اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در نصب هکینتاش روی لپتاپ سونی وایو سری f

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در نصب هکینتاش روی لپتاپ سونی وایو سری f

سلام و خسته نباشید.

توی تاپیک ها دنبال یه موضوع مرتبط با مشکل خودم گشتم ولی نبود.چند روز قبل هم توی تاپیک سوال پرسیدم ولی جواب نگرفتم متاسفانه.خلاصه شرمنده در صورت تکراری بودن.

من مدتیه میخوام هکینتاش روی لپ تاپم نصب کنم ولی نتونستم تا اینکه آخرش بیخیال شدم.مدل لپ تاپ من F11-dgx هست.

الان میخوام بدونم بعد این مدت راهی هست که بشه روی این سری از سونی هکینتاش نصب کرد؟
    کسی از کاربرا هست خودش تجربه نصب رو داشته باشه و منو راهنمایی کنه؟
    از دوستان حرفه ای،میشه راهنمایی کنید واسه نصب؟

ممنون میشم.

نوشته اصلی توسط HamidReza-LN نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.

توی تاپیک ها دنبال یه موضوع مرتبط با مشکل خودم گشتم ولی نبود.چند روز قبل هم توی تاپیک سوال پرسیدم ولی جواب نگرفتم متاسفانه.خلاصه شرمنده در صورت تکراری بودن.

من مدتیه میخوام هکینتاش روی لپ تاپم نصب کنم ولی نتونستم تا اینکه آخرش بیخیال شدم.مدل لپ تاپ من F11-dgx هست.

الان میخوام بدونم بعد این مدت راهی هست که بشه روی این سری از سونی هکینتاش نصب کرد؟
    کسی از کاربرا هست خودش تجربه نصب رو داشته باشه و منو راهنمایی کنه؟
    از دوستان حرفه ای،میشه راهنمایی کنید واسه نصب؟

ممنون میشم.
    سخت افزارتون که اوکی هست !

میشه بفرمایید چه مشکلی داشتید ؟

به همگان این توصیه رو کردم به شما هم میکنم ابتدا هازارد 10.6.6 یا یک نسخه ی سطح پایین که نصبش آسون تره رو نصب کنید سپس به 10.8 ارتقاء دهید بهترین کار ممکن همینه !

آموزش نصب هازارد به صورت فیلم آموزشی هم در انجمن موجود میباشد

بدرود

نظر

والا هرکاری میکردم کلا وارد صفحه نصب نمیشد و بعد یه ورژن دیگه هم سعی کردم که نصب کنم،ولی بعد از نصب کلا بوت نمیشد !
      اینی که شما گفتین آپدیتش راحته؟کسی بوده روی سری f وایو بتونه نصب کنه؟

نظر

من با كلي بدبختي نصب كردم شما مشكلت كجايت از اروري كه ميده يه عكس بگير كمكت كنم

نظر

والا داداش من 2 سال پیش با iaktos میخواستم نصب کنم که نشد.
          شما اسم اون نسخه ای که نصبش کردید رو بگید من دانلود کنم و موقع نصب مزاحمتون میشم واسه کمک و راهنمایی.
          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط HamidReza-LN نمایش پست ها
            والا داداش من 2 سال پیش با iaktos میخواستم نصب کنم که نشد.
            شما اسم اون نسخه ای که نصبش کردید رو بگید من دانلود کنم و موقع نصب مزاحمتون میشم واسه کمک و راهنمایی.
            مرسی
            من snowleopard 6.3.3 با يكم سختي نصب كردم ولي iatkos ml بدون مشكل نصب شد فقط گرافيك و نميشناسه و وايرلس كه واسه وايرلس يه دانگل يو اس بي خريدم و خلاص

نظر

صبر کنید ..
            X