اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سخنی با گردانندگان "سيبچه"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سخنی با گردانندگان "سيبچه"

سلام دوستان خوبم؛ "سيبچه"اي هاي عزيز
    همانطور كه مي دانيد دنياي تكنولوژي، دنياي پر از سبقت و ايده هست كه هم اكنون در دنياي سيستم عامل گوشي هاي همراه و تبلت ها بسيار چشمگير است.
    حال كه دو سيستم عامل مطرح دنيا (iOS و اندرويد) در حال سبقت سريع از همديگر هستند برنامه هاي زيبا و كاربردي شما عزيزان مي تواند در اين خطه كمك بسزايي به پيشبرد نرم افزارهاي ايراني و فارسي در عرصه iOS داشته باشه...
    حال با توجه به اين امر بسيار مهم كه همه روزه شاهد رشد چشمگير برنامه هاي اندرويد هستيم، اين كمبود را در برنامه هاي فارسي در اپ استور احساس مي كنيم و از شما دوستان تلاشگر و زحمتكش خواستاريم با قرار دادن اين برنامه ها در اپ استور شاهد ورود برنامه هاي جالب و پركاربرد به فضاي اپ استور باشيم...
    111
    بلي
    83.78%
    93
    خير
    8.11%
    9
    فرقي ندارد
    8.11%
    9

ببخشيد،من اشتباه راي دادم،كاري نميشه كرد؟:d
    اگه اين كار رو بكنن كه خيلي خوبه

نظر

برای من یه برنامه تو سیبچه باشه و یا کلا اون برنامه نباشه فرقی نداره چون اصلا تو عمرم به این بازارهای فرعی نمیرم و تا زمونی که تو اپل استور نباشه پولی به هیچ برنامه ای چه ایرانی و غیر ایرانی نمیدم
      چون نه تو اپل ای دی ثبت میشه و هم باید جلبریک باشی و تو کلاود ثبت نمیشه تا یه دیوایس دیگه ای با اون برنامه کار کنی و ... مشکلات دیگه
      فقط اپل استور و تمام!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        برای من یه برنامه تو سیبچه باشه و یا کلا اون برنامه نباشه فرقی نداره چون اصلا تو عمرم به این بازارهای فرعی نمیرم و تا زمونی که تو اپل استور نباشه پولی به هیچ برنامه ای چه ایرانی و غیر ایرانی نمیدم
        چون نه تو اپل ای دی ثبت میشه و هم باید جلبریک باشی و تو کلاود ثبت نمیشه تا یه دیوایس دیگه ای با اون برنامه کار کنی و ... مشکلات دیگه
        فقط اپل استور و تمام!
        دوست عزيز تند نريد!
        اگه بخوام با لهن خودتون صحبت كنم ميشه گفت واسه ديگرانم فرق نميكنه كه شما چه نظري راجب سيبچه داريد!!
        خوب سيبچه هم با همه كاستي هاش ، برنامه هاي نسبتا خوبي داره!!!
        اين حرف شما خيلي بي معني كه جيلبريك و برنامه هاي كركي خوب نيست!!!
        فك كنم تو جو قرار گرفتي عزيزم !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من جو قرار نگرفتم خیلی از اشناهام رفتن بنا به تایید گردانندگان سیبچه از از سیبچه خرید کردن حالا اومدن میگن ما که تو۶.۱.۴ هستیم جرا برنامه های سیبچه که قانونی ! خریده ایم چرا نصب نمیشه
          حالا بیا به اینها داستان رو تعرف کن!

در ثانی عیبهاشو از دید خودم و اونهایی که با خرید متضرر شده اند رو گفتم و توهینی به کسی هم نکردم
          برنامه ای که پول بدی ولی با برنامه کرک شده فرقی نداشته باشه و تو اپل ایدیت ثبت نشه از نظر شخصی من ارزشی نداره
          حالا اگه توهینی بود مشخص کن
          ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 08-09-2013, 05:52 PM

نظر

من خودم به شخصه جيلبريك نكرده و نميكنم و اين نظر شخصى خودمم هست
            هرنرم افزارى كه بخوام هم از اپ استور دانلود ميكنم
            من هميشه دوست دارم ثبات و امنيت دستگاهم حفظ بشه و كمتر دستكارى ميكنم ديوايسم رو.براى همين من از دانلود هاى متفرقه استفاده نميكنم چه پولى باشه چ غير پولى
            بنابراين من فرقى نداره رو انتخاب كردم.

