اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عرضه ورژن جدید بازی Zombie Hwy به نام Z Hwy: Driver's Ed (+رایگان شدن موقت ورژن قبلی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عرضه ورژن جدید بازی Zombie Hwy به نام Z Hwy: Driver's Ed (+رایگان شدن موقت ورژن قبلی)

موضوع نوشته " DANIEL CELESTE" از سایت "appadvice" هست که خودم ترجمه کردم
    >> لینک منبع در انتهای صفحه <<

بزرگراه زامبی 2 "منتشر شده توسط گروه توسعه دهنده Auxbrain, Inc." نسخه بازسازی شده ورژن اول این بازی هست که در بسیاری از جهات تغییر بسیاری کرده. من ورژن قبلی این بازی رو مدت کوتاهی بعد از انتشارش در سال 2010 به طور کامل بازی کردم و کنترل به بازی در ورژن جدید هیجان انگیز هست. در حالی که انتظار می رفت این نسخه در اواسط 2014 راهی اپ استور بشه.

برای اون دسته ای که با این بازی نا آشنا هستند، بیشتر توضیح می دم. هدف شما این هست که تنهایی پس از نابودی دنیا در یک جاده در حالی که از دست زامبی ها فرار می کنید، رانندگی کنید. اگر یک زامبی روی یک سمت از ماشین شما پرید، شروع می کنه به تقلا کردن. اگر بیش از یک زامبی به اطراف ماشین شما بپرند (و شما کاری نکنید)، ماشین شما چپ می کنه و بازی تموم میشه.این زامبی ها رو میشه با زیر گرفتن، کوبوندنشون به موانع سر راه یا از طریق های دیگه ای بکشیدشون. امتیاز نهایی بستگی داره به اینکه تا کجا بتونید جلو برید.

در ابتدا شما با تغییرات عمده ای در نسخه جدید این بازی مواجه می شید. فکر می کنم این تغییرات مشابه تغییراتی باشه که بین بازی Temple Run و Temple Run 2 دیدم. گرافیک نسخه جدید بازی واقعا پیشرفت کرده. واقعا بازی احساس فوق العاده می ده به من نسبت به نسخه قبلی.

در این نسخه بازیکنان می توانند خرید کنند و وسایل (نقلیه) شون رو آپگرید کنند. (در نسخه اول که در حال حاضر برای مدت محدودی به علت انتشار نسخه جدید رایگان شده ، بازیکنان فقط می تونستند تفنگ هاشون رو آپگرید کنند.) آپشن هایی که باعث می شه ماشینتون رو سریع تر کنید و کنتلش رو راحت تر و با دوام تر (در مقابله با زامبی ها). متاسفانه در این نسخه بازیکنان به تفنگ ها هیچ گونه دسترسی ندارند اما در واقع این بخش با اسلح ها و مواد منفجره بسیار مفید تری جایگزین شده. بعد از رسیدن به مرحله سوم، شما کنترل مواد منفجره رو فعال می کنید که اگر این شارژ بشه این قسمت به شما اجازه می ده به راحتی سر زامبی ها رو منجر کنید. بخوام باهاتون صدق باشم این قسمتش معرکه ست.

در نسخه جدید بسیار احساس طبیعی تری بهتون دست می ده تا نسخه اول. من بسیار هیجان زده شدم، در بسیار مواقع در نسخه دوم یک بازی (که نسخه اول موفقی داشته)، توسعه دهندگان با قرار دادن یک پیش زمینه و عنوان جدید نسخه دوم رو انتشار می دهند (که تفاوت بسیاری با نسخه اول نداره اما در بزرگراه زامبی 2 شرایط اینگونه نیست).

از لینک رو به رو می تونید بزرگراه زامبی 2 "Zombie Highway: Driver's Ed" به ارزش 0.99$ رو خریداری کنید :

از لینک زیر هم می تونید نسخه اول رو به ارزش 0.99$ که برای مدت خیلی خیلی محدودی به علت سه ساله شدن بازی در اپ استور و انتشار نسخه جدید رایگان شده، دریافت کنید(عجله کنید که ممکن هست تو یکی دو روز آینده دوباره به قیمت نرمال برگرده) :

* دوستانی هم که چند روز بعد این تاپیک رو می بینند و ممکن هست تخفیف ویژه نسخه اول تموم شده باشه، برای اینکه بازی رو تست کنند، می تونند از نسخه Lite موجود در اپ استور استفاده کنند که در گیم پلی تفاوتی وجود نداره فقط نمی تونید ماشینتون یا اسلح ها تون رو آپگرید کنید.

این هم اسکرین شات های کوچکی از نسخه جدید بازی :

منبع خارجی خبر :
    Hit The Road To Smash Zombies All Over Again In Zombie Highway: Driver's Ed -- AppAdvice

و در آخر هم خودم اضافه کنم که دوستانی که تا حالا این بازی رو امتحان نکردن، لحظه ای دریغ نکنند ...!!!
    ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 07-09-2013, 01:56 AM
صبر کنید ..
X