اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
    آقا بالا ليست ميس كال ها رو دايره ي ضرب در دار تپ كنين و clear رو بزنين!
    داداش اون ضربدره فقط تو سر برگ ال هستش تو ميسد نيست!!!
    دارم قاطي ميكنم بخدا!ميگم اگه كلا يه بار گوشي رو ريستور كنم بعد ايندفه بجاي اينكه بك اپي رو كه قبلا داشتم رو نصب نكنم و بجاش as new iphone رو بزنم بعدش دوباره ميشه تك تك اپها رو دوباره بنصبم؟! مبگم نكنه چون بك اپه واسه فايو بوده روي فايو اس اينجوريه!!! چيكار كنم ديگه مجبورم!!اينجوري كلي از اطلاعات وايبر و يه سري چيزاي ديگم ميپره ولي خوب شايد حل شه
    متاسفانه بيش از ١٨ گيگ اپليكيشن خريداري شده و ريساين شده نصب دارم. كارم دراومده!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro
    ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 03-10-2013, 12:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
      داداش اون ضربدره فقط تو سر برگ ال هستش تو ميسد نيست!!!

راست مي گين... آقا الان تست زدم وقتي ميس داري بايد از All كليِر كنين! اگه هم از All پاك نكنيد و روش كليك كنيد و بريد براي تماس و بعدش تماس رو كنسل كنيد اون تماس از دست رفته تو سربرگ missed مي مونه و نمي ره! انگار يك باگه كه گهگاه رخ ميده چون براي من قبلا اين اتفاق پيش نيومده بود! الانم هر كار مي كنم نمي ره!

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
        راست مي گين... آقا الان تست زدم وقتي ميس داري بايد از All كليِر كنين! اگه هم از All پاك نكنيد و روش كليك كنيد و بريد براي تماس و بعدش تماس رو كنسل كنيد اون تماس از دست رفته تو سربرگ missed مي مونه و نمي ره! انگار يك باگه كه گهگاه رخ ميده چون براي من قبلا اين اتفاق پيش نيومده بود! الانم هر كار مي كنم نمي ره!
        ياهو ودر هم توي تو دي نمياد !!!استوك هستا ولي ياهو ودر فقط ايكونش هست كه بزني ميره سافاري رو واست باز ميكنه!!!

نظر

ياهو ودر هم توي تو دي نمياد !!!استوك هستا ولي ياهو ودر فقط ايكونش هست كه بزني ميره سافاري رو واست باز ميكنه!!!

براي من اينجوريه :

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
            براي من اينجوريه :
            واسه شما درسته. بزار ببينم نكنه چون من ريجن رو افغانستان زدم و تقيويم و تايم فارسيه اينجوريه!!! بزار يه تست كنم ببينم چي ميشه!!!
            ................
            ويرايش: نشد اقا. ريجنم تغيير دادم فرقي نكرد. كسي راهي واسه اين دو مشكل من نداره؟يني بزنم ريستور كنم؟!!

ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 03-10-2013, 12:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
              دگمه پاور نيست مال من اخه پاورو كه نگه ميدارم بازم همين جير جيرو ميده
              دوست عزيز سلام.
              در كل خيلي از آيفونا يه صداي لرزش كمي توش در لحظه ويبره حس ميشه اگه با وسواس دقت كني...كهاگه دكمه ولوم و پاور رو با دستت نگه داري خيلي كمتر ميشه٠٠٠
              اما اگه اين صدايي كه ميگي خيلي تابلو هست و واقعا جير جير صداميده پس يه مشكلي هست...ولي اگه ميدوني وسواسي هستي و داري زياد دقت ميكني مشكلي نيست...

نظر

• دوستان نظرتون راجع به كيفيت عكسبرداري در شب چيه؟
                امشب چن تا عكس لند اسكيپ تست گرفتم كه راستش اصلا به دلم نچسبيد! نويز بالا و عدم ثبت نچندان خوب جزييات جزو مواردي بود كه شخصا انتطاز بيشتري داشتم،البته با توجه به اون تبليغات در مورد باز تر بودن دياف و بزرگتر بودن سنسور و النزي كه اپل اينهمه تبليغشو ميكرد! عملكرد فلاش هم بنظرم اونطور كه بايد نبود و عكسهاي پرتره با فاصله بيش از يك و نيم متر از سوژه باز هم از كمبود قدرت و پرتاب نور فلاش رنج ميبرند.
                متاسفانه طبق مقايسه اي كه در شرايط مشابه با دوربين گالكسي اس فور داشتم دوربين اس فور در موارد ذكر شده قوي تر عمل ميكنه.
                البته در شرايط نوري مناسبتر مثلا زير نور لوسترها و در عكاسي ماكرو كيفيت عكسبرداري قابل قبول بود برام!

