اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جدولباز(JadvalBaz)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستانی که جیلبریک نیستند و امکان خرید از اپ استور را ندارند می توانند با پرداخت مبلغ برنامه (۷۵۰۰تومان) به حساب زیر کد دانلود از اپ استور را از اینجانب دریافت کنند .

پرداخت با کارت:6037991472601271
    پس از پرداخت فیش پرداختی را به ایمیل Mah6447@yahoo.com ارسال نمایید .

نظر

من ميخواستم نظرى بدم درمورد طريقه قيمت گزارى اين اپ
      من ميگم شما بياين بجاى اينكه نرم افزار رو پولى كنيد رايگانش كنيد سپس هرماه يك پك جدول باشه كه حدود مثلا سى تا جدول توش داشته باشه(براى مثال عرض ميكنم)
      اونوقت هركى خواست هرماه اين پك جدول روه اپديت هم ميشه رو بخره و واسه يكماه ازش استفاده كن(اونقدر تو پكش جدول داشته باشه كه واسه يك ماه بشه حل كرد)
      مزيت اين روش اينه كه مثلا خود من قرار نيست همش جدول حل كنم و ممكنه يك هفته اصلا حل نكنم.اونوقت كاربر هروقت يكماه سرش خلوتتر بود بياد و پك اون ماه روبخره.بنظرم اينطورى استقبال بهتر بشه.
      گرچه درحد پيشنهاد بود.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
        من ميخواستم نظرى بدم درمورد طريقه قيمت گزارى اين اپ
        من ميگم شما بياين بجاى اينكه نرم افزار رو پولى كنيد رايگانش كنيد سپس هرماه يك پك جدول باشه كه حدود مثلا سى تا جدول توش داشته باشه(براى مثال عرض ميكنم)
        اونوقت هركى خواست هرماه اين پك جدول روه اپديت هم ميشه رو بخره و واسه يكماه ازش استفاده كن(اونقدر تو پكش جدول داشته باشه كه واسه يك ماه بشه حل كرد)
        مزيت اين روش اينه كه مثلا خود من قرار نيست همش جدول حل كنم و ممكنه يك هفته اصلا حل نكنم.اونوقت كاربر هروقت يكماه سرش خلوتتر بود بياد و پك اون ماه روبخره.بنظرم اينطورى استقبال بهتر بشه.
        گرچه درحد پيشنهاد بود.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk
        ممنون . بهش فکر می کنم ...

نظر

نوشته اصلی توسط Mah6447 نمایش پست ها
          ممنون . بهش فکر می کنم ...
          اونوقت اونایی که مثل من پول داده و خریده اند دوباره باید In app purchase هم بخرند!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            اونوقت اونایی که مثل من پول داده و خریده اند دوباره باید In app purchase هم بخرند!
            در ورژن ۱.۱ مشخصات خرداران رو دریافت کردم .
            کاربرانی که این ورژن رو هنوز نصب نکرده اند توصیه می کنم حتماً نصب کنند .

نظر

برای من که امروز خریدم هنوز تو اپل استور فقط1 نشون میده!

نظر

برای من که امروز خریدم هنوز تو اپل استور فقط1 نشون میده!
                ورژن ۱.۱ هم در اپ استور قرار دادم . منتظر تایید آن و قرار گرفتن در فروشگاه هستم .

نظر

چند پیشنهاد در مورد برنامه داشتم
                  ۱. کیبورد برنامه یا بهتر بگم نبود کیبورد برنامه خیلی اذیت میکنه واقعا وقت تلف کن و خسته کننده هستش
                  برخی خطاها در جداول وجود داره مثلا تو یه ستون سه جای خالی هستش ولی یک سوال طرح شده!

۳. حالت app in purchase برقرار نشه بهتره
                  ۴. پاک کنی برای پاک کردن خانه ها وجود نداره یعنی در صورت اشتباه تایپ کردن اون حرف اشتباه بمونه و یا باحرف جدید جایگزین میشه و امکانی برای پاک کردن خانه مورد نظر وجود نداره
                  ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 07-09-2013, 11:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mah6447 نمایش پست ها
                    دوستانی که جیلبریک نیستند و امکان خرید از اپ استور را ندارند می توانند با پرداخت مبلغ برنامه (۷۵۰۰تومان) به حساب زیر کد دانلود از اپ استور را از اینجانب دریافت کنند .

پرداخت با کارت:6037991472601271
                    پس از پرداخت فیش پرداختی را به ایمیل Mah6447@yahoo.com ارسال نمایید .
                    اولا ممنون از پاسختون
                    ثانيا اين برنامه 2$ قيمت اپ استورش هست بهتر نيست قيمت ريدام ارزون تر از اپ استور باشه ؟ من مشكلي با ٢$ ندارم فقط معمولا قيمت ريدام كمتر هست
                    بازهم تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

چند پیشنهاد در مورد برنامه داشتم
                      ۱. کیبورد برنامه یا بهتر بگم نبود کیبورد برنامه خیلی اذیت میکنه واقعا وقت تلف کن و خسته کننده هستش
                      برخی خطاها در جداول وجود داره مثلا تو یه ستون سه جای خالی هستش ولی یک سوال طرح شده!

۳. حالت app in purchase برقرار نشه بهتره
                      ۴. پاک کنی برای پاک کردن خانه ها وجود نداره یعنی در صورت اشتباه تایپ کردن اون حرف اشتباه بمونه و یا باحرف جدید جایگزین میشه و امکانی برای پاک کردن خانه مورد نظر وجود نداره
                      ۱-

۱- امکان گذاشتن کیبورد وجود ندارد چون برنامه از تصاویر حروف استفاده می کند نه خود حروف و همچنین فضای کافی برای نمایش صفحه کلید وجود ندارد
                      ۲- با گزارش کاربران خطاهای جدول اصلاح شده و درسایت قرار می گیرند لذا برای اینکه جدول شما هم اصلاح شود کافی است آن جدول را حذف و مجدداً دریافت نمایید .
                      ۳- in app purchase یک پیشنهاد است و تا اجرایی شدن آن زمان می برد .
                      ۵- پاک کردن یا و خالی کردن سلول در جدول معنی ندارد لذا باید حرف جدید را جایگزین آن کنید .

موفق باشید .

نظر

دوست عزیزم، از شما دعوت می کنم اپتون رو در جشنواره موبایل ثبت کنید. با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ehram نمایش پست ها
                          دوست عزیزم، از شما دعوت می کنم اپتون رو در جشنواره موبایل ثبت کنید. با تشکر
                          ممنون از پیشنهادتون .
                          حتماً این کار رو می کنم .

نظر

با تشکر از برنامه نویس محترم
                            من هم برنامه رو دیروز از appstore خریدم
                            برنامه بسیار جالبیه
                            به همه دوستان این نرم افزار و توصیه میکنم

نظر

صبر کنید ..
                            X