اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لطفا بیشتر توضیح بدید من داخل منوی ای کلود گوشیم همچین چیزی رو نمیبینم و زمان فعال سازی فقط پسورد از من میخواد وزمانی که پسورد رو وارد میکنم ای دی من فعال میشه و اون وقت دیگه کار از کار گذشته و کانتک پریده

نظر

• سلام
      اساتید یه سوالی داشتم :
      من زمانی که دارم از طریق اپل ایدی م از ایتوینز دانلود میکنم بطور همزمان ایکون دانلود نرم افزار بصورت کم رنگ در ای فونم هم ظاهر میشه با نمایش (wating..) این در حالی هستش که من با کابل به گوشی وصل نیستم و حتی گوشی هم در محیط اطرافم هم نیست ( 15 کیلومتر دورتر) !!!!

نمیدونم والا چه تنظمی رو با ایتوینز سینک کردم اینجوری شده
      ممنون میشم راه غیر فعال کردنش را اموزش بدین

نظر

• سلام
        دو سه روزه کلید power لغ میخوره
        و وقتی گوشی رو تکون میدم صداش واضح به گوش میرسه (بد جور رو مخه)
        (البته شاید از اول اینطوری بوده و من بهش دقت نکردم)
        میخواستم بدونم آیا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن یا فقط این مشکل منه ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
          سلام
          دو سه روزه کلید power لغ میخوره
          و وقتی گوشی رو تکون میدم صداش واضح به گوش میرسه (بد جور رو مخه)
          (البته شاید از اول اینطوری بوده و من بهش دقت نکردم)
          میخواستم بدونم آیا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن یا فقط این مشکل منه ؟؟؟؟
          اینم مشکلیه که اکثر کاربرا دارن حساس نباشید

نظر

• نوشته اصلی توسط G-uNiT|TheGame نمایش پست ها
            اینم مشکلیه که اکثر کاربرا دارن حساس نباشید
            یه صدای ریز دیگه ای هم از داخل گوشی به گوش میرسه
            واقعا از اپل بعیده این چیزا

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

دوستان فیلمای که به صورت slo میگیرم رو با چه برنامه ای باید روی کامپیوتر ببینم؟؟؟؟؟؟
              ویرایش توسط king-like : https://i-phone.ir/forums/member/4258-king-like در ساعت 24-10-2013, 07:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                سلام
                اساتید یه سوالی داشتم :
                من زمانی که دارم از طریق اپل ایدی م از ایتوینز دانلود میکنم بطور همزمان ایکون دانلود نرم افزار بصورت کم رنگ در ای فونم هم ظاهر میشه با نمایش (wating..) این در حالی هستش که من با کابل به گوشی وصل نیستم و حتی گوشی هم در محیط اطرافم هم نیست ( 15 کیلومتر دورتر) !!!!

نمیدونم والا چه تنظمی رو با ایتوینز سینک کردم اینجوری شده
                ممنون میشم راه غیر فعال کردنش را اموزش بدین
                کسی بلد نیست طریقه غیر فعال کردن !!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                  کسی بلد نیست طریقه غیر فعال کردن !!!!!
                  سلام
                  دوست عزیز شما به Settings -> iTunes and App Store برید و در قسمت Automatic Download،‌ بخش Apps رو خاموش کنید.

نظر

• دوستان من نمیدونم چرا با wifi میخوام از app store چیزی دانلود کنم با سرعت شاید 5kb دانلود میکنه !! من روی pc سرعتم کم کم 120kb هستش. مطمئن هم هستم اون لحظه کسی از نت استفاده نمیکنه ! دلیلی داره ؟

نظر

• مال من هم همینطوره حساس نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
                        دوستان فیلمای که به صورت slo میگیرم رو با چه برنامه ای باید روی کامپیوتر ببینم؟؟؟؟؟؟
                        سلام دوست عزیز.با برنامهQuickTime Player آخرین ورژن شو از نت دانلود کنی میتونی نگاه کنی.

نظر

• با سلام.من یه مشکلی داشتم.از وقتی که ایفون 5s خریدم هر بار که گوشی رو میزنم به شارژ 100% که میشه هنوز کناره باتری علامت خطه هست که داره شارژ میشه هر چقدرم که تو شارژ گذاشتم همون 100% میزنه اما ارم دوشاخه نمیاد.فرمور 7.0.2 بود ریستور کردم به 7.0.3 اما بازم درست نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedgang نمایش پست ها
                            با سلام.من یه مشکلی داشتم.از وقتی که ایفون 5s خریدم هر بار که گوشی رو میزنم به شارژ 100% که میشه هنوز کناره باتری علامت خطه هست که داره شارژ میشه هر چقدرم که تو شارژ گذاشتم همون 100% میزنه اما ارم دوشاخه نمیاد.فرمور 7.0.2 بود ریستور کردم به 7.0.3 اما بازم درست نشد
                            عزیز
                            تو ای او اس 7 از علامت دوشاخه که نشون دهنده تکمیل پروسه شارژ هستش خبری نیست ( رو 100% کفایت میکنه )

نظر

• دوستان 3 تا سئوال راجب keychain دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
                              اول اینکه هیچ راهی نداره بدون اینکه شماره موبایل بهش بدیم راش بندازیم ؟ (چون کد ایران و نداره !!)
                              دوم اینکه اگه شماره دوستان که اونور هستن بدیم که برنامه راه بیفته بعداً برامون مشکل ساز نمیشه ؟ هم از لحاظ امنیت هم از لحاظ اختلاف ip با شماره و ...
                              سوم دلیل اینکه شماره میخواد هم واسم سئوال چون کاراییش ربطی به شماره نداره.
                              ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 25-10-2013, 06:53 PM

نظر

• اساتید عزیز یه سوالی دارم
                                من کلی برنامه و بازی دانلود کردم بعضی از این اپ ها رو نصب و تعدای رو نصب نکرده ام
                                من نمیدونم چکار کنم بعد سینک شدن گوشی به ایتیونز هر زمان میخوام فقط یکی از این برنامه ها رو نصب کنم ایتیونز شروع میکنه به نصب کردن همه اون برنامه های که هنوز اینستال نشدن
                                و من نمی خوام اینجوری باشه و فقط میخوام اون اپ رو که میخوام و سلکت میکنم رو نصب کنه

لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X