نظر

• دوربينش نسبت به آيفون ٥ پيشرفت خوبي داشته ...!١٢٠ فريم رو كيفيت اچ دي! چيز كمي نيست! الان دوربين GOPRO HERO 3+ كه يكي از پر طرفدار ترين دوربيناي ورزشيه روي 720p ٦٠ فريم ميگيره ... كه احتمالا مدل بعديش كه اواخر امثال معرفي ميشه گفتن روي ١٠٨٠ ميتونه ١٢٠ فريم در ثانيه بگيره...
                  در مورد ديافراگم با اِفِ ٢ كه الان آيفون داره ... روي دوربين موبايل واقعا جالبه!!لنز مشابهش براي دوربين كنون حدود ١.٥ ميليون و لنز ٨٥ ميلي متر كَنون كه ديافراگمش ١.٢ باز ميشه ١١ ميليون تومنه...!!!خودتون مقايسه كنيد...
                  يادمه فيلم برداريه iPhone 5 رو موقعي كه اومد با Canon 5D mark 1 مقايسه كرده بودن تو چيزتيوب و تو يك سري از موارد برابري كامل ميكرد!
                  با تمام اين تفاسير يقينا نبايد با يه دوربين حرفه اي مقايسش كرد... ما با يه آيفون داريم عكس ميگيريم نه يه Canon 5D Mark 3 كه تنها بدنش حدود ١٠ ميليونه!!!
                  ویرایش توسط emad01 : https://i-phone.ir/forums/member/422-emad01 در ساعت 04-10-2013, 12:54 AM

نظر

دوستان نظرتون راجع به كيفيت عكسبرداري در شب چيه؟
                    امشب چن تا عكس لند اسكيپ تست گرفتم كه راستش اصلا به دلم نچسبيد! نويز بالا و عدم ثبت نچندان خوب جزييات جزو مواردي بود كه شخصا انتطاز بيشتري داشتم،البته با توجه به اون تبليغات در مورد باز تر بودن دياف و بزرگتر بودن سنسور و النزي كه اپل اينهمه تبليغشو ميكرد! عملكرد فلاش هم بنظرم اونطور كه بايد نبود و عكسهاي پرتره با فاصله بيش از يك و نيم متر از سوژه باز هم از كمبود قدرت و پرتاب نور فلاش رنج ميبرند.
                    متاسفانه طبق مقايسه اي كه در شرايط مشابه با دوربين گالكسي اس فور داشتم دوربين اس فور در موارد ذكر شده قوي تر عمل ميكنه.
                    البته در شرايط نوري مناسبتر مثلا زير نور لوسترها و در عكاسي ماكرو كيفيت عكسبرداري قابل قبول بود برام!

شما کیفیت عکس دو گوشی رو تو کامپیوتر مقایسه کن

نظر

• نوشته اصلی توسط emad01 نمایش پست ها
                      دوربينش نسبت به آيفون ٥ پيشرفت خوبي داشته ...!١٢٠ فريم رو كيفيت اچ دي! چيز كمي نيست! الان دوربين GOPRO HERO 3+ كه يكي از پر طرفدار ترين دوربيناي ورزشيه روي 720p ٦٠ فريم ميگيره ... كه احتمالا مدل بعديش كه اواخر امثال معرفي ميشه گفتن روي ١٠٨٠ ميتونه ١٢٠ فريم در ثانيه بگيره...
                      در مورد ديافراگم با اِفِ ٢ كه الان آيفون داره ... روي دوربين موبايل واقعا جالبه!!لنز مشابهش براي دوربين كنون حدود ١.٥ ميليون و لنز ٨٥ ميلي متر كَنون كه ديافراگمش ١.٢ باز ميشه ١١ ميليون تومنه...!!!خودتون مقايسه كنيد...
                      يادمه فيلم برداريه iPhone 5 رو موقعي كه اومد با Canon 5D mark 1 مقايسه كرده بودن تو چيزتيوب و تو يك سري از موارد برابري كامل ميكرد!
                      با تمام اين تفاسير يقينا نبايد با يه دوربين حرفه اي مقايسش كرد... ما با يه آيفون داريم عكس ميگيريم نه يه Canon 5D Mark 3 كه تنها بدنش حدود ١٠ ميليونه!!!
                      مقایسه رو تو مک بوک انجام دادم!
                      منم با دوربین اس ال ار حرفه ای مقایسش نکردم.حتی با کانن g9 ام هم که واسه چهار پنج ساله پیشه هم مقایسه نکردم!با اس فور که سه ماهه تو بازاره و یه گوشیه بی هیچ ادعایی تو دوربین مقایسه اش کردم.ضمنا افش 2.2 ه نه 2 که نسبت به ایفون فایو دو دهم باز تر شده که هیچ شکی نیست بهتر شده ولی اونطورام نیس که خیلی بهتر شده باشه!بنظر من دوربینش نسبت به فایو فقط یه کوچولو بهتر شده!نه خیلی!
                      فیلمبرداریش خدام اگه باشه بدرد من یکی که اصلا نمیخوره ولی یکی از دلایلی که برای تعویض با فایو واسه خودم داشتم و شاید یکی از مهمتریناش بود اپگرید دوربین فایو اس بود که من یکیو راضی نکرد!کمبود مگا پیکسل میتونه تاحدود زیادی نویزها رو بیشتر به چشم بیننده بیاره!با این حال فک کنم باید به لومیا 1020 هم فک کنم که در کنار این داشته باشمش!

