اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تایم کپسول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تایم کپسول

دوستان عزیز میخواستم یه نفر تفاوت بین تایم کپسول جدید با تایم کپسول های قدیم را شرح بده. حقیقت داره تایم کپسول جدید مودم هم هست؟
    http://store.apple.com/us/product/ME177LL/A/airport-time-capsule-2tb?fnode=4d

Refurbished Time Capsule - 3TB - Apple Store (U.S.)

قبلیشم مودم وای فای بود ولی این جدیده وای فای ac هم داره که ۵ برابر سرعت بیشتر داره
    ویرایش توسط iRamtin : https://i-phone.ir/forums/member/19977-iramtin در ساعت 03-09-2013, 03:09 PM

نظر

چیزی به اسم مودم اصلا حقیقت نداره، نسل جدید و نسل قدیم Wi-fi روتر هستند فقط. و این در شبکه خانگی یعنی اینکه میتونی دستگاههای بی سیم رو بهش متصل کنی و استفاده کنی، و برای دسترسی به اینترنت حتماً باید یک مودم ADSL در کنارش داشته باشی!
      نسل جدید با استفاده از چیپ جدید ac تا ۳ برابر سرعت رو افزایش داده و در حقیقت یک Wi-fi گیگابایت هستش!

نظر

یعنی میشه مودم adsl با کابل وصل کنم و اینترنت share کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط scarecrow نمایش پست ها
          بله

iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط scarecrow نمایش پست ها
            مثل روتر عمل ميكنه ، برايه تبديش هم حتما بايد يه مودمه كابلي حداقل كه adslباشه داشته باشيد

نظر

شما مودم خود را Bridge می کنید و بر روی Capsule تنظیمات PPPoE اعمال می شود.
              ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 04-09-2013, 12:32 AM

نظر

الان من یه مودم وای فای دارم مارک سمفونی دارای وایرلس جی که از پارس انلاین گرفتم ، حالا میتونم یه ایرپورت یا تایم کپسول بگیرم و به همین مودمم که گفتم وصلش کنم ؟
                بعد علاوه بر کانکشن bridge میشه با کابل لن ایرپورت رو به مودمم وصل کنم ؟
                در کل شما توصیه میکنید یه اپل ایر پورت بگیرم یا یه مودم ای دی اس ال وایرلس ان تی پی لینک ؟؟؟ ( چون مودم فعلی وایرلس جی هست و قصد ارتقا دارم)
                ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 04-09-2013, 12:43 AM

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                  الان من یه مودم وای فای دارم مارک سمفونی دارای وایرلس جی که از پارس انلاین گرفتم ، حالا میتونم یه ایرپورت یا تایم کپسول بگیرم و به همین مودمم که گفتم وصلش کنم ؟
                  بعد علاوه بر کانکشن bridge میشه با کابل لن ایرپورت رو به مودمم وصل کنم ؟
                  در کل شما توصیه میکنید یه اپل ایر پورت بگیرم یا یه مودم ای دی اس ال وایرلس ان تی پی لینک ؟؟؟ ( چون مودم فعلی وایرلس جی هست و قصد ارتقا دارم)
                  بله میشه!
                  نیازی به Bridge نیست، راه آسونتر هم داره، حالت Bridge کل قابلیتهای دیگه مودم رو میگیره و زمانی این حالت استفاده میشه که شما بخوای در یک محدوده وسیع پوشش بهتر آنتن دهی رو داشته باشی!
                  بهترین و آسانترین راه استفاده از کابل شبکه که از مودم بگیری و به پورت WAN دستگاه Airport متصل کنی!
                  در کل Airport خیلی بهتره و اگه محدودیت بودجه ندارید حتماً توصیه میشه بخرید!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                    بله میشه!
                    نیازی به Bridge نیست، راه آسونتر هم داره، حالت Bridge کل قابلیتهای دیگه مودم رو میگیره و زمانی این حالت استفاده میشه که شما بخوای در یک محدوده وسیع پوشش بهتر آنت دهی رو داشته باشی!
                    بهترین و آسانترین راه استفاده از کابل شبکه که از مودم بگیری و به پورت WAN دستگاه Airport متصل کنی!
                    در کل Airport خیلی بهتره و اگه محدودیت بودجه ندارید حتماً توصیه میشه بخرید!
                    مرسی عزیز . بعد از اتصال مودمم به اپل ایر پورت کانفیگ خاص و سختی که نداره ؟
                    این مدل وایرلس ac دار اومده تو ایران بگیرم ؟ ( حدودا تقریبا چه قیمتی داره ؟)
                    شرمنده سوالاتم زیاد شد : اگه خودم یه هارد اکسترنال به ایر پورت وصل کنم همون قابلیت های تایم کپسول رو برام انجام میده مثل بکاپ از مک و ... یا نه ؟ ( چون فعلا بکاپ برام اولویلت نداره اما گفتم شاید یه مدت بعد نیاز داشتم اگه هارد وصل کنم همون کار تایم کپسول رو انجام میده واسه بکاپ خودکار از مک ؟)
                    واقعا محصول زیبا ، با کیفیت و کاربردی هست حسابی وسوسه شدم برای خرید با توجه به نیازم.
                    واقعا طراحی و کیفیت اپل بی نظیره
                    راستی با مودم وایمکس هم که مشکلی نداره ؟
                    ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 04-09-2013, 01:24 AM

