه چه كنم دوستان[emoji852]️
                      سلام ، وصل نشدن گاهی اوقات مشکل موقتی هست که با قند شکن حل میشود
                      به هر حال برای وارد کردن اپل آی دی جدید، ترجیحن از قند شکن استفاده کنید و مطمئن بشید اپل آی دی سابق خارج شده است
                      یعنی الآن با آیتونز راحت وارد اپل آی دی جدید میشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام خسته نباشید ، من گوشیمو اپدیت کردم به 10.0.2 ولی یه مشکلی که برام پیش اومده اینه که چه تو تلگرام یا برنامه یوتیوب یا خود گوشی ویدیوهای جز با فرمت flv رو نشون نمیده و رو تصویر اول اون ویدیو گیر میکنه . زمان سنجش رو صفر میمونه ولی نوار حرکت زمان فیلم حرکت میکنه . سرعت نت من هم عالیه با وایفای دیگه هم تست کردم همون بود و با نت سیمکارت هم همین مشکلو داشت . میشه راهنمایی کنین دلیلش چیه ؟ ((در ضمن همه برنامه های گوشیم هم اپدیت هست و تلگرام و حذف هم کردم و دوباره نصبیدم ولی بازم نشد . ))

نظر

• سلام . خسته نباشین دوستان
                          من دو تا سوال داشتم ... iphone 5s gold دارم
                          1. اینکه توی سایت imeiinfo برای قسمت اولین سیم کارت استفاده شده یا همون estimate purchase date برای من مینویسه 1 آوریل 1978 ... این یعنی چی میتونه باشه ؟
                          2. باطری وقتی 10% میشه ، تلفن خود به خود خاموش میشه ! مشکل چیه ؟
                          لطفت راهنمایی م کنین

نظر

• سلام
                            دیروز بعد از آپدیت کردن 5s از ورژن 1.0.1 به 1.1.1 وقتی گوشی ری استارت شد پیغام وصل کردن به آیتیونز نشون داده میشه و گوشی هم دیگه بالا نمیاد.

بعد از وصل کردن گوشی به آیتیونز خواستم آپدیت کنم که ارور (9) رو داد و بعد برای ریستور کردن هم همین ارور یا یه ارور 300 و خورده ای داد و بازم مشکل حل نشد.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟ از گوشی بک آپ هم گرفتم قبلا ولی گزینه ی ریستور بک آپ توی آیتیونز خاموشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط aaa666 نمایش پست ها
                              سلام
                              دیروز بعد از آپدیت کردن 5s از ورژن 1.0.1 به 1.1.1 وقتی گوشی ری استارت شد پیغام وصل کردن به آیتیونز نشون داده میشه و گوشی هم دیگه بالا نمیاد.

بعد از وصل کردن گوشی به آیتیونز خواستم آپدیت کنم که ارور (9) رو داد و بعد برای ریستور کردن هم همین ارور یا یه ارور 300 و خورده ای داد و بازم مشکل حل نشد.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟ از گوشی بک آپ هم گرفتم قبلا ولی گزینه ی ریستور بک آپ توی آیتیونز خاموشه.
                              درود
                              دیوایس رو به حالت DUF Mode ببرید و ریستور کنید .
                              بعد از ریستور دوست داشتید می تونید بک آپ رو برگردونید .

http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                                درود
                                دیوایس رو به حالت DUF Mode ببرید و ریستور کنید .
                                بعد از ریستور دوست داشتید می تونید بک آپ رو برگردونید .

http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html
                                این کارم کردم بازم همون ارور 9 اومد مثل قبل

نظر

صبر کنید ..
                                X