نظر

نمیشه منکر این مورد بود که یکی از دلایل محبوبیت محصولات اپل وجود ایتیونز هست (اینکه اپ های موجود در ایتیونز توسط اپل تایید شدن و از نظر امنیتی، سازگاری با سیستم عامل و.. کاملا" تایید شده هستن).
              صرف نظر از ماهیت و کیفیت اپ های شرکت سیبچه، به نظر من هیچ برنامه ای ارزش اونو نداره که واسه اون ای-دیوایست رو جیلبریک کنی..

در ضمن عنوان نظرسنجی مشکل داره
              " آيا از گروه سيبچه تقاضاي آن را داريد تا برنامه هايشان ر" !!

نظر

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                نمیشه منکر این مورد بود که یکی از دلایل محبوبیت محصولات اپل وجود ایتیونز هست (اینکه اپ های موجود در ایتیونز توسط اپل تایید شدن و از نظر امنیتی، سازگاری با سیستم عامل و.. کاملا" تایید شده هستن).
                صرف نظر از ماهیت و کیفیت اپ های شرکت سیبچه، به نظر من هیچ برنامه ای ارزش اونو نداره که واسه اون ای-دیوایست رو جیلبریک کنی..

در ضمن عنوان نظرسنجی مشکل داره
                " آيا از گروه سيبچه تقاضاي آن را داريد تا برنامه هايشان ر" !!

ببينيد دوستان
                در اين تاپيك قصد داشتم از دوستاني كه زحمت مي كشن و برنامه براي iOS طراحي و پياده سازي مي كنند درخواست كنم كه همين برنامه ها را سوق بدهند به سمت اپ استور كه همه اين مشكلاتي را كه شما گفتيد را برطرف كنند. همين!

ضمنا عنوان نظر سنجي به دليل محدوديت كاراكتر به اين روز افتاده!

آيا از گروه سيبچه تقاضاي آن را داريد تا برنامه ‌هايشان را در اپ استور هم قرار بدهند؟

نظر

بچه هايي كه زحمت ميكشن برنامه مينويسن خب بزارن تو اپل استور
                  Ios مثه اندرويد نيس كه خريد ازش سخت باشه . مثه چندين برنامه ي ديگه بزارن تو اپ استور
                  ماشالا اكانت دولوپر هم كه زياد هست يكيشم خودم .

نظر

بله چون بعضی ها جیل نیستند بهتره تو اپسور باشه و هم چنین سیستم گیفت کردن برنامه ها هم راه اندازی بشه

نظر

نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
                      بله چون بعضی ها جیل نیستند بهتره تو اپسور باشه و هم چنین سیستم گیفت کردن برنامه ها هم راه اندازی بشه
                      دوست عزیز لطفا از عبارت کامل یعنی جیلبریک استفاده کنید. این کلمه کاملا معنای برعکس میده

نظر

نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
                        فکر کنم سیستم redeem کردنو انجام میدن مثل همین برنامه جدولباز
                        ولی خب شرط اساسیش اینه که اون برنامه باید تو اپل استور باشه

نظر

بله من کاملا موافقم
                          چون دوست داشتم از برنامه هاي سيبچه بدون اينكه جيل بريك كنم استفاده كنم
                          ویرایش توسط raph : https://i-phone.ir/forums/member/133103-raph در ساعت 09-09-2013, 03:34 PM