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                      مرسی عزیز . بعد از اتصال مودمم به اپل ایر پورت کانفیگ خاص و سختی که نداره ؟
                      این مدل وایرلس ac دار اومده تو ایران بگیرم ؟ ( حدودا تقریبا چه قیمتی داره ؟)
                      شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم : اگه خودم یه هارد اکسترنال به ایر پورت وصل کنم همون قابلیت های تایم کپسول رو برام انجام میده مثل بکاپ از مک و ... یا نه ؟ ( چون فعلا بکاپ برام اولویلت نداره اما گفتم شاید یه مدت بعد نیاز داشتم اگه هارد وصل کنم همون کار تایم کپسول رو انجام میده واسه بکاپ خودکار از مک ؟)
                      واقعا محصول زیبا ، با کیفیت و کاربردی هست حسابی وسوسه شدم برای خرید با توجه به نیازم.
                      واقعا طراحی و کیفیت اپل بی نظیره
                      خوب در حد راه اندازیش خیلی سخت نیست ، اما نسبت به کارهای حرفه ای تر تنظیمات پیچیده تری هم داره!
                      Airport Extreme مدل جدید قیمتی حدود ۸۰۰-۹۰۰ داره فعلاً !
                      بله اگه هاردتون رو با فرمت Mac Journal پارتیشن کنید میتونید از پورت USB برای شیرینگ و بکاپ استفاده کنید، اما هارد پیشفرض تایم کپسول خیلی سریعتره!
                      بله در طراحیش شکی نیستو حتی در عملکرد از خیلی از روتر های مشابه بهتر هم هست و تا ۵۰ کلاینت رو به خوبی جواب میده!

نظر

ما زمانیکه در این مورد بحث میشه، چندبار قول دادیم که یک بررسی و آموزش جامع درباره خانواده Airport بزاریم اما وقت اجازه نمیده، حتماً تا بعد از کنفرانس هفته بعد، در این خصوص یک آموزش قرار خواهیم داد!

نظر

ممنون از دوستان که راهنمایی کردن. بالاخره یه ایرپورت تایم کپسول سه ترابایتی خریدم! فقط مشکلم اینه که وقتی پرینترم رو بهش وصل میکنم روی مک بوکم میخام پرینت بگیرم کار نمیده! موقع پرینت در لیست nearby انتخاب میکنم ولی ارور میده.
                          نوع پرینتر : canon mf4350d
                          ورژن نرم افزار پرینتر : UFR II version 2.43 (آخرین ورژن)
                          ورژن مک: mountain lion 10.8.5 (آخرین ورژن)

نظر

دوستان شما ميتونيد بجاي استفاده از تايم كپسول از مودم هاي روتر d-link و cisco استفاده بكنيد كه هم هزينه ي كمتري داره و هم كاراي بيشتر.
                            من خودم d-link دارم.با توجه به اينكه d-link سيستمه cloud داره و جالب تر از اون كه برنامه myd-link هم برا ios هم برا اندرويد هست.تاز شما ميتونيد ping pgetway كنيد و يك سيستم سرور بشه.
                            مودم هاي قابل استفاده سريه N300,N600,N900 هست كه عكس بالا مربوط به N300
                            مودم هاي D-link
                            serie N300
                            WI-FI SPEED :300mbps
                            band : 2/4 ghz
                            serie N600
                            WI-FI SPEED : 300 + 300 mbps
                            bands : dual band 2/4+ 5ghz
                            serie N900
                            WI-FI SPEED : 450+ 450 mbps
                            bands : dual band 2/4+ 5ghz

نظر

ممنون از همه دوستان
                              من یه ایرپورت تایم کپسول خریدم فقط چند تا مشکل کوچیک دارم ممنون میشم کمک کنید
                              ۱ پرینتر من با usb راحت کار میکنه اما وقتی به تایم کپسول وصلش میکنم در قسمت nearby انتخابش میکنم جواب نمیده
                              مدل پرینتر : canon i-sensys MF4350d و مدل مک :mountain lion 10.8.5 ورژن نرم افزار پرینتر :ufrII ver 2.43 (آخرین ورژن)
                              ۲ آیفونم را به تایم کپسول وصل کردم آیا راحی هست که دیگه نیاز نباشه برای کار با آیتونز نیاز نباشه کابل وصل کنم و از طریق تایم کپسول وصل بشم؟
                              ویرایش توسط iman1157 : https://i-phone.ir/forums/member/108438-iman1157 در ساعت 24-09-2013, 05:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X