اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه انتظاری از کنفرانس امشب داریم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام بنابر این بالاخره روشن شد گه نسخه بتا 6 ما از چه ساعت و چه روزی قابلیت ارتقاء پیدا میکند و یا اینکه هنوز نامعلوم است ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mobilist نمایش پست ها
      سلام بنابر این بالاخره روشن شد گه نسخه بتا 6 ما از چه ساعت و چه روزی قابلیت ارتقاء پیدا میکند و یا اینکه هنوز نامعلوم است ؟
      بتا ۶ به چیزی آپدیت نمیشه، باید ریستور کنید

نظر

]

فکر نکنم کسی انتظاری داشته باشه چون همه چی تا حد زیادی قبل از کنفرانس مشخص شده

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
          در مورد این رادیو آیتونز چیزی معرفی نمیشه امشب؟
          یک سوال هم داشتم: این دکمه home آیفون جدید که سنسور اثر انگشت داره، مثل دکمه سری های قبلی باید فشار داده بشه یا اینکه حالت لمسی داره و با لمس کردن عمل می کنه؟ (اگر اینطور شده باشه خیال مردم از خراب شدنش راحت میشه)
          دكمه home صد درصد هم با لمس كار ميكنه هم با فشار . جايي كه نياز به اسكن اثر انگشت باشه بايد لمسش كرد (اينجوري عمرشم بيشتر ميشه) و جايي كه به قول شما واسه dfu لازم باشه با فشار انگشت كار خواهد كرد

نظر

نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
            Ios7 که امشب عرضه میشه کی واسه آپدیت تو گوشی میاد؟
            والا انتظار خاصی ندارم فقط امیدوارم صفحه نمایش بزرگتر بشه
            احتمالا ٢٤ ساعت بعدش روي گوشي واسه آپديت مياد

نظر

جـــــونم اپـــــــــل
              با توضیحـــــــــاتـــــ که تو صفحــــــه اول داده شده و از
              قبل گفتـــــه شده بود،امشبــــ یه شبـــ رویايی برای کمپانی اپل و اپل بازها
              مثــل خودم هستـــــ

نظر

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                دكمه home صد درصد هم با لمس كار ميكنه هم با فشار . جايي كه نياز به اسكن اثر انگشت باشه بايد لمسش كرد (اينجوري عمرشم بيشتر ميشه) و جايي كه به قول شما واسه dfu لازم باشه با فشار انگشت كار خواهد كرد
                حالا مگه چقدر این اسکن اثر انگشت لازم هست .... ؟؟؟!!! (فکر کنم فقط موقع خرید به کار بیاد) غیر از بحث آنلاک کردن گوشی ...
                منظورم کار اصلی دکمه هوم هست که آیا به صورت تاچ شده یا خیر؟! (که تا 4 ساعت دیگه معلوم میشه!)

نظر

حالا مگه چقدر این اسکن اثر انگشت لازم هست .... ؟؟؟!!! (فکر کنم فقط موقع خرید به کار بیاد) غیر از بحث آنلاک کردن گوشی ...
                  منظورم کار اصلی دکمه هوم هست که آیا به صورت تاچ شده یا خیر؟! (که تا 4 ساعت دیگه معلوم میشه!)
                  استفاده های فشاری دکمه هوم به قوت خودش باقی خواهند ماند!
                  برای درک بهتر لزوم سنسور دکمه هوم که یکی اش اثر انگشت هست بهتره این مقاله رو بخونی!

نظر

مثلا شما موقع دانلود از اپ استور همیشه باید پسورد بزنی راحت تر نیستی که انگشتتو ۱ ثانیه اسکن کنی؟؟

دکمه برای چی تاچ بشه؟ اصالت حفظ شده چه ربطی داره. حتی گفته شده برای اسکن هم باید فشار داد مثل فعال کردن سیری که اسکن کنه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      مثلا شما موقع دانلود از اپ استور همیشه باید پسورد بزنی راحت تر نیستی که انگشتتو ۱ ثانیه اسکن کنی؟؟

دکمه برای چی تاچ بشه؟ اصالت حفظ شده چه ربطی داره. حتی گفته شده برای اسکن هم باید فشار داد مثل فعال کردن سیری که اسکن کنه
                      ممنون از توضیحتون
                      آقا علی رضا شما برای چی انقدر عصبانی می شی از جواب دادن به سوالات؟!
                      اعصاب ندارید ها ...
                      خوب این سوالات رو باید یجا بپرسیم دیگه دوست عزیز.
                      من منظورم این بود که کاش اپل یک سیستمی چیزی اضافه کنه که به مشکلات این دکمه هوم خاتمه بده .... (باز مثلا توی آیپد میشه از کاور اسمارت استفاده کرد تا این دکمه عمر بیشتری بکنه ولی تو آیفون من هیچ چیزی به ذهنم نمی رسه غیر از Assistive Touch)
                      مثلا الان برادر من 3 ماهه که آیفون 5 گرفته الان دکمه هومش لق می زنه ..... به خاطر این باید ببره گوشی نوش رو باز کنن و ...

بازم ممنون از جوابتون

نظر

انتظارم معرفى آيپد جديده با اينكه خبرش تكذيب شده

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                          انتظارم معرفى آيپد جديده با اينكه خبرش تكذيب شده
                          كنفرانس ايپد ماه اينده هستش

نظر

ممنون از توضیحتون
                            آقا علی رضا شما برای چی انقدر عصبانی می شی از جواب دادن به سوالات؟!
                            اعصاب ندارید ها ...
                            خوب این سوالات رو باید یجا بپرسیم دیگه دوست عزیز.
                            من منظورم این بود که کاش اپل یک سیستمی چیزی اضافه کنه که به مشکلات این دکمه هوم خاتمه بده .... (باز مثلا توی آیپد میشه از کاور اسمارت استفاده کرد تا این دکمه عمر بیشتری بکنه ولی تو آیفون من هیچ چیزی به ذهنم نمی رسه غیر از Assistive Touch)
                            مثلا الان برادر من 3 ماهه که آیفون 5 گرفته الان دکمه هومش لق می زنه ..... به خاطر این باید ببره گوشی نوش رو باز کنن و ...

بازم ممنون از جوابتون
                            سیستم دکمه هوم از ایپد نسل سوم به بعد عوض شد و کلا اون پولکیه زیر دکمه رو نداره ،، این اتفاق بیشتر واسه ایفون ۴ و ایپاد نسل ۴ می افتاد ،، منکه تاحالا ندیده بودم دکمه ایفون ۵ بر اثر استفاده ی زیاد مشکلی واسش پیش بیاد
                            حالا اگه خراب شده ،، شاید بلای دیگه ای سرش اومده
                            دکمه های نسل قبل دو دهم نسبت به دکمه های حاضر بیشتر فشرده میشدن ،، اما اپل با کم کردن میزان فشردگی این مسئله رو حل کرد

نظر

صبر کنید ..
                            X