اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه تراکنش اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه تراکنش اینترنت

سلام اپلی ها
    یه برنامه میخوام واسه ایپد که بتونم تراکنش اینترنت سیم کارتمو حساب کنم مثلا بدونم الان از رادیو استفاده کردم چقدر از حجم اینترنتم کم شده کی بلده ؟

برنامه ی monitor رو از appstore دریافت کنید میزان ترافیک مصرفی رو نشون میده .

Sent from my iPad

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
      سلام اپلی ها
      یه برنامه میخوام واسه ایپد که بتونم تراکنش اینترنت سیم کارتمو حساب کنم مثلا بدونم الان از رادیو استفاده کردم چقدر از حجم اینترنتم کم شده کی بلده ؟
      شما لازم نيست اصلا برنامه اى رو دانلود كنيد
      تو اين قسمتى كه ميگم بريد حجم صرفى رو ميزنه
      Settins>general>usage>celluler usage
      اينجا حجم ترافيكيتون رو ميزنه
      وهر دفعه كه سيم كارتتون رو شارژ ميكنيد ميتونيد ريست رو بزنيد تا بدونيد كى حجمتون تموم ميشه.

نظر

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
        برنامه ی monitor رو از appstore دریافت کنید میزان ترافیک مصرفی رو نشون میده .

Sent from my iPad
        برنامه monitor تو اپ استور نیست اسمشو دقیق بگو لطفا

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
        شما لازم نيست اصلا برنامه اى رو دانلود كنيد
        تو اين قسمتى كه ميگم بريد حجم صرفى رو ميزنه
        Settins>general>usage>celluler usage
        اينجا حجم ترافيكيتون رو ميزنه
        وهر دفعه كه سيم كارتتون رو شارژ ميكنيد ميتونيد ريست رو بزنيد تا بدونيد كى حجمتون تموم ميشه.
        این چیزی که شما میگی تو ستینگ نیست واسه ایپد یعنی تو قسمت usage که میری celluler usage نیست

نظر

- - - - - - - - - -

این چیزی که شما میگی تو ستینگ نیست واسه ایپد یعنی تو قسمت usage که میری celluler usage نیست
          والا هستش نمی دونم چطور ندیدید

نظر

- - - - - - - - - -

تو قسمت settings كه ميريد قسمت usage سومين گزينه زير software update
            شما اونو كه بزنى اخر صفحه گزينه celluler usage هست كه انتخابش كنى صفحه اى باز ميشه كه اقا عليرضا عكسشو گذاشته.

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
              تو قسمت settings كه ميريد قسمت usage سومين گزينه زير software update
              شما اونو كه بزنى اخر صفحه گزينه celluler usage هست كه انتخابش كنى صفحه اى باز ميشه كه اقا عليرضا عكسشو گذاشته.
              اهنجا که چیز خاصی ننوشته current period نوشته ۵ گیگ یعنی چی . من الان کلا حجم اینترنت ۷۰۰ مگا بایت دارم میخوام بدونم مثلا الان میرم تو سایت چقدر از حجمم کم شده اینجا اینو نمیزنه

نظر

اهنجا که چیز خاصی ننوشته current period نوشته ۵ گیگ یعنی چی . من الان کلا حجم اینترنت ۷۰۰ مگا بایت دارم میخوام بدونم مثلا الان میرم تو سایت چقدر از حجمم کم شده اینجا اینو نمیزنه
                ۵ گیگ با نت سیم کارت از اول که ریستور کردید آخرین بار استفده کردید. هر موقع شارژ می کنید ریست رو بزنید صفر شه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  ۵ گیگ با نت سیم کارت از اول که ریستور کردید آخرین بار استفده کردید. هر موقع شارژ می کنید ریست رو بزنید صفر شه
                  اخه تست کردم وقتی استفاده هم نمیکنی از نت current period بالا میره جریان چیه ؟

نظر

اخه تست کردم وقتی استفاده هم نمیکنی از نت current period بالا میره جریان چیه ؟
                    خب ایمیل اینا، نوتیفیکیشن برنامه ها همه مخفیانه اینترنت مصرف می کنن دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      خب ایمیل اینا، نوتیفیکیشن برنامه ها همه مخفیانه اینترنت مصرف می کنن دیگه
                      وقتی همه برنامه ها بستن استفاده میکنه؟ مگه میشه ؟

نظر

وقتی همه برنامه ها بستن استفاده میکنه؟ مگه میشه ؟
                        ایمیل رو شما در تنظیماتش اگه تنظیم کنید که بعد از اینکه ایمیلی دریافت کردید بلافاصله نوتیفیکیشن بده بله دیگه استفاده میکنه + همه برنامه هایی که از سیستم نوتیفیکیشن استفاده میکنند اگه حتی بسته باشند کاملا باز هم نوتیفیکیشن میدند مثل tapatlak و ...

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          ایمیل رو شما در تنظیماتش اگه تنظیم کنید که بعد از اینکه ایمیلی دریافت کردید بلافاصله نوتیفیکیشن بده بله دیگه استفاده میکنه + همه برنامه هایی که از سیستم نوتیفیکیشن استفاده میکنند اگه حتی بسته باشند کاملا باز هم نوتیفیکیشن میدند مثل tapatlak و ...
                          عجب اگه اینجوره پس اینترنت زیاد مصرف میشه مخصوصا رایتل من

نظر

خب ميتونيد نوتيفيكيشن رو خاموش كنيد يا يكسرى نرم افزار رو كه استفاده نميكنيد رو خاموش كنيد.تو بخش nitifications بريد ميتونيد اين تنظيمات رو انجام بديد.

نظر

اسم دقیقیش + آیکون اپ :

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 02-09-2013, 07:35 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X