نظر

سلام بهسيبچه
                            اي هاي عزيز

به نظرم باید سیبچه رو یکباره دیگر معرفی کنم. پس سعی می کنم شمرده و مرتب حرف بزنم.
                            سیبچه بوجود اومده برای اینکه برنامه نویس ایرانی راحت تر بتونه محصولش رو بفروشه و کاربر ایرانی راحت تر بتونه نرم افزار بخره یعنی بدون نیاز به ارز خارجی یا کارت های اعتباری، بدون واسطه ی سایت های خارجی و بدون مشکلاتی مثل تحریم یا ***** و با پرداخت شتاب.
                            به این منظور سیبچه امکان اکانتDeveloper رو معرفی میکنه:
                            اکانت Developer
                            این اکانت به هر شخص حقیقی یا حقوقی که تولیدکننده ی برنامه های iOS باشه این امکان رو میده که برنامه هایی رو که تولید کرده رو روی بازارچه قرار بده و بفروشه.مراحل فنی و قانونی این کار انجام شده و پیش نویس قراردادها هم آماده شده که در اختیار تولیدکننده ها قرار می گیره.پس بنابراین دولوپرها برنامه های خود را یا در سیبچه یا در اپل استور می توانند عرضه کنند و هیچ اجباری وجود ندارد که اگر برنامه در سیبچه قرار گرفت حتما در اپل استور هم باشد!!! همچنین باید به این نکته اشاره کنم برنامه سیبچه هیچگونه آسیبی به دستگاهتان وارد نمیکند و شما میتوانید با خیال راحت آن را نصب و از برنامه های موجود در سایت استفاده نمائید و در مورد جیل بریک نسخه 6.1.3 و بالاتر همکاران ما در تلاش هستند تا هرچه سریع تر جیل برک آن را در اختیار شما قرار دهند.
                            با آرزوی شادکامی برای تمام
                            سيبچه
                            اي هاي عزيز

ویرایش توسط سیبچه : https://i-phone.ir/forums/member/115711-سیبچه در ساعت 09-09-2013, 02:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                              سلام بهسيبچه
                              اي هاي عزيز

به نظرم باید سیبچه رو یکباره دیگر معرفی کنم. پس سعی می کنم شمرده و مرتب حرف بزنم.
                              سیبچه بوجود اومده برای اینکه برنامه نویس ایرانی راحت تر بتونه محصولش رو بفروشه و کاربر ایرانی راحت تر بتونه نرم افزار بخره یعنی بدون نیاز به ارز خارجی یا کارت های اعتباری، بدون واسطه ی سایت های خارجی و بدون مشکلاتی مثل تحریم یا ***** و با پرداخت شتاب.
                              به این منظور سیبچه امکان اکانتDeveloper رو معرفی میکنه:
                              اکانت Developer
                              این اکانت به هر شخص حقیقی یا حقوقی که تولیدکننده ی برنامه های iOS باشه این امکان رو میده که برنامه هایی رو که تولید کرده رو روی بازارچه قرار بده و بفروشه.مراحل فنی و قانونی این کار انجام شده و پیش نویس قراردادها هم آماده شده که در اختیار تولیدکننده ها قرار می گیره.پس بنابراین دولوپرها برنامه های خود را یا در سیبچه یا در اپل استور می توانند عرضه کنند و هیچ اجباری وجود ندارد که اگر برنامه در سیبچه قرار گرفت حتما در اپل استور هم باشد!!! همچنین باید به این نکته اشاره کنم برنامه سیبچه هیچگونه آسیبی به دستگاهتان وارد نمیکند و شما میتوانید با خیال راحت آن را نصب و از برنامه های موجود در سایت استفاده نمائید و در مورد جیل بریک نسخه 6.1.3 و بالاتر همکاران ما در تلاش هستند تا هرچه سریع تر جیل برک آن را در اختیار شما قرار دهند.
                              با آرزوی شادکامی برای تمام
                              سيبچه
                              اي هاي عزيز

همه اين حرفاي شما درست و نسبتا منطقي!
                              اين تاپيك ايجاد شده كه شما را ترغيب كنه كه اگر سيبچه برنامه اي براي iOS داد همون برنامه را هم در اپ استور قرار بده تا دوستاني كه به هر دليل نمي خواهند جيلبريك كنند و كلي مساله ديگر كه دوستان بالاتر عنوان كردند (مثل قرار نگرفتن در اكانت اپل آي دي) بتوانند از اين برنامه ها استفاده كنند.
                              همانطور كه شما بهتر از بنده اطلاع داريد جيلبريك نسخه 6.1.3 و بالاتر را نه كار منه نه كار همكاران شما كه بتوانيم با تلاش و كوشش آنرا به دست بياريم! تنها چند ساعت به كنفرانس اپل باقي مانده و همه مي دونيم كه در اين كنفرانس قرار هست IOS 7 به طور رسمي معرفي بشه و مطمئنا تا چند روز آينده جلوي ريستور به 6.1.3 و بالاتر را خواهد گرفت!
                              اين يك پيشنهاد بود... به اميد روزي كه به نتيجه مطلوب برسيم...

نظر

صبر کنید ..
                              X