اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

DeskConnet آسان ترین راه ارتباطی بین مک و ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• DeskConnet آسان ترین راه ارتباطی بین مک و ios

برای ارسال فایل های خود بین مک و دیوایس های مبتنی بر ios معمولا از چه راه هایی استفاده می کنید؟ دیوایس خود را به آیتونز وصل کرده و فایل را به اپلیکیشن ها منتقل کنید؟ مطمئنن راه خوبی است اما زمان زیادی را مصرف می کند و علاوه بر آن برای هر برنامه ای این کار شدنی نیست!
    و یا از طریق ایمیل یا وایرلس و با زدن ip آدرس در مرورگر ها فایل ها را به دستگاه خود می فرستید؟ اینکار نیز مشکلات خاص خودش را دارد و باز برای همه اپلیکیشن ها شدنی نیست.
    اما بیایید راه بهتری را پیدا کنیم.
    بنابراین در اینجاست که باید شما را با اپلیکیشن DeskConnect آشنا کنیم. بدون شک DeskConnect آسان ترین راه ارتباطی بین مک و دیوایس های مبتنی بر ios است. DeskConnect اپلیکیشنی برای مک و ios دارد. بعد از نصب اپلیکیشن ها در مک و ios و ساخت یک اکانت واحد٬ می توانید هر فایلی از قبیل عکس ها٬ ویدیو ها٬ فایل های متنی٬ نوشته های کپی شده٬ فایل های صوتی و هر چیزی که قابل کپی شدن است را بین دیوایس های خود جابه جا کنید.

پس از نصب اپلیکیشن در مک٬ گزینه ای در منوبار اضافه خواهد شد که با درگ کردن فایل ها بر روی آن و انتخاب دیوایس مورد نظر٬ عملیات انتقال آغاز خواهد شد. .پس از ارسال فایل به دیوایس های مبتنی بر ios ٬ نوتیفیکیشنی بر روی دیوایس ها ظاهر می شود و پیرامون فایل رسیده اطلاع رسانی می کند.
    در حالت برعکس٬ وقتی فایلی از ios به مک فرستاده می شود نیز یک notification وظیفه اطلاع رسانی آنرا به عهده خواهد داشت.

علاوه بر ارسال فایل٬ امکان ارسال آدرس وب سایت ها نیز وجود دارد. به طور مثال وقتی سافاری یا کروم در مک باز است٬ بر روی آدرس بار دبل کلیک کرده تا آدرس انتخاب شود٬ بعد از آن٬ بر روی آیکون DeskConnect در منو بار کلیک کرده و دیوایس مورد نظر خود را انتخاب کنید٬ در چند ثانیه٬ آدرس مورد نظر برای دیوایس فرستاده می شود٬ این بخش نیز به مانند ارسال فایل٬ قابلیت ارسال از طریق مک و ios را دارد.

در اینجا آدرس انجمن تخصصی آیفون را برای آیفون ارسال می کنیم .

کافی نیست؟ امکان ارسال متن های کپی شده نیز به لیست قابلیت های این برنامه بیفزایید تا متوجه شوید که از این پس DeskConnect یکی از بهترین دوستان ما در مک و ios خواهد شد.
    همانطور که حدس زدید٬ فعلا کاربران ویندوز امکان نصب Deskconnect را نخواهند داشت.
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

آقا برنامه رو نصب کردم
    هر فایلی رو که میفرستی
    مینوسه items are kept for 30days

یعنی بعد از ۳۰ روز پاک میشن؟!!

سرعت انتقال هم خیلی پایین هست
    11mb رو الان ۵ دقیقه هست طولش داده هنوز نرسیده
    ویرایش توسط manuel : https://i-phone.ir/forums/member/112346-manuel در ساعت 28-09-2013, 12:35 PM

نظر

پس قضیه رجیستر کرد و ساخت نام کاربر برای این برنامه چیه ؟ مگه آنلاینه یا سرور برنامه واسط قرار میگیره ؟
      من برنامه رو نصبیدم ولی موقع اجرا میگفت باید login کنید به سایت....
      ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

نظر

روی آیفون و آیپد که جواب نداد!
        فیلم و موزیک آخرش Faild میشه
        فقط document سالم فرستاده شد!
        بهتره که اصلا نصببش نکنید

نظر

نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
          پس قضیه رجیستر کرد و ساخت نام کاربر برای این برنامه چیه ؟ مگه آنلاینه یا سرور برنامه واسط قرار میگیره ؟
          من برنامه رو نصبیدم ولی موقع اجرا میگفت باید login کنید به سایت....
          ممنون میشم بیشتر توضیح بدید
          برای شناسایی دستگاه باید روی همه دیوایس هاتون لوگین کنید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

برنامه ي جالبيه

نظر

ممنون از معرفی برنامه تو پست اول
              دوستانی که ویندوز ،، مک یا لینوکس دارن میتونن از remote file browser استفاده کنن
              کارش این طوره که فقط کافیه فولدر مورد نظر تو کامپیوتر رو شیر کنید ،، ( کیلیک راست >> شیر ) ، همین
              اونوقت با این برنامه تمام فولدرهای شیر شده رو میتونین داشته باشید
              میتونین از ایدیوایس و بلعکس انتقال فایل انجام بدین
              دو نسخه داره که پرو ۳$ هست
              ورژن رایگان :

نظر

آقا برنامه ای نیست مثل teamviewer که بشه صفحه آیپد یا آیفون رو دید و کاراش رو انجام داد.
                من یه دو جین دوست و آشنا دارم که دستگاهاشون که خراب میشه بیاد براشون درست کنم ولی با تیم میتونم کامپیوترشون رو درست کنم اما آیپد یا آیفون رو باید حتما برام بیارن و نمیتونم از راه دور درست کنم.

کسی چیزی میشناسه؟

نظر

این برنامه اصلا بدرد نمیخوره قایل رو از طریق اینترنت میفرسته یعنی سرور واسطه هست واسه همین سرعت پایین هست خیلی بخوده که به جای لوکال فایل رو از اینترنت میفرسته

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
                  آقا برنامه ای نیست مثل teamviewer که بشه صفحه آیپد یا آیفون رو دید و کاراش رو انجام داد.
                  من یه دو جین دوست و آشنا دارم که دستگاهاشون که خراب میشه بیاد براشون درست کنم ولی با تیم میتونم کامپیوترشون رو درست کنم اما آیپد یا آیفون رو باید حتما برام بیارن و نمیتونم از راه دور درست کنم.

کسی چیزی میشناسه؟
                  itelleport
                  هست اما خیلی گرونه ۲۰ دلار اما عالی هست!

نظر

صبر کنید ..
                  X