اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل گرافیک iMac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل گرافیک iMac

سلام دوستان .

گرافیک iMac من حدود 2 ماه پیش از کار افتاد . iMac 27" 3.4 Ghz 2 Graphic 2 GB Radeon 6970M .
    1 ماه پیش Apple طرح تعویض مجانی گرافیک های این iMac رو گذاشت ( Serial Number می خونه )
    iMac (27-inch): AMD Radeon 6970M Video Card Replacement Program

حالا مشکل من اینه که اگه بخوام ببرم خارج از کشور نمی تونم 13 کیلو بارو با خودم ببرم ( احتمال گیر دادن گمرک بالاست و هزینشم بالاست ) و اگر هم بخوام این گرافیک جدید رو بخرم به چند جا ایمیل زدم که فلن همه میگن قطعات Apple رو نمی فروشیم.

اگه نظری داشتید واقعا ممنون می شم.

نوشته اصلی توسط soheilvb نمایش پست ها
    سلام دوستان .

گرافیک iMac من حدود 2 ماه پیش از کار افتاد . iMac 27" 3.4 Ghz 2 Graphic 2 GB Radeon 6970M .
    1 ماه پیش Apple طرح تعویض مجانی گرافیک های این iMac رو گذاشت ( Serial Number می خونه )
    iMac (27-inch): AMD Radeon 6970M Video Card Replacement Program

حالا مشکل من اینه که اگه بخوام ببرم خارج از کشور نمی تونم 13 کیلو بارو با خودم ببرم ( احتمال گیر دادن گمرک بالاست و هزینشم بالاست ) و اگر هم بخوام این گرافیک جدید رو بخرم به چند جا ایمیل زدم که فلن همه میگن قطعات Apple رو نمی فروشیم.

اگه نظری داشتید واقعا ممنون می شم.
    به نظرم یا همون ببرین خارج یا بفروشینش همین جوری
    بعید میدونم تو تعمیرش خیری باشه

نظر

فکر کنم از اونجایی که مشکل شناخته شده ای است با تعویض کارت گرافیک مشکل حل بشه .
      با Apple Support هم که چت می کردم گفت اگه مشکل گرافیک باشه حل می شه .
      گرافیک iMac من هم تو بازار هست طرفای 600$ . فقط مشکل اینه می ترسم اگه دوباره با همون گرافیک قبلی عوض کنم یه سال دیگه دوباره خراب شه ...

نظر

والا حقیر اگر جای شما بودم یا میفروختم یا خارج تعویض میکردم
        حالا بر فرضم که 2 میلیون تومان دادین تعویضش کردین از کجا معلوم اصل باشه
        2 میلیون از قیمت نوش کم کنین بفروشینش واقعا منطقی تره از نظر من
        در هر صورت تصمیم نهایی رو شما میگیرید

نظر

والا مشکل اینه که فکر نکنم جایی به قیمت خوب بخرن یعنی حتی 2 میلیون زیر قیمتم بخرن !
          منم فلن دنبال قطعه اصل هستم اگه بشه ...

نظر

صبر کنید ..
          X