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                      شما کیفیت عکس دو گوشی رو تو کامپیوتر مقایسه کن

Sent from my C6802 using Tapatalk 2
                      ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 04-10-2013, 02:25 AM

نظر

مقایسه رو تو مک بوک انجام دادم!
                        منم با دوربین اس ال ار حرفه ای مقایسش نکردم.حتی با کانن g9 ام هم که واسه چهار پنج ساله پیشه هم مقایسه نکردم!با اس فور که سه ماهه تو بازاره و یه گوشیه بی هیچ ادعایی تو دوربین مقایسه اش کردم.ضمنا افش 2.2 ه نه 2 که نسبت به ایفون فایو دو دهم باز تر شده که هیچ شکی نیست بهتر شده ولی اونطورام نیس که خیلی بهتر شده باشه!بنظر من دوربینش نسبت به فایو فقط یه کوچولو بهتر شده!نه خیلی!
                        فیلمبرداریش خدام اگه باشه بدرد من یکی که اصلا نمیخوره ولی یکی از دلایلی که برای تعویض با فایو واسه خودم داشتم و شاید یکی از مهمتریناش بود اپگرید دوربین فایو اس بود که من یکیو راضی نکرد!کمبود مگا پیکسل میتونه تاحدود زیادی نویزها رو بیشتر به چشم بیننده بیاره!با این حال فک کنم باید به لومیا 1020 هم فک کنم که در کنار این داشته باشمش!

Sent from my C6802 using Tapatalk 2
                        دقيقا منم با آيفون 5 چك كردم. تفاوتي نداشت.بايد مو شكافانه برسي كني تا يكمي تفاوت پيدا كني.خدايي خداييش هم يبار از اسلومويشن استفاده نكردم. تو نور كم هم (شب) نشده عكس بگيرم.
                        دقيقا حرفت درسته.كمبود پيكسل بخوبي احساس ميشه.كاش صبر ميكرد 6 ميخريدم.

نظر

• دوستان چحوری میشه کاری کردن موقع دانلود از app stpre دیگه به حای زدن پسورد apple id بتونم از اثر انگشت استفاده کنم. همش ازم میپرسه پسورد و خسته شدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                            دوستان چحوری میشه کاری کردن موقع دانلود از app stpre دیگه به حای زدن پسورد apple id بتونم از اثر انگشت استفاده کنم. همش ازم میپرسه پسورد و خسته شدم.
                            Settings>General>Passcode and Fingerprints>Fingerprints
                            بعد گزینه App store and iTunes رو روشن کنید

نظر

• سلام دوستان
                              من یه 5اس مشکی خریدم چند روز پیش که هم تو منوش و هم روی جعبه اش iccid داره موقع خرید کارتنش پلمپ بود و هنوز اکتیو نبود که اکتیوش کردن و سیم روش انداختیم خوبه و داره کار می کنه و هنوز توش من چیز غیر عادی ندیدم توی iphoneIME.info هم چک کردم زده unlocked ولی این iccid یکم وسواسیم کرده می خوام بدونم مشکل نداره از لحاظ لاک بودن و اپدیت کردنش مشکلی پیش نمیاره بعدا؟ در ضمن توی این سایت iphoneIME.info مکان خریدشم زده usa

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                من یه 5اس مشکی خریدم چند روز پیش که هم تو منوش و هم روی جعبه اش iccid داره موقع خرید کارتنش پلمپ بود و هنوز اکتیو نبود که اکتیوش کردن و سیم روش انداختیم خوبه و داره کار می کنه و هنوز توش من چیز غیر عادی ندیدم توی iphoneIME.info هم چک کردم زده unlocked ولی این iccid یکم وسواسیم کرده می خوام بدونم مشکل نداره از لحاظ لاک بودن و اپدیت کردنش مشکلی پیش نمیاره بعدا؟ در ضمن توی این سایت iphoneIME.info مکان خریدشم زده usa
                                دوست عزیز منم همین سئوال واسم پیش اومد توی این پست یکی از دوستان توضیح دادن http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post895165
                                بعد این که منم مثل شما قبلش چک کردم حتی با خود سایت apple که دیدم رجیستر نشده بود. مهم اینه به نظرم.
                                از یکی از دوستام هم که توی المان هستش گفتم اونم از app stpre خود اپل سئوال کرد به هیچ عنوان فرقی نمیکنه. که دیدم دوستان هم توی این سایت همین حرف و زدن

نظر

صبر کنید ..
                                X