اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تایم کپسول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iman1157 نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان
    من یه ایرپورت تایم کپسول خریدم فقط چند تا مشکل کوچیک دارم ممنون میشم کمک کنید
    ۱ پرینتر من با usb راحت کار میکنه اما وقتی به تایم کپسول وصلش میکنم در قسمت nearby انتخابش میکنم جواب نمیده
    مدل پرینتر : canon i-sensys MF4350d و مدل مک :mountain lion 10.8.5 ورژن نرم افزار پرینتر :ufrII ver 2.43 (آخرین ورژن)
    ۲ آیفونم را به تایم کپسول وصل کردم آیا راحی هست که دیگه نیاز نباشه برای کار با آیتونز نیاز نباشه کابل وصل کنم و از طریق تایم کپسول وصل بشم؟
    ۱- بعد از اتصال باید در تنظیمات مک جستجو و شناسانده شده و از Software Update به آخرین ورژن آپدیت بشه!
    ۲- سوال دوم رو واضحتر و دقیق تر بپرسید، چون من چند نوع برداشت کردم!!

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها

دوستان شما ميتونيد بجاي استفاده از تايم كپسول از مودم هاي روتر d-link و cisco استفاده بكنيد كه هم هزينه ي كمتري داره و هم كاراي بيشتر.
      من خودم d-link دارم.با توجه به اينكه d-link سيستمه cloud داره و جالب تر از اون كه برنامه myd-link هم برا ios هم برا اندرويد هست.تاز شما ميتونيد ping pgetway كنيد و يك سيستم سرور بشه.
      مودم هاي قابل استفاده سريه N300,N600,N900 هست كه عكس بالا مربوط به N300
      مودم هاي D-link
      serie N300
      WI-FI SPEED :300mbps
      band : 2/4 ghz
      serie N600
      WI-FI SPEED : 300 + 300 mbps
      bands : dual band 2/4+ 5ghz
      serie N900
      WI-FI SPEED : 450+ 450 mbps
      اين قابليت مذكور چگونه عمل ميكند؟ ping pgetway

نظر

چون یک شبکه داخلی هست پینگ پایینی داره و میشه فیلم اچ دی بدون هیچ لگی مثلا از آیپد تماشا کرد. البته بستگی به نوع مودم از نظر استاندارد وایرلس هم داره. البته همه مودم های جدید استاندارد n که سرعت بالایی داره.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها

دوستان شما ميتونيد بجاي استفاده از تايم كپسول از مودم هاي روتر d-link و cisco استفاده بكنيد كه هم هزينه ي كمتري داره و هم كاراي بيشتر.
          من خودم d-link دارم.با توجه به اينكه d-link سيستمه cloud داره و جالب تر از اون كه برنامه myd-link هم برا ios هم برا اندرويد هست.تاز شما ميتونيد ping pgetway كنيد و يك سيستم سرور بشه.
          مودم هاي قابل استفاده سريه N300,N600,N900 هست كه عكس بالا مربوط به N300
          مودم هاي D-link
          serie N300
          WI-FI SPEED :300mbps
          band : 2/4 ghz
          serie N600
          WI-FI SPEED : 300 + 300 mbps
          serie N900
          WI-FI SPEED : 450+ 450 mbps
          با سلام
          دوس عزیز مودم های سیسکو نمیدونید کدوم مدل ها این قابلیت رو پشتیبانی میکنند!!?

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X