اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
    این حرفو نزن من که واقعا حیرت زده شدم از کیفیت دوربینش مخصوصا در شب
    چي بگم والا شايد من زيادي انتظارم بالا رفته بوده!!!. شما تو چه وضعيتي از شب عكاسي كردي كه خيلي راضي هستي ؟indoor يا outdoor؟ با فلاش يا بي فلاش؟در چه ميزان از تاريكي؟ايا قدرت فلاش با وجود دوتايي شدن نسبت به بعضي گوشياي ديگه كافيه!؟!مثلا كالكسي اس فور .نميدونم اونو تجربه داشتيد يا نه چون من هم زمان چن تا گوشي دارم كه يكيم اس فوره!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
      چي بگم والا شايد من زيادي انتظارم بالا رفته بوده!!!. شما تو چه وضعيتي از شب عكاسي كردي كه خيلي راضي هستي ؟indoor يا outdoor؟ با فلاش يا بي فلاش؟در چه ميزان از تاريكي؟ايا قدرت فلاش با وجود دوتايي شدن نسبت به بعضي گوشياي ديگه كافيه!؟!مثلا كالكسي اس فور .نميدونم اونو تجربه داشتيد يا نه چون من هم زمان چن تا گوشي دارم كه يكيم اس فوره!

outdoor امتحان کردم -با فلش -تاریکی تقریبا ۷۰ درصد- اتفاقا گوشی قبلیم نه قبل از اون s4 بود اونم بد نبود ولی انصافا بدون تعصب این یه چیز دیگست
      خیییلی طبیعی میندازه (خیلی)

نظر

outdoor امتحان کردم -با فلش -تاریکی تقریبا ۷۰ درصد- اتفاقا گوشی قبلیم نه قبل از اون s4 بود اونم بد نبود ولی انصافا بدون تعصب این یه چیز دیگست
        خیییلی طبیعی میندازه (خیلی)
        شما عكس رو از توي خود گوشي ميبينيد يا به كامپيوتر انتقال ميدي؟بعد يه سوال اماتوري:يادم رفته چطوري بايد عكسهاي گوشيم رو به مكبوكم انتقال بدم

نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
          شما عكس رو از توي خود گوشي ميبينيد يا به كامپيوتر انتقال ميدي؟بعد يه سوال اماتوري:يادم رفته چطوري بايد عكسهاي گوشيم رو به مكبوكم انتقال بدم

تو گوشی میبینم
          برنامه iphoto رو باز میکنی روی اسم گوشیت کلیک میکنی از اونجا میبینی

نظر

تو گوشی میبینم
            برنامه iphoto رو باز میکنی روی اسم گوشیت کلیک میکنی از اونجا میبینی
            ممنون ازت. ولي پيشنهاد ميكنم هر دو مون تو لبتاب ببينيمو قضاوت كنيم!گرچه ميدونم عكسبرداري فاي اس مسلما از فايو قويتر شده ولي نميدونم چرا بازم اون چيزي كه ميخام نيست. حالا چن تا عكس مقايسه اي هم بعدا براتون ميزارم
            اجالتا ميتونيد يه سرچ بزنيد سايت cnet همين چن ساعت پيش يه مقايسه عكسبرداري بين پنج پرچمدار جديد برندهاي مختلف گذاشته كه نتيجه اش جالبه. يجورايي سوني بيست مگا پيكسلي عملا گند زده و در مجموع جي دوي ال جي و فايو اس رو برتر دونسته

نظر

دوستان عكس هاي مقايسه اي بين كيفيت دوربين هاي iphone 5s,Samsung,htc,LG,Sony, و اعلام نتيجه اون خودتون قضاوت كنيد....
              Smartphone camera shootout: Apple iPhone 5S vs HTC One vs LG G2 vs Samsung Galaxy Note 3 vs Sony Xperia Z1 - Feature - Mobile Phones - CNET Asia
              ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 28-09-2013, 04:05 AM

نظر

دوستان كسي اطلاع داره دكمه home واسه 5اس ميشه عوض كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                  دوستان كسي اطلاع داره دكمه home واسه 5اس ميشه عوض كرد؟
                  !!!! مگه مشكل پيدا كرده؟؟؟

نظر

!!!! مگه مشكل پيدا كرده؟؟؟
                    نه داداش.خدا نكنه. ميدوني آخه (نظره شخصيم) وقتي با مربع 5 مقايسه ميكنم انگار يه چيزي كم داره. نميشه مثه اون گذاشت واسش

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                      نه داداش.خدا نكنه. ميدوني آخه (نظره شخصيم) وقتي با مربع 5 مقايسه ميكنم انگار يه چيزي كم داره. نميشه مثه اون گذاشت واسش
                      بابا ترسوندی منو...بنظر من که اینجوری خیلی شیک شده.بعدم هیچ وقت نکنی این کارو(در صورت امکان)

نظر

سلام،دوستان يك سوال داشتم،آيفون ٥ اس من دكمه هومش بعضي موقعها يك صداي تِلِق ميده...مخصوصا وقتي سطح كلي انگشتمو ميزارم...
                        شما هم همچين موردي رو حس كرديد؟

نظر

نوشته اصلی توسط emad01 نمایش پست ها
                          سلام،دوستان يك سوال داشتم،آيفون ٥ اس من دكمه هومش بعضي موقعها يك صداي تِلِق ميده...مخصوصا وقتي سطح كلي انگشتمو ميزارم...
                          شما هم همچين موردي رو حس كرديد؟
                          برای بنده که اینطور نیست. چیز خاصی نیست حساسیت نشون ندید

نظر

ممنون از جوابتون...راستش همیشه نمیه این صدارو ولی اکثرا مخصوصا وقتی دابل کلیک میکنم واسه مولتی تسک یه تلق صدا میکنه وقتی دکمه برمیگرده بالا...
                            اگه دوستان کسی این موضوع رو حس کرده بگه ممنون میشم...
                            بازم مرسی علیرضا جان.

نظر

ممنون از جوابتون...راستش همیشه نمیه این صدارو ولی اکثرا مخصوصا وقتی دابل کلیک میکنم واسه مولتی تسک یه تلق صدا میکنه وقتی دکمه برمیگرده بالا...
                              بازم مرسی علیرضا جان.
                              برای منم اینجوریه ولی ابدا یک ایراد نیست.واسه من حتی موقع ویبره یه صدای بدیم میاد که انگار دکمه هوم لق میزنه..اینا هیچی نیس چیزی که حالمو گرفته اینکه که این همه پول دادم و یه اسکرین افتابی! نصیبم شده:-(

Sent from my C6802 using Tapatalk 2

نظر

بازم مرسی علیرضا جان.
                                البته من در ایفون ۵ هم این مشکلو موقعی که نو خریده بودم داشتم ولی الان روون شده. چیز خاصی نیست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X